اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعویض گلس تبلت سامسونگ

گلس یکی از لوازم جانبی تبلت های هوشمند سامسونگ است که تا حدودی می تواند تبلت شما را از خطر بروز آسیب های مرتبط با صفحه ی نمایش حفظ نماید. منظور ما از تعویض گلس تبلت سامسونگ گلس محافظ نیست. منظور از تعویض گلس تبلت Samsung، عوض کردن همان لایه شیشه ایست که توسط کارخانه روی ال سی دی نصب شده تا تاثیر شدت ضربه ها را کنترل سازد. زمانی که تبلت می افتد یا تحت فشار زیادی قرار می گیرد، ممکن است نمایشگر ترک خورده و بشکند. این شکستگی گاهی نیاز به تعویض تاچ و ال سی دی داشته و گاهی نیز تنها با تعویض گلس ال سی دی رفع می گردد.

تعویض گلس تبلت سامسونگ یکی از خدماتِ نمایندگی رسمی سامسونگ می باشد که در بالاترین سطح کیفی ممکن ارائه می گردد. این تعویض علاوه بر نیاز به مهارت و دقت کاری مناسب، باید با نمونه ی باکیفیتی شکل گیرد تا باعث مشکلاتی در روند کاری تاچ و ال سی دی سیستم شما نشود. با ما همراه باشید تا در ادامه به شناسایی مراحل این کار بپردازیم.

تعویض گلس تبلت سامسونگ

چه زمانی نیاز به تعویض گلس تبلت سامسونگ داریم؟

همان طور که گفته شد گاهی ممکن است بر اثر دلایل مختلفی چون ضربه، شیشه ی رویی تبلت شکسته شود، ولی تاچ و ال سی دی تبلت سالم بماند. در این حالت هیچ گونه اختلالی در روند صفحه ی نمایش خودتان احساس نخواهید کرد و تنها شاهد ترک های صفحه ی نمایشگر تبلت می باشید. در واقع مشکل پیش آمده برای سیستم شما یک مشکل ظاهری بیش نیست و فقط شیشه ی محافظ تاچ دچار شکستگی شده است. در اینجا نیاز به تعویض گلس تبلت ضرورت می یابد. توجه کنید با به تعویق انداختن انجام این فرآیند می توانید موجب آسیب های جدی به تاچ و ال سی دی گردید و هزینه های تعمیر را به شدت افزایش دهید.

نکات مهم در فرآیند تعویض گلس تبلت سامسونگ

استفاده از تجهیزات کاری مدرن  توسط افراد با تجربه در چگونگی انجام فرآیند تعویض گلس تبلت سامسونگ و حفاظت از ال سی دی و تاچ سیستم نقش بسیار مهمی دارد. به دلیل نازکی اکثر ال سی دی ها، عملیات جداسازی گلس از ال سی دی، تمیز کردن ال سی دی از چسب UV و تعویض گلس تبلت Samsung  بسیار حساس و ریسک پذیر است. در بعضی موارد ممکن است ال سی دی در حین جداسازی گلس دچار شکستگی یا ترک گردد که احتمال وقوع این مسئله در کار تعمیرکاران مبتدی بسیار بالاست. بنابراین اکیدا توصیه می شود، جهت بازیابی کارکرد صفحه ی نمایش تبلت خود به مراکز معتبر تعمیرات تبلت مراجعه نمایید.

دستگاه مخصوص تعویض گلس تبلت Samsung

امروزه پیشرفت تکنولوژی فرآیند تعویض گلس تبلت سامسونگ را آسان نموده است. از جمله تجهیزاتی که در این فرآیند تعمیراتی مورد استفاده ی نمایندگی رسمی سامسونگ قرار می گیرد، دستگاه لمینیت است. لمینیت دستگاهیست که تعویض گلس سامسونگ را در کم ترین زمان ممکن به اتمام می رساند. علاوه بر سرعت بخشیدن به کار و اتوماتیک بودن اکثریت مراحل کاری، اصلی ترین مزیت این دستگاه عدم ایجاد حباب های هوا در قسمت زیرین گلس می باشد. لازم به ذکر است که استفاده از این دستگاه نیازمند دانش و تجربه ی بالاییست. در این خصوص کارشناسان ماهر ما تعویض گلس تبلت سامسونگ را در بالاترین سطح کیفی ممکن ارائه می دهند.

تعمیرات تبلت سامسونگ

واحد تعمیرات تبلت سامسونگ ارائه دهنده ی تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر و بازیابی تبلت های هوشمند سامسونگ در بالاترین سطح کیفیت می باشد. این خدمات به کلیه ی تعمیرات تخصصی تبلت های ساخت Samsung از جمله تعویض گلس، تعمیر و تعویض ال سی دی، تعمیرات تاچ تبلت ها، تعمیر سوکت،  پاور، رفع عیوب نرم افزاری، تعمیرات دوربین، ترمیم اسپیکرهای تبلت و رفع مشکلات سخت افزاری تبلت ها اختصاص می یابد. لازم به ذکر است، تمامی سرویس های تخصصی مرکز تعمیرات تبلت سامسونگ، براساس پارامترهای استاندارد شکل گرفته و با ضمانت نامه های معتبر کتبی همراه است.

تعمیرات تبلت سامسونگ »
اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email