قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز تبلت

تعمیرگاه مجاز تبلت با سرلوحه قرار دادن اهداف مشتری مدرانه به ارائه خدمات ترمیم و بازیابی میپردازد . حیطه فعالیتی مرکز تعمیرات تبلت ترمیم و ریکاوری تبلت و موبایل میباشد . قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز تبلت برای ارائه هرچه بهتر خدمات  تدوین گشته است .همانطور که مستحضر هستید مرکز سخت افزار ایران از زیرمجموعه های متعددی تشکیل شده است .

تعمیرگاه مجاز تبلت یکی از این زیرمجموعه هاست . فعالیت نمایندگی تبلت طی سالهای اخیر شامل تعمیر و عیب یابی تبلت و موبایلهای سامسونگ ، هوآوی ، ایسوس ، ال جی ، اچ تی سی و سونی میباشد .

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز تبلت

حضور نظم لازمه قرار گرفتن یک نهاد و سازمان در موقعیتی ممتاز و چشمگیر است . به این موضوع مفتخر هستیم که قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز تبلت موجبات اعتماد کاربران به مجموعه را مهیا ساخته است . جهت دریافت اطلاعات جامع و مفید درحیطه فعالیتهای مرکز سخت افزار ایران میتوانید نسبت به مطالعه این مطلب اقدام نمایید . امیدواریم بتوانیم با ارائه قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز تبلت به صورت کامل به تعریف شرکت بپردازیم .

شرح قوانین تعمیرگاه مجاز تبلت

تعمیرگاه مجاز تبلت جزء قدیمیترین مراکز تعمیر در تهران میباشد . کلیه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری در این مرکز صورت میپذیرد .ضمنا تمامی خدمات تعمیر با بکارگیری قطعات و نرم افزارهای اورجینال انجام میگردد . درواقع مشکلی درخصوص تعمیرات تبلت نیست که در این مرکز حل نشود . کلیه تبلتهای تعمیر در این مرکز شامل گارانتی است . و از نظر هزینه نیز بهترین قیمت تعمیرات اعلام میگردد .

خاطرنشان میسازیم پرسنل مرکز تعمیرات تبلت با مدّنظر قراردادن قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز تبلت به ارائه خدمات بازیابی مبادرت می ورزند . مهندسین بااستعداد ما تلاش میکنند کیفیت خدمات تعمیر را به حدی افزایش دهند که شایسته کاربران محترم مجموعه باشد . پروسه ریکاوری در این مرکز با بکارگیری مدرنترین تجهیزات در کارگاههای مجهز صورت میگیرد .

