اشتراک گذاری

تعمیرات تبلت ال جی

تعمیرات تبلت ال جی براساس استانداردهای جهانی در نمایندگی رسمی ال جی انجام می شود . مشکلات مختلفی در تبلت ها وجود دارد که در بیشتر مواقع قابل تعمیر هستند . می توان اقدام به رفع مشکل به وجود آمده نمود ازجمله : ضربه خوردن تبلت و روشن نشدن آن ، زود تخلیه شدن باتری ،خاموش شدن ناگهانی تبلت،  کند شدن و عمل نکردن تاچ تبلت ، ضربه خوردن و تصویر نداشتن تبلت ، شارژ نشدن باتری تبلت ، کم شدن نور صفحه نمایش ، خرابی سوکت شارژ ، خرابی کلید پاور ، کندی سرعت ، شکسته شدن صفحه نمایشگر ، کار نکردن دکمه ها ، نداشتن خروجی صدا ، خش خش کردن صدا در خروجی و شکستگی تاچ و ال سی دی .

مرکز تعمیرات تبلت ال جی به نحوی نسبت به رفع این ایرادات مبادرت می ورزد که ، کاربر پس از دریافت محصول شاهد افزایش کارایی آن خواهد بود . تبلت یک رایانه ی قابل حمل می‌ باشد که از یک تلفن همراه یا دستیار دیجیتال شخصی بزرگتر است . این دستگاه دارای یک صفحه لمسی است.

تعمیرات تبلت ال جی با گارانتی

نمایندگی تبلت ال جی

هدف اصلی تبلت انجام امور با استفاده از تماس صفحه نمایش به جای استفاده از صفحه ‌کلید است. تبلت ‌های تولیدشده در سال ۲۰۱۶ رنگی، دارای ریزپردازنده و باتری ‌خور هستند.تبلت ‌ها معمولاً دارای سنسور هستند . از این رو شامل دوربین دیجیتال، میکروفن ، شتاب ‌سنج و صفحه لمسی که انگشت را تشخیص می ‌دهد و به جای استفاده از ماوس یا کیبورد دارای قابلیت تشخیص حرکت هستند می باشند .

امروزه یکی از مهمترین وسایل در دست مردم تبلت است . متخصصین باتجربه ی مرکز تعمیرات تبلت ال جی با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های دنیا دستگاه به ظاهر از کار افتاده تان را همانند روز اول به شما باز می گردانند .

مشکلات رایج تبلت ال جی و راهکارهای رفع آن

دلایل خرابی تاچ و ال سی دی تبلت ال جی

 • آبخوردگی تبلت
 • وارد شدن ضربه و فشار به تبلت

نشانه‌های خرابی تاچ و ال سی دی تبلت ال جی

 • ایجاد شکستگی بر روی نمایشگر تبلت
 • عدم واکنش نمایشگر به دستورات کاربر
 • از کار افتادن کامل ال سی دی تبلت
 • خاموش ماندن قسمتی از ال سی دی تبلت
 • خاموش و روشن شدن ال سی دی یا سو سو زدن آن

اگر خیلی خوش شانس باشید و ضربه‌ای که به نمایشگر تبلت شما وارد می‌شود تنها موجب شکستگی گلس آن شود نیازی به تعویض تاچ و ال سی دی آن نیست. توجه داشته باشید که منظور از گلس، لایه شیشه‌ای است که خود شرکت سازنده تبلت آن را بر روی مجموعه تاچ و ال سی دی قرار می‌دهد تا از آن‌ها در برابر ضربه و فشار محافظت کند.

اما اگر تاچ و ال سی دی آن از کار افتاده باشد راهی جزء تعویض تاچ و ال سی دی تبلت ال جی نیست. هزینه تعویض تاچ و ال سی دی تبلت ال جی به مدل این دستگاه بستگی دارد بنابراین اگر با مشکلی در نمایشگر تبلت ال جی مواجه شدید به نمایندگی تعمیرات تبلت ال جی مراجعه کنید تا تعمیرکاران این مرکز ضمن عیب‌یابی این دستگاه هزینه تعمیر یا تعویض تاچ و ال سی دی آن را برآورده کرده و شما را در جریان قرار دهند.

