اشتراک گذاری

عرضه آیفون اس ای

درحال حاضر افراد به شدت مشتاق عرضه آیفون ۸ اپل هستند . با این حال هستند کاربرانی که همچنان منتظر عرضه آیفون اس ای (نسخه بروز شده ) میباشند. آیفون اس ای در واقع یک نسخه ویژه از آیفون های اپل بود . این دستگاه با طراحی آیفون ۵ اس و مشخصات آیفون ۶ اس روانه بازار شد . گوشی مذکور به دلیل قیمت مناسبش توانست مورد توجه بسیاری قرار بگیرد. هم اکنون منابع تازه به نسخه دوم این محصول اشاره دارند .

تاریخ عرضه آیفون اس ای

 اپل با عقد قراردادی تازه با کشور هند موفق شد تولید برخی مدلهای آیفون را به این کشور منتقل کند. یکی از افراد مطلع از برنامه های تولید محصولات اپل در کشور هند اطلاعات تازه ای درباره یکی از محبوب ترین آیفون های بازار را منتشر کرده است. اپل در بهار سال ۹۵ از آیفون اس ای رونمایی کرد .کمپانی اپل در بهار سال ۲۰۱۶ آن را با حافظه های بیشتر و قیمت یکسان بروز رسانی کرد. پس از آن تقریبا هیچ صحبتی درباره نسخه دوم این محصول به میان نیامد . به نحوی که برخی براین عقیده بودند که دیگر خبری از نسخه دوم آیفون اس ای به میان نمی آید.

هم اکنون اپل برنامه های ساخت و عرضه آیفون اس ای را تدارک دیده است . همچنین آماده تولید انبوه آن برای کشور هند است. شنیده ها حاکی از آن است که عرضه آیفون اس ای  به احتمال زیاد در اوایل سال ۲۰۱۸ صورت میگیرد . احتمالا آیفون اس ای در ابعادی کوچک و با مشخصات آیفون ۷ اپل به بازار می آید .

نمایندگی اپل و واحد های تعمیرات اپل

نمایندگی اپل ، واحد های تعمیرات اپل را به صورت مجزا راه اندازی کرده است . کارگاههای فنی این مرکز به ابزارآلات مدرن تجهیز شده است . همانطور که مستحضر هستید بازیابی دستگاههای الکترونیکی و ارتباطی نیاز به حضور کارشناسان مسلط به علم الکترونیک و کامیپیوتر دارد . از این رو تعمیرات محصولات اپل در پارتهای تفکیک شده انجام میگردد . مرکز تعمیرات اپل با بهره گیری از تخصص و خلاقیت کارشناسان فنی خود توانسته درزمینه فعالیتی خویش به سطح مطلوبی از ارائه خدمات بپردازد .

مهندسین ما پس از اتمام پروسه تعمیر به ارائه گارانتی مبادرت می ورزند . بدیهی است از این طریق قصد داریم رضایت کاربران را درحیطه پشتیبانی نیز جلب نماییم . ضمنا پس از عرضه آیفون اس ایی کارشناسان ما تمامی خدمات بازیابی مرتبط با دستگاه مذکور را انجام میدهند .

موبایل-G6-H870S
در دیگر صفحات سایت میتوانید به مطالعه اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول بپردازید .
Rate this post
اشتراک گذاری