اشتراک گذاری

افزایش عمر باتری آیفون

افزایش عمر باتری آیفون و چگونگی انجام این عملیات از جمله پرسش های کاربران گوشی های اپل می باشد. با آمدن نسل گوشی های هوشمند شکایت کاربران از خالی شدن باتری صد چندان شده است . گوشی های هوشمند در کنار قابلیت ها و کابردهای بسیاری که دارند معمولا با مشکل خالی شدن باتری روبه رو هستند . موبایل های آیفون نیز از این مشکل مستثنی نیستند. در سری موبایل های آیفون هر چه نمایشگرها شفاف تر و پردازنده ها سریع تر می شوند، مصرف باتری هم بالاتر می رود و خالی شدن باتری مشکلی است که اکثر کابران از آن شکایت دارند. این مقاله راهکارهایی به شما ارائه می‌دهد که تا حدود زیادی از خالی شدن باتری آیفون  جلوگیری کرده و افزایش عمر باتری آیفون را در پی خواهد داشت .

افزایش عمر باتری آیفون

چگونگی افزایش عمر باتری آیفون ؟

هفت راه کار افزایش عمر باتری آیفون

۱ – خاموش کردن برنامه هایی که مصرف باتری بالایی دارند. بعضی برنامه ها هستند که اگر روشن باشند حتی اگر از آن ها استفاده نکنید با تری زیادی مصرف می کنند . پس بهتر است  در مواقعی  که از این برنامه ها استفاده نمی کنید آن ها را خاموش کنید .

√خاموش کردن LTE از طریق مسیر ذیل

Settings > General > Cellular

√خاموش کردن  Settings > Wi-Fi

Settings > Bluetooth      هر دو را روی Off قرار دهید تا خاموش شوند.

√خاموش کردن Ask to Join Networks

۲ – غیر فعال کردن برنامه هایی که باتری زیادی مصرف می کنند . سعی کنید برنامه هایی که تنها باتری مصرف می کنند و کاربرد چندانی برای شما ندارند غیر فعال کنید . این یکی از راه های افزایش عمر باتری آیفون است.

√غیرفعال کردن ویبره/ Disable vibrations آیفون در هنگام ویبره باتری زیادی استفاده می کند بهتر است از ویبره استفاده نکنید .

√غیرفعال کردن ۴G /Disable 4G (and LTE) connectivity این شبکه به دلیل سرعت بالا باتری زیادی مصرف می کند و خاموش کردن آن به طول عمر باطری کمک خواهد کرد

۳ –  کم کردن نور صفحه یکی دیگر از راه هایی است که موجب افزایش عمر باتری آیفون خواهد شد.

۴ – کنترل ارسال و دریافت ایمیل : سعی کنید فقط در مواقع ضروری به چک کردن ایمیل بپردازید . چک کردن مداوم و پی درپی ایمیل ها باتری را خالی خواهد کرد .

۵ – غیرفعال کردن unnecessary push notifications نوتیفیکیشن ها نیز در خالی شما باتری شما دخیل هستند بهتر است ، نوتیفیکیشن ها ی غیر ضروری را از بخش ستینگ غیر فعال کنید .

۶ – کم کردن مدت زمان قفل خودکار /Reduce auto-lock period . اگر مدت زمان قفل خودکار را تغییر دهید، به همان نسبت روی عمر باتری آیفون شما تاثیر می‌گذارد. وقتی کاری با تلفن ندارید، دلیلی برای روشن ماندن اسکرین وجود ندراد .

۷ – را ه کار آخر جهت افزایش عمر باتری آیفون ، نصب نرم افزاری است که مخصوص بهینه سازی مصرف انرژی است . این برنامه به طور خود کار برخی برنامه ها را که موجب افزایش مصرف باتری می شوند خاموش می کند و به ذخیره سازی انرژی می پردازد .

نمایندگی اپل و واحدهای تعمیرات اپل

در این مقاله با راه کارهای افزایش عمر باتری آیفون آشنا شدید. نمایندگی  اپل ، خدمات خود را در واحدهای مجزا به کاربران گرامی ارائه می نماید.  تعمیرگاه مجاز اپل ، ارکان مشتری مداری را همواره سرلوحه ی خدمات خود قرار داده است. رضایت و حفظ مشتریان معیاری تعیین کننده در میزان موفقیت نمایندگی اپل است. واحد CRM یا ارتباط با مشتریان، به بررسی دقیق تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز می پردازد.برخی از شرکت‌ها با وجود صرف سرمایه‌گذاری‌های هنگفت و بی‌هدف، واحدهای مدیریت ارتباط با مشتریان خود را محدود می‌سازند و این امر تاثیری منفی در سازمان خواهدداشت.

مشتری مداری، گرایش بدست آوردن اطلاعات در مورد مشتری و استفاده از آن در تدوین استراتژی به منظور برآورد ساختن این نیازها و اجرای این استراتژی از طریق پاسخگویی مثبت به خواسته‌ها و نیازهای مشتریان است. آن چه در وهله ی اول برای مشتریان اهمیت دارد؛ برخورد درست، احترام و رفع مشکلات آن ها است. جهت آشنایی با خدمات ما در واحدهای تعمیرات اپل وارد صفحه ی مربوط به واحد مورد نظر شوید.

محصولات
سوالات متداول
مقالات
اخبار
5/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری