آموزش تعمیرات ایسوس

آموزش تعمیرات ایسوس با جدیدترین روشهای علمی در مرکز سخت افزار ایران انجام میگردد. تدریس تعمیرات موبایل و تبلت با شناسایی اصولی و علمی دستگاه شروع شده و دانشجویان با نحوه بازیابی این دستگاهها آشنا میشوند. همه قسمتهای دستگاه به صورت کاملا عملی توسط دانشجو بررسی و نحوه ایراد یابی آموزش داده میشود . آموزش تعمیرات ایسوس بسیار مفهومی است . آنالیز ایرادات و رفع آنها در کارگاه مجهز توسط اساتید مجرب و تعمیرکاران حرفه ای به صورت کاملا عملی توضیح داده میشود.

هزینه ثبت نام در مرکز آموزش تعمیرات ایسوس با قیمتی مناسب از کاربران اخذ میگردد . ضمنا کارآموزان میتوانند مطمئن باشند که پس از اتمام دوره های مرکز سخت افزار ایران سریعا به چرخه کار میپیوندند . لازم به ذکر است ، کارآموزان درصورت تمایل میتوانند پس از به پایان رساندن دوره در کارگاههای این مرکز مشغول به فعالیت شوند.

آموزش تعمیر تبلت ایسوس

دوره آموزش تعمیر تبلت ایسوس یکی از دوره های آموزشی مربوط به آموزش تعمیرات ایسوس است. این دوره ها با همکاری اساتید و تکنسین های مجرب و کارآزموده برگزار می شود. تبلت ها همانند بسیاری دیگر از گجت های هوشمند، از دو بخش نرم افزار و سخت افزار تشکیل شده اند. برای تعمیر درست و البته عیب یابی درست باید با هر دو بخش آشنایی کافی و لازم وجود داشته باشد. دوره آموزش تعمیر تبلت ایسوس به صورت مجزا و جداگانه ارائه می شود.

این دوره ها در دو سطح مقدمات و پیشرفته طراحی شده اند. پس از پایان دوره از داوطلب آزمون مهارت سنجی گرفته می شود و در صورت کسب نمره لازم، به او گواهینامه معتبر نیز ارائه می شود. جای بسی خوشحالی است که بسیاری از داوطلبانی که در دوره های پیشین آموزش تعمیر تبلت ایسوس شرکت کرده اند، هم اکنون تعمیرکارانی ماهر و زبده هستند که تعدادی از آنها نیز با همین مجموعه همکاری می کنند.

آموزش تعمیر تبلت ایسوس

آموزش تعمیر موبایل ایسوس

با توجه به اینکه روز به روز مدل های مختلفی از موبایل ها توسط شرکت های مختلف تولید و عرضه می شوند، می توان از حرفه تعمیر موبایل به عنوان یک حرفه پر سود یاد کرد. در صورتی که بخواهید در مورد تعمیر موبایل ایسوس به یک متخصص تبدیل شوید، بهترین راه این است که در دوره آموزش تعمیر موبایل ایسوس شرکت کنید. این دوره آموزشی توسط دپارتمان آموزش تعمیرات ایسوس برگزار می شود.

به صورت نظری و عملی همه اجزا و ساختار موبایل ایسوس برای داوطلب شرح داده می شود و داوطلب در یک تعمیرگاه واقعی و با استفاده از ابزار و تجهیزات عیب یابی و تعمیر  و ترمیم نمونه های مختلفی از موبایل های معیوب ایسوس را تعمیر می کند و به این صورت مهارت آموزی و تجربه آموزی می کند. در پایان دوره نیز پس از پشت سر گذاشتن آزمون مهارت سنجی، گواهینامه معتبر دریافت خواهد کرد. صفر تا صد خدمات آموزشی این مرکز بر اساس استاندارد های جهانی تنظیم شده است.

روشن نشدن تبلت

سوالات متداول کاربران مرکز آموزش تعمیرات ایسوس

مرکز آموزش تعمیرات ایسوس

مرکز آموزش تعمیرات ایسوس

مرکز آموزش تعمیرات ایسوس همواره به عنوان اولویت اول کاربران برای دریافت خدمات آموزشی مطرح بوده است . از مهمترین ویژگیهای این مرکز میتوان به پشتیبانی کار آموزان بعد از دوره ، معرفی به خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی ، اعطای مدرک مرکز سخت افزار ایران و پشتیبانی قطعات کارآموزان بعد از دوره اشاره کرد .

