قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سامسونگ

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سامسونگ ، در جهت تحقق هدف احترام به حقوق مشتریان و کسب خرسندی و خشنودی کاربران تدوین و ارائه شده است . همانطور که مستحضر هستید ، مرکز سخت افزار ایران زیرمجموعه های متعدد و بسیاری دارد . یکی از این زیرمجموعه ها تعمیرگاه مجاز سامسونگ می باشد . سالیان سال است که تعمیرگاه مجاز سامسونگ فعالیت خود را در زمینه ی  عیب یابی و رفع ایراد دستگاه های مختلف تولید شده توسط کمپانی سامسونگ متمرکز کرده است .

از جمله این محصولات می توان موبایل و تبلت را نام برد .نظم داشتن ویژگی است که برای قرار گرفتن یک موسسه و سازمان در جایگاهی چشمگیر و مطلوب اهمیت دارد . درواقع هدف اصلی از تهیه ، تدوین و ارائه ی قوانین تعمیرگاه مجاز سامسونگ همین موضوع است . در حقیقت همین قوانین مدون موجبات و شرایط اعتماد کردن مشتریان را به این مرکز مهیا کرده است و باعث اعتبار بخشیدن به نمایندگی سامسونگ شده است.

نحوه تشخیص آیفون رفرش

قوانین نمایندگی سامسونگ

شما کاربر محترم می توانید با مطالعه ی این مطلب اطلاعات کامل و مفیدی را در حوزه ی فعالیت های مرکز  سخت افزار ایران به دست آورید . امیدواریم از طریق ارائه ی این مطلب توانسته باشیم به نحو احسن به معرفی کامل شرکت بپردازیم . تعمیرگاه مجاز سامسونگ با در دست داشتن مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات دنیا زیرنظر مجرب ترین کارشناسان به فعالیت می پردازد . مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان دو اصل عمده در نمایندگی سانسونگ می باشد .

محصولات نمایندگی مجاز ایسوس

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ با هدف ارائه ی خدمات پشتیبانی گسترده، تاسیس شده است. این خدمات به طور ویژه ای در اختیار کاربران محترم محصولات سامسونگ قرار میگیرد. اگر برایتان سوال است که این سرویس های پشتیبانی شامل چه مواردی میشود باید بگوییم که این خدمات شامل پشتیبانی جامع نرم افزاری و سخت افزاری میشود که به طور کلی پس از ارائه ی سفارش از سوی مشتری، آغاز میگردد.

نمایندگی سامسونگ با درک و آگاهی بالا از نیاز مشتریان خود، قادر است تمامی مشکلات را در غالب  گارانتی و یا خارج از گارانتی، تحت استاندارد های ویژه، شناسایی و برطرف سازد. این مرکز متشکل از ارگان های مختلفی ست که هر کدام به طور ویژه به ارائه ی خدماتی متفاوت، میپردازند. به گونه ای که با مراجعه ی کاربر به مرکز، پس از انجام مشاوره و تشخیص نوع خرابی، اختلال مشخص شده با هدف تعمیر و بازیابی، به واحد مربوطه ارجاع داده میشود. اولویت کاری این مرکز احترام به حقوق کاربران خود قرار داده شده است و با کمال افتخار، تا به امروز موفق به کسب رضایت اکثریت مشتریان خود بوده است.

افزایش عمر باتری آیفون

شرح قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سامسونگ

تعمیرگاه مجاز سامسونگ به ارائه ی خدمات تعمیر از قبیل :

 1.  ارائه ی مشاوره ی کاملا حرفه ای و مورد تایید از سوی مراکز معتبر
 2. عیب یابی و آنالیز تخصصی قطعات اصلی و جانبی دستگاه
 3.  انجام تعمیرات و سرویس کامل در کمترین زمان و با کیفیتی بی نظیر
 4. تعمیر و رفع ایراد دستگاه هایی که سایر مراکز تعمیراتی غیرقابل بازیابی تشخیص داده اند.
 5.  رفع ایراد دستگاه های معیوب با تجهیزات مدرن و پیشرفته و ابزارآلات لحیم کاری روز دنیا می پردازد .

تعمیرگاه مجاز سامسونگ کلیه ی خدمات مربوط به ترمیم ، ریکاوری و بازیابی دستگاه های تولید شده توسط کمپانی سامسونگ را به مشتریان گرامی ارائه می دهد . این نمایندگی توسط گروهی از مجرب ترین کارشناسان و تکنسین ها در واحدهای تعمیر مجهز دستگاه معیوب کاربران را عیب یابی و تعمیر می نماید . خاطرنشان می سازیم ،  تعمیرگاه مجاز سامسونگ با بهره گیری از به روزترین تجهیزات تمامی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزری محصولات این کمپانی را انجام می دهد .

کلیه ی امور تعمیر در این مرکز با بکارگیری قطعات اورجینال و با قیمتی مناسب به کاربران عزیز ارائه می گردد .

آموزش تعمیرات موبایل ال جی

نمایندگی سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ

نمایندگی سامسونگ ، واحدهای تعمیرات سامسونگ را به شکل کارگاه های فنی تفکیک شده طراحی کرده است . این کارگاه ها به ابزارآلات مدرن و پیشرفته تجهیز شده است . کارشناسان فنی و خبره ی تعمیرگاه مجاز سامسونگ با بکارگیری این تجهیزات به رفع ایراد دستگاه کاربران مبادرت می ورزند .

مجزا بودن واحدهای تعمیر موجب می گردد مهندسین و تکنسین ها با دقت و توجهی هرچه تمامتر به ارائه ی خدمات بازیابی و تعمیر بپردازند .کاربران گرامی برای رفع ایراد پیش آمده در دستگاه خود باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند . کیفیت بالا و سرعت ارائه ی تعمیرات در تعمیرگاه مجاز سامسونگ ، کاربران و مشتریان زیادی را مایل به استفاده از خدمات این شرکت کرده است .

افزایش مشتریان در نمایندگی سامسونگ موجب گشته هزینه ی دریافتی از کاربران نسبت به سایر مراکز پایینتر باشد .اگر پروسه ی تعمیر توسط افرادی که تخصصی در این حوزه ندارند انجام شود موجبات بروز اشکالات اساسی و غیرقابل حل در دستگاه فراهم می گردد . از این رو عیب یابی و ریکاوری ایراد دستگاه باید توسط متخصصین و تکنسین های آشنا به فناوری نوین و علم روز انجام شود .

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز سامسونگ

 • بعد از طی مراحل تعمیر و آماده شدن دستگاه ، کارشناسان تعمیر گاه مجاز سامسونگ با مشتریان  گرامی تماس گرفته ؛ وضعیت نهایی دستگاه و آماده بودن دستگاه را به مشتری اعلام خواهند کرد.
 • در صورت عدم تمایل مشتری به ادامه ی مراحل تعمیر ، تعمیرات متوقف شده و با توجه به نوع دستگاه هزینه ای جهت عیب یابی از مشتری دریافت خواهد شد .
 • پس از به پایان رسیدن مراحل تعمیر و عدم مراجعه ی مشتری جهت تحویل دستگاه ، تعمیرگاه مجاز سامسونگ تا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگه داری خواهد کرد . پس از طی یک ماه ، سامسونگ سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت .
 • کارشناسان تعمیرگاه مجاز سامسونگ پس از طی مراحل عیب یابی و انجام بررسی های لازم ، نکات لازم در خصوص قطعه ی معیوب و هزینه ی تقریبی جهت تعمیر را به اطلاع مشتریان گرامی می رسانند .
 • در صورت رضایت مشتری ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز سامسونگ، تعمیر را آغاز خواهند کرد .
 • در صورتی که هزینه ی تعمیر دستگاه کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال باشد ، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام خواهد شد .
 • با توجه به مورد تعمیراتی و بسته به حجم کار مرکز تعمیرگاه مجاز سامسونگ ، ممکن است حداقل زمان برای بررسی و عیب یابی دستگاه برآورد هزینه و تعمیر دستگاه تا یک هفته به طول بیانجامد . طی هر یک از مراحل تعمیر در صورت نیاز،  کارشناسان تعمیرگاه مجاز سامسونگ مراتب لازم  را به اطلاع مشتریان  خواهند رساند ،  لذا نیازی به تماس مشتریان عزیز نمی باشد .

لینک های مفید

قوانین نمایندگی تبلت / قوانین نمایندگی تبلت ایسوس / قوانین نمایندگی تبلت اپل / قوانین نمایندگی تبلت ال جی / قوانین نمایندگی تبلت سامسونگ / قوانین نمایندگی تبلت سونی / قوانین نمایندگی تبلت هوآوی

قوانین نمایندگی کپی / قوانین نمایندگی کپی پاناسونیک  / قوانین نمایندگی کپی سامسونگ / قوانین نمایندگی کپی اچ پیقوانین نمایندگی کپی ریکو / قوانین نمایندگی کپی کیوسرا / قوانین نمایندگی کپی زیراکس / قوانین نمایندگی کپی کانن / قوانین نمایندگی کپی کونیکا مینولتا / قوانین نمایندگی کپی توشیبا / قوانین نمایندگی کپی شارپ

قوانین نمایندگی موبایل / قوانین نمایندگی موبایل ایسوس / قوانین نمایندگی موبایل اپل / قوانین نمایندگی موبایل اج تی سی / قوانین نمایندگی موبایل ال جی / قوانین نمایندگی موبایل سامسونگ / قوانین نمایندگی موبایل سونی / قوانین نمایندگی موبایل هوآوی

قوانین مرکز اپل / قوانین مرکز ایسوس / قوانین مرکز ایسر / قوانین مرکز دل / قوانین مرکز اچ پی / قوانین مرکز فوجینسو / قوانین مرکز لنوو / قوانین مرکز سونی / قوانین مرکز سامسونگ / قوانین مرکز هوآوی /قوانین مرکز شارپ / قوانین مرکز کانن / قوانین مرکز کپی / قوانین مرکز توشیبا / قوانین مرکز کونیکا مینولتا / قوانین مرکز ریکو / قوانین مرکز ال جی / قوانین مرکز کیوسرا / قوانین مرکز پاناسونیک /قوانین مرکز ریکاوری

قوانین نمایندگی رسمی ایسوس / قوانین نمایندگی رسمی ایسر / قوانین نمایندگی رسمی اپل / قوانین نمایندگی رسمی کانن / قوانین نمایندگی رسمی دل / قوانین نمایندگی رسمی فوجیتسو / قوانین نمایندگی رسمی اچ پی / قوانین نمایندگی رسمی هواوی / قوانین نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا / قوانین نمایندگی رسمی لنوو / قوانین نمایندگی رسمی ال جی / قوانین نمایندگی رسمی ریکو / قوانین نمایندگی رسمی سامسونگ / قوانین نمایندگی رسمی شارپ / قوانین نمایندگی رسمی سونی / قوانین نمایندگی رسمی توشیبا / قوانین نمایندگی رسمی پاناسونیک / قوانین نمایندگی رسمی کپی / قوانین نمایندگی رسمی کیوسرا / قوانین نمایندگی رسمی زیراکس /