اشتراک گذاری

تعمیر باتری تبلت ال جی

باتری تبلت ال جی از آن دست قطعاتی است که احتمال خرابی و آسیب در آن به دلیل فعالیت های مکرر، زیاد است. اشکالات پیش آمده در این قطعه عمدتاً سبب از دست رفتن توانایی دستگاه، جهت حفظ طولانی مدت شارژ می‌گردد. در چنین شرایطی، علی‌رغم آنکه باتری تبلت، بصورت صد در صدی شارژ می‌شود، اما با گذشت مدت زمانی اندک، کاربر شاهد تخلیه شارژ و خاموش شدن دستگاه خواهد بود. اشکالات پیش آمده در باتری تبلت معمولاً به دو روش قابل رفع است. روش نخست تعمیر باتری دستگاه با برخی روشهای سخت افزاری و نرم افزاری است و روش دیگر، تعویض باطری تبلت ال جی است. انتخاب هر یک از این دو روش، بسته به نوع اشکال پیش آمده و نشانه‌هایی دارد که در طی فرآیند عیب‌یابی مشاهده می‌گردد. در هر حال شما کاربران گرامی می‌توانید در صورت مشاهده هر گونه اشکال در باتری تبلت خود به نمایندگی تعمیرات ال جی مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر باتری تبلت ال جی را دریافت نمایید.

تعمیر باتری تبلت ال جی

خرابی باتری تبلت ال جی

خرابی باتری تبلت ال جی نیز همچون سایر اشکالات پیش آمده در این دستگاه، با نشانه‌هایی همراه است که کاربر در صورت مشاهده آنها می‌تواند پی به وجود اشکال در این بخش از دستگاه ببرد. اگر تبلت مورد استفاده ما در طول روزهای اخیر نمی‌تواند شارژ دریافتی را به خوبی نگه دارد و یا اصلا شارژ نمی‌شود این احتمال وجود دارد که اشکالاتی در باتری آن بوجود آمده باشد. البته موارد اشاره شده در صورتی دال بر خرابی باتری خواهند بود که مکرراً و در دفعات متعدد مشاهده شوند. به عبارتی دیگر اگر یکی از نشانه‌ها، تنها یک بار، در تبلت شما ظاهر شد نمی‌توان به قطع گفت که اشکال پیش آمده به دلیل خرابی باتری تبلت است.

برخی دیگر از نشانه‌هایی که در صورت تکرار و تداوم می‌توانند علامتی برای خرابی باتری تبلت باشند عبارتند از: خاموش شدن ناگهانی و خودبخودی تبلت، هنگ کردن تبلت، به هم ریختگی تنظیمات ساعت و تاریخ و در نهایت خالی شدن سریع شارژ دستگاه. توصیه می شود در صورت مشاهده هر یک از این موارد، جهت بررسی دستگاه و دریافت خدمات مرتبط با تعویض و تعمیر باتری تبلت ال جی به نمایندگی تعمیرات ال جی مراجعه نمایید.

تعمیر باتری تبلت ال جی

در صورتی که بررسی‌های کارشناسان ما به این نتیجه منتهی شود که تعمیر باتری تبلت ال جی ممکن نیست، با کسب اجازه از صاحب دستگاه، اقدامات مورد نیاز جهت تعویض باتری تبلت LG آغاز می‌گردد. نیاز به تعمیر یا تعویض باتری تبلت ال جی عمدتاً به دلیل عدم توجه به نکات ذکر شده جهت استفاده صحیح از این دستگاه اتفاق می افتد. بنابراین بهتر است توصیه های ذکر شده از سوی کارشناسان در ارتباط با شیوه کار با این دستگاه –شارژ باتری، میزان شارژ باتری، زمان شارژ باتری و مواردی از این دست- را جدی بگیرد.

در هر حال شما کاربران گرامی می‌توانید در صورت مشاهده هر گونه اشکال در این بخش از دستگاه خود به نمایندگی تعمیرات ال جی مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعویض و یا تعمیر باتری تبلت ال جی را دریافت نمایید. برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر باتری تبلت LG که با حضور دراین مرکز قابل دریافت است عبارتند از: احیا باتری تبلت LG ، تعویض سلول باتری تبلت، شوک دادن به باتری تبلت (پس از عیب یابی باتری)، تست باطری تبلت ال جی، تغییرات در تنظیمات دستگاه جهت کاهش مصرف انرژی، کالیبره کردن باتری تبلت ال جی، نصب نرم افزار جهت بهینه سازی مصرف انرژی، عیب یابی دستگاه، شارژر، مدار شارژر، کابل و … .

نمایندگی تعمیرات ال جی

کاربران تبلت ها و موبایل های ال جی می‌توانند جهت دریافت تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری به نمایندگی تعمیر ال جی مراجعه نمایند. نمایندگی تعمیرات LG متشکل از پارتهای متعددی است که در هر یک از آنها سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر تبلت ال جی به مراجعان ارائه می‌گردد. مهندسان ما در نمایندگی تعمیرات ال جی با بکارگیری جدیدترین ترفندها و متدهای تعمیر، قادر به رفع کلیه عیوب و اختلالات ایجاد شده در تبلت ها و موبایل های ال جی گشته اند. بکارگیری جدیدترین ترفندها در تعمیرات ال جی این امکان را فراهم آورده است تا محصول تعمیر شده در این مرکز کیفیت اولیه خویش را بازیابد و کاربر لذت کار با یک دستگاه نو و بی‌عیب و نقص را مجدداً تجربه نماید.

مرکز تعمیرات تبلت اپل

مرکز تعمیرات تبلت اپل

واحد تعمیرات موبایل اچ تی سی

واحد تعمیرات موبایل اچ تی سی

Rate this post
اشتراک گذاری