دلایل خرابی سوکت شارژ تبلت ال جی

 • وارد شدن ضربه به تبلت
 • شل شدن سوکت شارژ تبلت
 • آبخوردگی تبلت

نشانه‌های خرابی سوکت شارژ تبلت ال جی

 • شارژ نشدن تبلت
 • عدم شناسایی تبلت هنگام اتصال به لپ تاپ یا کامپیوتر

اگر شارژر تبلت خود و کابل آن را عوض کردید و از سلامت باتری این دستگاه هم مطمئن شدید اما باز هم موفق به شارژ کردن تبلت نشدید لازم است بدانید که مشکل از سوکت شارژ این دستگاه است. ممکن است سوکت شارژ تبلت به دلیل وارد شدن ضربه به این دستگاه آسیب دیده یا اینکه شل شده باشد. البته آبخوردگی تبلت هم می‌تواند به سوکت شارژ آن آسیب وارد کند.

اگر شما هم با چنین مشکلی در تبلت خود مواجه شده‌اید تنها کافیست که عیب‌یابی و تعمیر آن را به نمایندگی تعمیرات تبلت ال جی بسپارید تا تعمیرکاران این مرکز اگر مشکل از سوکت شارژ تبلت بود آن را به صورت حرفه‌ای تعمیر یا تعویض کنند. زمان تعمیر یا تعویض سوکت شارژ تبلت ال جی به نوع آسیب‌دیدگی این دستگاه و مدل آن بستگی دارد اما از آن جایی که تکنسین‌های نمایندگی تعمیر تبلت ال جی از مهارت و تجربه بالایی برخوردار هستند با سرعت و کیفیت بالایی به تعمیر یا تعویض سوکت شارژ تبلت می‌پردازند.

دلایل خرابی برد تبلت lg

 • گرمای بیش از حد
 • نصب بازی‌های خیلی سنگین بر روی تبلت
 • آبخوردگی
 • وارد شدن ضربه به تبلت

نشانه‌های خرابی برد تبلت ال جی

 • بوت نشدن تبلت و گیر کردن بر روی لوگوی ال جی
 • از کار افتادن تبلت
 • خاموش شدن ناگهانی تبلت
 • گرم شدن بیش از اندازه باتری و تخلیه شدن آن
 • روشن و خاموش شدن خود به خود تبلت

برد تبلت یعنی همه کاره تبلت که کنترل و مدیریت همه اجزا و بخش‌های این دستگاه را در دست دارد. مهم‌ترین عواملی که موجب خرابی برد تبلت می‌شوند شامل: گرمای بیش از حد و وارد شدن ضربه به این دستگاه می‌باشند. متاسفانه ضربه قاتل جان برد تبلت است به گونه‌ای که حتی موجب سوختن برد تبلت هم می‌شود که در این حالت راهی جزء تعویض برد وجود ندارد. درواقع زمانی که تبلت خود به خود خاموش می‌شود و دیگر هم روشن نمی‌شود می‌توان احتمال سوختن برد آن را در نظر گرفت.

هزینه تعمیر برد تبلت ال جی به عوامل مختلفی از جمله: میزان آسیب‌دیدگی برد، نوع خرابی آن و … بستگی دارد. از این‌رو تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات تبلت ال جی با عیب‌یابی دقیق مشکل برد را پیدا کرده و هزینه تعمیرات آن را برآورد می‌کنند و شما را در جریان می‌گذارند تا اگر تمایل داشتید آن را به صورت حرفه‌ای تعمیر کنند.

دلایل خرابی هارد تبلت ال جی

 • خاموش یا ریستارت کردن تبلت زمانی که این دستگاه در حال شارژ شدن است
 • ریست فکتوری تبلت زمانی که شارژ باتری این دستگاه زیر 20 درصد است
 • اجرا کردن بازی‌های سنگین روی تبلت
 • وارد شدن ضربه به تبلت یا آبخوردگی آن

نشانه‌های خرابی هارد تبلت

 • ریستارت شدن و هنگ کردن مکرر تبلت
 • خاموش شدن کامل تبلت بعد از ریست فکتوری
 • بوت نشدن تبلت و گیر کردن روی لوگوی ال جی

از آن جایی که هارد تبلت نگهدارنده تمامی اطلاعات کاربر بر روی این دستگاه است از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد از این‌رو باید مراقب باشیم که ضربه‌ای به تبلت وارد نشود یا اینکه دچار آبخوردگی نشود و از همه مهم‌تر در حین شارژ شدن این دستگاه آن را خاموش و روشن نکنیم تا دچار نوسان برق نشود. هر یک از این اتفاقات زمینه سوختن هارد تبلت را فراهم می‌کند که در این حالت باید هارد آن را تعویض کرد.

 اما گاهی اوقات هم امکان تعمیر یا ترمیم هارد تبلت وجود دارد که باید با نهایت دقت و کیفیت انجام شود تا هارد بیشتر از آنچه که آسیب‌ دیده است، آسیب نبیند. خوشبختانه تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات تبلت ال جی از تخصص ویژه‌ای در این زمینه برخوردار هستند از این‌رو می‌توانید تعمیر هارد تبلت ال جی را با خیال راحت به این مرکز بسپارید.

تعمیر تبلت ال جی

تعمیرات تبلت ال جی و دیگر واحدهای تعمیرات تبلت

کارشناسان مرکز تعمیرات تبلت ال جی در دیگر واحدهای تعمیرات تبلت ، به رفع ایراد سایر برندهای این دستگاه می پردازند . نمایندگی ال جی جهت کسب رضایت مشتریان و در راستای تحقق هدف ارائه ی بهترین خدمات فعالیت خود را براساس استفاده از مدرن ترین و درجه یک ترین تجهیزات انجام می دهد . لازم به ذکر است ، این ابزارآلات تعمیر توسط مجرب ترین کارشناسان فراهم و خریداری شده اند . خاطرنشان می سازیم ، مرکز تعمیرات تبلت ال جی با ورود ابزارآلات مدرن سعی در خریداری و مجهز کردن کارگاه های فنی خود به تجهیزات درجه یک دارد .

از این رو کارشناسان این مرکز با ارائه ی جدیدترین تجهیزات بهترین خدمات بازیابی و ترمیم را ارائه می دهند . همانطور که مستحضر هستید تعمیر تبلت نیاز به دانش و فناوری نوین دارد . کاربران محترم با دریافت خدمات تعمیر از نمایندگی رسمی ال جی نیازی برای مراجعه به سایر مراکز پیدا نخواهند کرد .  چنانچه کاربران محترم مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی واحدهای تعمیرات تبلت هستند ، می توانند به لینک مربوط مراجعه و وارد صفحه ی مرتبط با محصول موردنظر گردند .

 

اخبار، مقالات و سوالات متداول تبلت ال جی

مدیریت نمایندگی ال جی بخش مقالات تبلت ال جی را در سایت راه اندازی کرده است . در این بخش سعی داریم با ارائه ی مقالاتی به بررسی برخی از اشکالات متداول در این دستگاه بپردازیم . امیدواریم از این طریق بتوانیم راهگشای شما عزیزان باشیم. با کلیک روی لینک مقالات تبلت  ال جی و دیگر مقالات تبلت ، می توانید مقاله ی موردنظر خود را انتخاب کرده و مطالعه نمایید .

