اشتراک گذاری

ساعت هیبریدی ال جی

۱۰۰ روز استفاده تنها با یک بار شارژ در ساعت هیبریدی ال جی

ساعت هیبریدی چیست ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که نوعی از تعامل ساعت دیجیتال با ساعت مکانیکی می باشد. نسل جدیدی از گجت های پوشیدنی که به تازگی توسط شرکت ال جی معرفی شده که ساعت هیبریدی نام دارد .ساعت‌های هیبریدی ضد آبی هستند که قابلیت‌های گجت‌ هوشمند را با ساعت‌ مکانیکی ترکیب کرده و از خصوصیت‌های مناسب هر دو مدل بهره گرفته‌اند. ساعت‌ هیبریدی جدید ال جی خاصیت ضد آبی دارند که قابلیت‌های گجت‌ هوشمند را به طور کامل در اختبار شما قرار می دهد.

آموزش تعمیر موبایل ایسوس

ساعت هیبریدی ال جی از Wear OS استفاده می کند

طبق گزارشات جدید شرکت ال جی قصد دارد از ساعت‌ هیبریدی جدید خود رونمایی کند. این ساعت‌ها قرار است با سیستم عامل Wear OS گوگل (که پیش از این Android Wear نام داشت) روانه بازار شوند. به احتمال زیاد شرکت کره‌ای این ساعت هیبریدی را روز دهم اردیبهشت ماه امسال در معرض عموم قرار دهد. حال باید منتظر باشیم تا ببینیم این کمپانی پیش قدم این گجت زیبا را با چه قیمتی عرضه خواهد کرد.

عقربه های فیزیکی در کنار صفحه لمسی

طبق ادعای ال جی  به نظر می‌رسد که ساعت هیبریدی جدید ال جی ، قابلیت‌های  یک گجت‌ هوشمند را با ساعت‌ مکانیکی ترکیب کرده و از خصوصیت‌های مناسب هر دو مدل بهره گرفته‌اند. به همین دلیل است که این ساعت‌ هیبریدی از جسن استیل ساخته شده و از عقربه‌های فیزیکی در کنار صفحه لمسی بهره می برد. در ضمن این ساعت هیبریدی  قادر است اپلیکیشن‌های مختلف را تحت سیستم عامل Wear OS گوگل باز کنند.

۱۰۰ روز با ساعت هیبریدی

عمر باتری بالا یکی از خصوصیات قابل توجه و ممتاز این ساعت هیبریدی نسبت به دیگر پوشیدنی‌های موجود در بازار به شمار می‌رود. ال جی ادعا می کند که  فقط با یک بار شارژ ، می توان از این ساعت ۱۰۰ روز استفاده نمود، البته این باید افزود که  این درحال است که سیستم عامل این موبایل به طور کامل خاموش باشد. ناگفته نماند اگر باتری ۲۴۰ میلی آمپر ساعتی این گجت به طور کامل تخلیه شود نیز این گجت می تواند تا ۴ روز به فعالیت خود ادامه دهد.

نمایندگی ال جی و واحدهای تعمیرات ال جی

ساعت هیبریدی جدید شرکت ال جی در این پیج مورد بررسی قرار گرفت . در ادامه لازم است به شرح مختصری از خدمات نمایندگی ال جی بپردازیم. نمایندگی ال جی در جهت خدمت رسانی به کاربران در زمینه ی تعمیر و فروش محصولات ال جی فعالیت می نماید. همچنین آموزش تعمیرات ال جی در واحد آموزش این مرکز انجام می گردد.

واحدهای تخصصی تعمیرات ال جی  در این مرکز ایجاد شده اند . از جمله این واحدها ، واحد تعمیر گوشی ال جی می باشد. متخصصین تعمیرات گوشی LG ، در این واحد ها ، اقدام به تعمیر و ترمیم تخصصی  انواع مدل های گوشی ال جی می نمایند. واحدهای تعمیرات در نمایندگی LG مجهز به آرشیوی کامل از تجهیزات و ابزارآلات می باشند.  در این قسمت به معرفی واحدهای تعمیرات ال جی می پردازیم.

مرکز تعمیرات تبلت اپل

مرکز تعمیرات تبلت اپل

واحد تعمیرات موبایل اچ تی سی

واحد تعمیرات موبایل اچ تی سی

مژده به کاربران گرامی : اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول ال جی را در سایر صفحات قابل پیگیری می باشد.

Rate this post
اشتراک گذاری