قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل

نمایندگی اپل با سرلوحه قرار دادن هدف کسب رضایت کاربران و احترام به حقوق مشتریان به فعالیت می پردازد. از این رو مرکز تعمیرات اپل به تدوین و تهیه ی قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل ، پرداخته است. مرکز سخت افزار ایران، زیرمجموعه های متعدد و گوناگونی را شامل می گردد. لازم به ذکر است، یکی از این زیرمجموعه ها تعمیرگاه مجاز اپل می باشد .

تعمیرگاه مجاز اپل طی سال های متوالی به فعالیت در زمینه ی تعمیر و بازیابی دستگاه های تولید شده توسط  کمپانی اپل پرداخته است. از جمله دستگاه های اپل که در این مرکز ریکاوری می گردد می توان به آیفون،  آیپد، آیپاد، مک بوک، آی مک، اپل تی وی و اپل واچ اشاره کرد .

کاربران گرانقدر مرکز بر این موضوع اشراف دارند که حضور نظم برای قرار گرفتن یک نهاد و سازمان در موقعیتی رفیع و والا امری است بسیار مهم و حیاتی.

درحقیقت قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل موجبات اعتماد مشتریان به این مرکز را فراهم می کند. بدیهی است، مخاطبان مجموعه با مطالعه ی این مطلب می توانند اطلاعات کامل و جامعی را در حوزه ی فعالیت های مرکز  سخت افزار ایران به دست آورند.

امید است از طریق ارائه ی قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل توانسته باشیم آنگونه که شایسته مشتریان گرامی است، به معرفی کامل شرکت بپردازیم. نمایندگی اپل با راهکارهای اصولی و مطابق با آخرین متد روز دنیا به ترمیم و بازیابی دستگاه معیوب کاربران می پردازد .

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل

شرح قوانین تعمیرگاه مجاز اپل

نمایندگی اپل با تدوین قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل سعی دارد گامی در راه کسب خرسندی کاربران فهیم بردارد . خدمات رسانی به مشتریان توسط مدیریت نمایندگی رسمی اپل به شدت مورد کنترل و نظارت سختگیرانه قرار می گیرد .

تعمیرکاران و تکنسینهای این مرکز با سرلوحه قراردادن قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل به فعالیت می پردازند . نمایندگی اپل با بکارگیری کادرفنی مجرب به فعالیت می پرازند . این افراد طی سال ملزم به حضور در دوره های آموزشی در داخل و خارج از کشور می باشند .

از این رو کادرفنی این مرکز با دارا بودن مدارک معتبر و دانشی به روز توانایی رفع ایراد دستگاه هایی را دارند . که سایر مراکز تعمیر از بازیابی آن ناتوانند . تعمیرات فوق تخصصی محصولات اپل با ارائه ی ضمانت در این مرکز انجام می گردد . خاطرنشان می سازیم نمایندگی اپل با تامین قطعات و مواد مصرفی اورجینال به حل مشکل پیسش امده در دستگاه کاربران مبادرت می ورزد .

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل

 • در صورتی که دستگاه اپل قبلا در مراکز دیگری غیر از این مرکز  تعمیر و یا حتی باز شده است، حتما کارشناسان تعمیرگاه مجاز اپل را از این موضوع آگاه گردانید. در غیر اینصورت این مرکز مسئولیتی در قبال عواقب احتمالی نمی پذیرد.
 • قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل، کارشناسان صرفا عیوب عنوان شده توسط مشتری را برطرف خواهند کرد و در قبال سایر عیوب مسئولیتی نمی پذیرند.
 • پس از تعمیر دستگاه، کارشناسان تعمیرگاه مجاز اپل آن را تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل می دهند.
  لذا از مشتریان گران قدر خواهشمندیم در هنگام تحویل دستگاه دقت لازم را به عمل آورند؛ مهلت تست دستگاه تا ۱۰ روز امکانپذیر می باشد.
 • به دلیل اینکه امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد، تعمیرگاه مجاز اپل مسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری نمی پذیرد.
 • یکی دیگر از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل عبارت است از این که، دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر عیوب خود را نشان دهند، بنابراین بروز مشکل در هنگام تعمیر طبیعی بوده و نمایندگی اپل تعهدی در قبال آن ندارد.
 • تعمیرگاه مجاز اپل، مسئولیتی در قبال لوازم جانبی مانند؛ کیف، گارد، مموری کارت، سیم کارت و… نمی پذیرد.
 • اگر دستگاه شما گارانتی تعمیر مرکز دیگری را دارد، دستگاه درصورت باز شدن در تعمیرگاه مجاز اپل از گارانتی ساقط شده و در صورت تحویل دستگاه به این مرکز باید هزینه های تعمیر را بپردازید.
 • تعمیرگاه مجاز اپل هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود روی دستگاه ندارد.
 • مهلت تست قطعات تعویض شده در تعمیرگاه مجاز اپل ۴۸ ساعت می باشد.
 • در هنگام مراجعه به تعمیرگاه مجاز اپل قبضی که شامل قوانین مرکز بوده به مشتری تحویل داده می شود.
 • یکی از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل عبارت است از اینکه، پس از طی مراحل عیب یابی، نکات لازم در خصوص قطعه ی معیوب و هزینه ی تقریبی جهت تعمیر به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید.
 • در صورت رضایت مشتری ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز اپل ، تعمیر را آغاز خواهند کرد.
 • در صورتی که هزینه ی تعمیر دستگاه کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال باشد، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام خواهد شد.
 • با توجه به مورد تعمیراتی و بسته به حجم کار مرکز، ممکن است حداقل زمان برای بررسی و عیب یابی دستگاه، برآورد هزینه و تعمیر دستگاه تا یک هفته بطول بیانجامد. طی هر یک از مراحل تعمیر در صورت نیاز، کارشناسان تعمیرگاه مجاز اپل مراتب لازم  را به اطلاع مشتریان خواهند رساند،  لذا نیازی به تماس مشتریان عزیز نمی باشد.
 • بعد از طی مراحل تعمیر و آماده شدن دستگاه ، کارشناسان تعمیر گاه مجاز اپل با مشتریان  گرامی تماس گرفته، وضعیت نهایی دستگاه و آماده بودن دستگاه را به مشتری اعلام خواهند کرد.
 • در صورت عدم تمایل مشتری به ادامه ی مراحل تعمیر . تعمیرات متوقف شده و با توجه به نوع دستگاه هزینه ای جهت عیب یابی از مشتری دریافت خواهد شد .
 • پس از به پایان رسیدن مراحل تعمیر و عدم مراجعه ی مشتری جهت تحویل دستگاه ، تعمیرگاه مجاز اپل تا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگه داری خواهد کرد . پس از طی یک ماه ، اپل سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت .
 • بدیهی است قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل در جهت ارائه ی خدمات بهتر به هم وطنان برنامه ریزی شده است.