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز تبلت

 • قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز تبلت، کارشناسان صرفا عیوب عنوان شده توسط مشتری را برطرف خواهند کرد و در قبال سایر عیوب مسئولیتی نمیپذیرند .
 • پس از تعمیر دستگاه ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز تبلت آن را تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل میدهند . لذا از مشتریان گرانقدر خواهشمندیم در هنگام تحویل دستگاه دقت لازم را به عمل آورند . مهلت تست دستگاه تا ۱۰ روز امکانپذیر می باشد .
 • امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد . تعمیرگاه مجاز تبلت مسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری نمیپذیرد.
 • یکی دیگر از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز تبلت عبارت است از این که ، دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر عیوب خود را نشان دهند . بنابراین بروز مشکل در هنگام تعمیر طبیعی بوده و نمایندگی تبلت تعهدی در قبال آن ندارد .
 • تعمیرگاه مجاز تبلت، مسئولیتی در قبال لوازم جانبی مانند ؛ کیف ، گارد ، مموری کارت ، سیم کارت و… نمی پذیرد .
 • اگر دستگاه شما گارانتی تعمیر مرکز دیگری را دارد ، دستگاه درصورت باز شدن در تعمیرگاه مجاز تبلت از گارانتی ساقط شده و در صورت تحویل دستگاه به این مرکز باید هزینه های تعمیر را بپردازید .
 • تعمیرگاه مجاز تبلت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود روی دستگاه ندارد .
 • مهلت تست قطعات تعویض شده در تعمیرگاه مجاز تبلت۴۸ ساعت می باشد .
 • بدیهی است قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز تبلت در جهت ارائه ی خدمات بهتر به هم وطنان برنامه ریزی شده است.
 • در هنگام مراجعه به تعمیرگاه مجاز تبلت قبضی که شامل قوانین مرکز بوده به مشتری تحویل داده میشود.
 • یکی از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز تبلت عبارت است از اینکه، پس از طی مراحل عیب یابی نکات لازم در خصوص قطعه معیوب و هزینه تقریبی جهت تعمیر به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید .
 • در صورت رضایت مشتری ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز تبلت، تعمیر را آغاز خواهند کرد .
 • در صورتی که هزینه تعمیر دستگاه کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال باشد ، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام خواهد شد .
 • با توجه به مورد تعمیراتی و بسته به حجم کار مرکز ، ممکن است حداقل زمان برای بررسی و عیب یابی دستگاه ، برآورد هزینه و تعمیر دستگاه تا یک هفته بطول بیانجامد . طی هر یک از مراحل تعمیر در صورت نیاز، کارشناسان تعمیرگاه مجاز تبلت مراتب لازم  را به اطلاع مشتریان  خواهند رساند .  لذا نیازی به تماس مشتریان عزیز نمی باشد .
 • بعد از طی مراحل تعمیر و آماده شدن دستگاه ، کارشناسان تعمیر گاه مجاز تبلت با مشتریان  گرامی تماس گرفته ، وضعیت نهایی دستگاه و آماده بودن دستگاه را به مشتری اعلام خواهند کرد.
 • یکی دیگر از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز تبلت به این شرح میباشد: در صورت عدم تمایل مشتری به ادامه مراحل تعمیر ، تعمیرات متوقف شده و با توجه به نوع دستگاه هزینه ای جهت عیب یابی از مشتری دریافت خواهد شد .
 • پس از به پایان رسیدن مراحل تعمیر و عدم مراجعه مشتری جهت تحویل دستگاه ، تعمیرگاه مجاز تبلت تا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگه داری خواهد کرد . پس از طی یک ماه ، این مرکز هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت .
 • در صورتی که دستگاه تبلت قبلا در مراکز دیگری غیر از این مرکز  تعمیر و یا حتی باز شده است ، حتما کارشناسان تعمیرگاه مجاز تبلت را از این موضوع آگاه گردانید . در غیر اینصورت این مرکز مسئولیتی در قبال عواقب احتمالی نمی پذیرد .

نمایندگی تبلت و واحدهای تعمیرات تبلت

نمایندگی تبلت ، واحدهای تعمیرات تبلت را به صورت پارتهای تفکیک شده راه اندازی کرده است . به عنوان مثال کاربران تبلت سامسونگ برای رفع ایراد دستگاه باید به واحد مرتبط مراجعه کنند . پروسه تعمیر در کارگاههای مجهز به ابزارآلات درجه یک صورت میگیرد . تعمیرکاران مجموعه پس از اتمام پروسه تعمیر به ارائه گارانتی مبادرت می ورزند . بدیهی است از این طریق قصد داریم رضایت شما عزیزان را در حیطه پشتیبانی نیز جلب نماییم .

مهندسین ما ابتدا به انالیز جزء به جزء دستگاه میپردازند . سپس بهترین و کوتاهترین راه را برای ریکاوری برمیگزینند . بدیهی است از این طریق احتمال تعویض اشتباه قطعه به صفر میرسد . امیدواریم با سرلوحه قرار دادن قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز تبلت بتوانیم رضایت هرچه بیشترتان را کسب نماییم .

با مراجعه به دیگر صفحات ما می توانید به مطالعه مقالات ، اخبار ، محصولات و سوالات متداول بپردازید .

محصولات

سوالات متداول

مقالات

اخبار