آموزش تعمیر موبایل و تبلت زیر نظر تعمیرکار موبایل بصورت اختصاصی و ویژه بازار کار تدریس میشود.  کارگاههای آموزش تعمیرات ایسوس مجهز به  تجهیزات بروز در تعمیر موبایل و تبلت میباشد . کارآموزان با شرکت در این دوره ها که زیر نظر تعمیرکار حرفه ای برگزار میشود، بهترین نتیجه را در کسب و کار خود بدست می آورند. آموزش تعمیر گوشیهای هوشمند شامل اموزش نرم افزار موبایل و آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل است .

مرکز آموزش تعمیر موبایل و تبلت ایسوس

دوره ی تخصصی تعمیرات ایسوس

با پیشرفت تکنولوژی روشهای تعمیر نیز تغییر میکنند .  به همین دلیل مرکز آموزش تعمیرات ایسوس برای تعمیرکاران اقدام به راه اندازی دوره تخصصی کرده است . تکنسینها پس از اتمام این دوره صاحب دانشی به روز خواهند شد . برخی از مباحثی که در این دوره ارائه میگردد عبارتند از : طریقه تعویض جک صدا . تعویض سوکت رم . تعویض سوکت سیم کارت . آموزش تعمیر قسمت تغذیه موبایل .  هیترگیری بورد. تست جریان کشی. رسوب زدایی با تینر و آلتراسونیک.

شوک دادن باتری. تست تغذیه قطعات موبایل. سیم کشی مدار قطع شده با سیم لاکی. تست افت ولتاژ. آموزش بررسی عیوب پردازنده CPU‌ تبلت. تدریس ولتاژ گیری بخش سیم کارت در مرکز آموزش تعمیرات ایسوس.تدریس عیب یابی بخش حافظه و پروگرام کردن سخت افزاری.

آموزش ریبال کردن تمامی IC های تخصصی شامل: چسبی و دو طبقه و معمولی و MICRO IC.آموزش و تعمیرات تبلت بوسیله روشهای نوین و علمی: جریان کشی٬ ولتاژگیری٬ مسیریابی، CUT LINE٬TEST POIN. آموزش و عیب یابی و تعمیرات تبلت توسط SPECTRUM ANALYZER , OSCILLOSCOPE , SIGNAL GENERATOR ,GSM TESTER.

دوره ی عمومی تعمیرات ایسوس

مرکز آموزش تعمیرات ایسوس دوره عمومی را برای کاربران عادی موبایل و تبلت راه اندازی کرده است . کارآموزان پس از شرکت در این دوره با ویژگیهای دستگاه خود و روشهای رفع ایرادات سطحی دستگاه آشنا میشوند . بدیهی است از این طریق دیگر نیاز نیست . برای رفع ایرادهای ساده دستگاه به تعمیرگاه مراجعه نمایید . برخی از مباحثی که در این دوره ارائه میگردد عبارتند از :  تست صدای گوشی با سوئیچ هندزفری دیجیتال. تست اسپیکر. تست میکروفن.

تست مقاومت های برد موبایل. تست کلید پاور. تشخیص پایه های پاور آنتن روی گوشیهای هوشمند . آشنایی با اصطلاحات تخصصی تعمیرات برد تبلت . روش باز و بسته کردن صحیح تبلت طبق استاندارد کارخانه تولید کننده. آشنایی با برندهای تبلت از لحاظ کیفی و بررسی نوع برد تبلت در مرکز آموزش تعمیرات ایسوس .

خاموشی تبلت که تعمیرکار باید برای شروع بسنه بنوع برند راهکار داشته باشد. اتصالی و اتصال کوتاه روی برد.آموزش عدم کارکرد دوربین، مموری کارت و ویبره. تدریس رفع کارنکردن تاچ و ال سی دی. تدریس رفع کارکرد بلوتوث (آی سی بلوتوث تبلت).

آموزش نکات مهم در تعمیر ایسوس

اساتید و کادرمجرب مرکز آموزش تعمیرات ایسوس مهمترین اصول در ریکاوری موبایل و تبلت را به کارآموزان می آموزند . مدرسین این مجموعه پس از موفقیت در آزمونهای متعدد علمی و ارزیابیهای متعدد برای فعالیت استخدام شده اند . این افراد طی سال ملزم به گذراندن دوره های اموزشی زیرنظر اساتید بین المللی هستند . به همین دلیل کارآموزان پس از شرکت در مرکز آموزش تعمیرات ایسوس با نوینترین روشهای بازیابی موبایل و تبلت اشنا میشوند .

در آموزش تعمیر تبلت کارآموزان علاقمند عیب یابی بخش سیم کارت (تبلت)، آنالیز مین برد تبلت و عیوب مرتبط به برنامه ریزی تبلت را فرا میگیرند. کلاسهای آموزش تعمیرات ایسوس بصورت نیمه خصوصی زیر نظر تعمیرکار تبلت و موبایل برگزار میگردد .

سرفصل های آموزش تعمیرات ایسوس

 • آموزش تعمیرات سوئیچ آنتن موبایل.
 • تدریس ریکاوری پورتهای USB و اتصال به کامپیوتر.
 • تدریس شناخت اينفرارد موبایلهای قدیمی در مرکز آموزش تعمیرات ایسوس.
 • آموزش تعمیر آی سی بلوتوث انواع موبایل .
 • تدریس بررسی و کارایی مقاومت Types of Resistance روی مین برد تبلت در مرکز آموزش تعمیرات ایسوس.
 • تدریس آشنایی با خازن Capacitors و کارایی خازن در مدار.
 • تعریف سلف و سیم پیچ inductors and coils و بررسی روی مدارات تبلت.
 • تدریس ولتاژ گیری مدار تبلت در مرکز آموزش تعمیرات ایسوس.
 • تدریس ارتباط قطعات SMD و IC ها و چیپ های روی برد تبلت در مرکز آموزش تعمیرات ایسوس.
 • تدریس عیب یابی چیپ گرافیک تبلت.
 • آموزش باکس Universal.
 • آموزش باکس mt-box.
 • تدریس باکس SEtool box.
 • تدریس باکس NSpro , در مرکز آموزش تعمیرات ایسوس.
 • آموزش باکس HWK UFS micro.
 • تدریس باکس Z3X.
 • آموزش باکس Best.
 • تدریس باکس ATF در مرکز آموزش تعمیرات ایسوس.
 • تدریس تعمیرات بخش شبکه موبایل.
 • تدریس تعمیر صفحه نمايش موبایلهای تاچ.
 •  تدریس بازیابی بخش آی سی حافظه گوشی در مرکز آموزش تعمیرات ایسوس.

نمایندگی ایسوس و واحدهای تعمیرات ایسوس

نمایندگی ایسوس ، واحدهای تعمیرات ایسوس را تفکیک شده طراحی کرده است . به عنوان مثال کاربران موبایل برای رفع ایراد دستگاه باید به واحد موبایل مراجعه کنند . کادرفنی نمایندگی رسمی ایسوس ابتدا به عیب یابی دستگاه معیوب مبادرت می ورزند . سپس بهترین گزینه برای ریکاوری را برمی گزینند . به این ترتیب پروسه تعمیر در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام میشود . کارگاههای فنی این مرکز مجهز به ابزارآلات درجه یک میباشد .

مدیریت مرکز آموزش تعمیرات ایسوس با ورود ابزارآلات مدرن به کشور سعی در خریداری و به روز کردن کارگاهها دارد . کارشناسان بااستعداد ما تلاش میکنند کیفیت خدمات تعمیر را به حدی افزایش دهند که شایسته برند نام آشنای ایسوس باشد . ضمنا خدمات رسانی به مشتریان توسط مدیریت مجموعه موردنظارت دقیق قرار میگیرد . پرسنل ما با بردباری پاسخگوی سوالات شما عزیزان درزمینه شرایط ثبت نام در مرکز آموزش تعمیرات ایسوس هستند .