نمایندگی اپل و واحدهای تعمیرات اپل

نمایندگی اپل ، واحدهای تعمیرات اپل را به صورت تفکیک شده طراحی کرده است . همانطور که مستحضر هستید دلیل ایرادات پیش آمده در محصولات ارتباطی و الکترونیکی یکی از این دو مورد می باشد : ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری .

از این رو مرکز تعمیرات اپل در واحدهای مجزا به ارائه ی خدمات ریکاوری می پردازد . تکنسین های نمایندگی اپل با تسلط و تکیه بر مهارت ، فراست ، دانش و خلاقیت خود و بکارگیری درجه یک ترین تجهیزات تمامی امور تعمیرات را انجام می دهد .

لازم به ذکر است ، کارشناسان ما در صورت لزوم به تعویض قطعه از قطعه اورجینال استفاده می نمایند. کادرفنی این مرکز پس از اتمام پروسه ی تعمیر به انجام تنظیمات کلی و غبارروبی بخش های داخلی دستگاه می پردازند. به همین دلیل کاربران پس از دریافت محصول شاهد افزایش کارایی آن همانند روز اول می باشند.

هزینه ی تعمیر در این مرکز براساس نرخنامه مصوب اتحادیه از مشتریان اخذ می گردد. در نهایت باید به ذکر این نکته بپردازیم که کارشناسان این مرکز با در نظر گرفتن قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز اپل به فعالیت می پردازند.

لینک های مفید

قوانین نمایندگی تبلت / قوانین نمایندگی تبلت ایسوس / قوانین نمایندگی تبلت اپل / قوانین نمایندگی تبلت ال جی / قوانین نمایندگی تبلت سامسونگ / قوانین نمایندگی تبلت سونی / قوانین نمایندگی تبلت هوآوی

قوانین مرکز اپل / قوانین مرکز ایسوس / قوانین مرکز ایسر / قوانین مرکز دل / قوانین مرکز اچ پی / قوانین مرکز فوجینسو / قوانین مرکز لنوو / قوانین مرکز سونی / قوانین مرکز سامسونگ / قوانین مرکز هوآوی /قوانین مرکز شارپ / قوانین مرکز کانن / قوانین مرکز کپی / قوانین مرکز توشیبا / قوانین مرکز کونیکا مینولتا / قوانین مرکز ریکو / قوانین مرکز ال جی / قوانین مرکز کیوسرا / قوانین مرکز پاناسونیک /قوانین مرکز ریکاوری

قوانین نمایندگی رسمی ایسوس / قوانین نمایندگی رسمی ایسر / قوانین نمایندگی رسمی اپل / قوانین نمایندگی رسمی کانن / قوانین نمایندگی رسمی دل / قوانین نمایندگی رسمی فوجیتسو / قوانین نمایندگی رسمی اچ پی / قوانین نمایندگی رسمی هواوی / قوانین نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا / قوانین نمایندگی رسمی لنوو / قوانین نمایندگی رسمی ال جی / قوانین نمایندگی رسمی ریکو / قوانین نمایندگی رسمی سامسونگ / قوانین نمایندگی رسمی شارپ / قوانین نمایندگی رسمی سونی / قوانین نمایندگی رسمی توشیبا / قوانین نمایندگی رسمی پاناسونیک / قوانین نمایندگی رسمی کپی / قوانین نمایندگی رسمی کیوسرا / قوانین نمایندگی رسمی زیراکس /

قوانین نمایندگی موبایل / قوانین نمایندگی موبایل ایسوس / قوانین نمایندگی موبایل اپل / قوانین نمایندگی موبایل اج تی سی / قوانین نمایندگی موبایل ال جی / قوانین نمایندگی موبایل سامسونگ / قوانین نمایندگی موبایل سونی / قوانین نمایندگی موبایل هوآوی

قوانین نمایندگی کپی / قوانین نمایندگی کپی پاناسونیک  / قوانین نمایندگی کپی سامسونگ / قوانین نمایندگی کپی اچ پی /  قوانین نمایندگی کپی ریکو / قوانین نمایندگی کپی کیوسرا / قوانین نمایندگی کپی زیراکس / قوانین نمایندگی کپی کانن / قوانین نمایندگی کپی کونیکا مینولتا / قوانین نمایندگی کپی توشیبا / قوانین نمایندگی کپی شارپ