اشتراک گذاری

تعمیر وای فای تبلت

تعمیر وای فای تبلت یکی از خدمات و سرویس های پر متقاضی است که در نمایندگی تعمیرات تبلت به همه کاربران ارائه می شود. وای فای و ایجاد ارتباط اینترنتی در دنیای امروز موضوعی غیر قابل انکار و البته ضروری و لازم است؛ به طوری که نبود آن باعث می شود بسیاری از کارها و عملکرد های دستگاه بلاتکلیف و بی فایده باقی بمانند. خرابی وای فای در حقیقت به معنای قطع ارتباط آنلاین است و کاربر را از استفاده از بسیاری از نرم افزار ها منع می کند.

سیستم وای فای سیستمی است که امکان برقراری ارتباط به صورت نامرئی و بی سیم را فراهم می کند. ضعیف بودن قدرت سیگنال‌ها، مشکل نرم افزاری و عدم به روزرسانی برخی از نرم افزار های مربوطه، ایجاد مشکل به‌ واسطه نصب یک برنامه خاص، معیوب بودن یکی از قطعات سخت‌افزاری، مشکلات نرم‌افزاری، یا عدم تنظیم درست مودم از جمله مشکلاتی است که سیستم های وای فای با آن درگیر هستند. برای تعمیر وای فای تبلت باید همه این مشکلات بررسی شود و پس از عیب یابی دقیق مسیر تعمیر و ترمیم انتخاب و اجرا شود.

تعمیر وای فای تبلت

دلایل عدم پایداری یا عدم اتصال وای فای در تبلت ها

برای تعمیر وای فای تبلت باید علت یابی دقیقی انجام شود. برای علت یابی دقیق هم لازم است که دلایل عدم پایداری و عدم اتصال وای فای مشخص و بررسی شود. در ادامه این دلایل را به صورت مختصر و مفید برای شما شرح می دهیم.

  • ضعیف بودن قدرت سیگنال‌ها
  • مشکل نرم افزاری که معمولا با ارائه بسته به‌روزرسانی از طرف کمپانی رفع می شود
  • ایجاد مشکل به‌ واسطه نصب یک برنامه خاص
  • معیوب بودن یکی از قطعات سخت‌افزاری
  • مشکلات نرم‌افزاری
  • عدم تنظیم درست مودم

راه حل هایی برای تعمیر وای فای تبلت

بررسی ویروس ها و برنامه های مخرب

ویروس ها و برنامه های مخرب یکی از مهمترین عامل بروز مشکل در وای فای هستند. نصب یک آنتی ویروس مناسب و اسکن دستگاه می تواند جلوی بسیاری از مشکلات را بگیرد و نهایتا هرگز شما را نیازمند دریافت خدمات مربوط به تعمیر وای فای تبلت نکند. با نصب آنتی ویروس فایل های مخرب ، بدافزارها و ویروس ها شناسایی می شوند و لیستی برای حذف آنها به شما پیشنهاد می شود. توجه کنید که برنامه های سیستمی را حذف نکنید.

بروز رسانی سیستم عامل تبلت

عدم به روز رسانی سیستم عامل تبلت مستقیما با خرابی وای فای ارتباط ندارد، اما می توان با به روزرسانی سیستم عامل تبلت، شانس خود را برای تعمیر وای فای تبلت امتحان کرد. البته باید این موضوع را هم بدانید که هم به روز رسانی و هم عدم به روز رسانی در سیستم وای فای اختلال ایجاد می کند. 

عدم بروز رسانی تبلت به معنی قدیمی بودن سیستم عامل است و با به روز رسانی هم ممکن است درگیر باگ نرم افزاری شوید. پیشنهاد ما این است که از یک متخصص راهنمایی بخواهید.

خاموش و روشن کردن روتر وای فای

روتر وای فای را از پریز بکشید و سی ثانیه بعد دوباره به برق متصل کنید. بسته به مدل روتر یک تا دو دقیقه پس از اتصال به برق صبر کنید تا سیستم وای فای روتر به طور کامل فعال شود. بهتر است همزمان با این کار یک بار تبلت را خاموش و روشن یا ری استارت کنید و دوباره سعی کنید به وای فای متصل شوید.

بررسی تنظیمات

بررسی تنظیمات هم می تواند برای تعمیر وای فای تبلت موثر باشد. بنابراین مواردی نظیر روشن یا خاموش بودن سیستم وای فای، ذخیره بودن رمز وای فای در تبلت ، روشن یا خاموش بودن حالت Airplane Mode و مواردی از این قبیل را بررسی کنید.

نمایندگی مرکزی تبلت پایگاهی معتبر و مجاز است که هم بخش تعمیر و هم بخش فروش را حمایت و پشتیبانی می کند. نمایندگی تبلت سامسونگ با همکاری مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده و خدمات و سرویس های مفید و کاربردی در اختیار کاربران تهرانی و شهرستانی قرار می دهد. همه کاربران می توانند از این سرویس ها بر اساس نیاز خود استفاده کنند. تمام خدمات تضمین شده و همراه با ضمانت نامه های معتبر است.

5/5 (4 امتیاز)
اشتراک گذاری