پرسنل مشتری مدار مرکز تعمیرات تبلت ال جی ، سوالات متداول تعمیرات تبلت را از قبل پاسخ داده اند . شما عزیزان می توانید با مطالعه ی این بخش به پاسخ بسیاری از سوالات خود دست پیدا نمایید . علاوه بر این مدیریت نمایندگی رسمی این کمپانی شرایطی را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند دیگر سوالات خود را با کادرفنی مجموعه درمیان بگذارند . کاربران محترم می توانند به صورت آنلاین و تلفنی پرسش های خود را با تعمیرکاران و مهندسین ما درمیان بگذارند.

کارشناسان بااستعداد و آشنا به علم روز نمایندگی ال جی بخش اخبار تبلت ال جی همچنین دیگر خبرها را در سایت طراحی کرده اند . لازم به ذکر است ، در این بخش جدیدترین خبرها مربوط به تعمیرات تبلت ال جی نیز گردآوری و ارائه شده است . منابع این اخباد کاملا معتبر و موثق می باشد .

 

انواع تبلت ال جی و دیگر محصولات

کارشناسان متخصص مرکز تعمیرات تبلت ال جی به معرفی انواع تبلت ال جی همچنین دیگر محصولات این کمپانی مبادرت می ورزند . تکنسین های این مرکز به رفع ایراد تبلت های تولید شده توسط سایر کمپانی ها ازجمله : سامسونگ ، هوآوی ، ایسوس ، اچ تی سی و سونی نیز مبادرت می ورزند . با همه گیرشدن استفاده از تبلت در سالیان اخیر بروز مشکلات مختلف و خرابی برای این دستگاه ها حقیقتی اجتناب ناپذیر است . نبود خدمات پس از فروش مناسب و عدم حضور مستقیم کمپانی ها در بازار باعث به وجود آمدن تعمیرگاه های غیرمجاز و غیرحرفه ای زیادی شده است .

این مراکز در اکثر مواقع قادر به تعمیر درست دستگاه نمی باشند . به همین دلیل انتخاب مرکز تعمیرات مورداطمینان از اهمیت ویژه ای برخوردار است . هدف مهمی که نمایندگی ال جی دنبال می نماید این است که کاربران بتوانند با صرف هزینه ای که می نمایند بیشترین بهره را ببرند . تعمیرات تبلت ال جی طبق جدیدترین اسلوب های جهانی در نمایندگی رسمی این کمپانی انجام می شود . شما عزیزان می توانید با کلیک روی لینک انواع تبلت ال جی و دیگر محصولات ، اطلاعات بیشتری در این حیطه به دست آورید .

 

نمایندگی تعمیرات تبلت و موبایل

نمایندگی تعمیرات تبلت وموبایل با به کارگیری مجهزترین تجهیزات سعی در تعمیر کالای معیوب کاربران خود دارد.همچنین این مجموعه با به کارگیری گروهی از کارشناسان حرفه ای که مورد آزمون های علمی و عملی قرار گرفته اند سعی در کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود دارد.

از آن جا که مدیریت نمایندگی تعمیرات تبلت وموبایل همواره اصل احترام به حقوق مشتری را مدّنظر دارد ، لذا تمامی تلاش خود و مجموعه را در جهت کسب رضایت مشتری به عمل می آورد.لازم به ذکر است ، این نمایندگی با به کارگیری پیشرفته ترین لوازم تعمیر ، دستگاه شما را آن گونه که شایسته است تعمیر می کند.

کارشناسان نمایندگی تعمیرات تبلت وموبایل درصورت لزوم به تعویض قطعه دستگاه ، همواره از قطعه اورجینال استفاده می کنند . به این ترتیب کالای شما مشتریان گرامی به بهترین شکل ( همانند روز اول ) عمل خواهد کرد.این نمایندگی با ارائه ی خدمات مطلوب سعی در جلوگیری از فعالیت نمایندگی های غیر مجاز دارد .

کارشناسان این مرکز پس از تعمیر دستگاه ، به اعمال پاره ای تنظیمات و گردگیری بخش های داخلی دستگاه نیز می پردازند . همین امر موجب بهبود کارایی دستگاه خواهد شد

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری