محصولات نمایندگی مجاز ال جی

شرکت ال جی در تاریخ اول اکتبر سال ۱۹۵۸ با نام گلداستار تأسیس گردید. این کمپانی در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۱۹۵۹ با تولید اولین رادیو کره‌ای به عنوان پیام آور آغاز صنعت الکترونیک در کره شناخته شد. این شرکت در ماه نوامبر ۱۹۶۲ اولین تلفن کره‌ای، در ژانویه ۱۹۶۵ اولین یخچال کره‌ای، در اوت ۱۹۶۶ اولین تلویزیون سیاه و سفید کره‌ای و در سپتامبر ۱۹۶۸ اولین تهویه مطبوع کره‌ای را ساخت.ال جی در مارس ۱۹۶۸، اولین شعبه خود را در خارج از کشور در نیویورک و در اوت ۱۹۷۸ اولین نمایندگی فروش خود را در ایالات متحده آمریکا تأسیس نمود.

با هدف پیشرفت، این شرکت در ژانویه ۱۹۹۲ با گلدستار و گلدات ارتباطات ادغام شده و نام شرکت در مارس ۱۹۹۵ از گلدستار به ال جی الکترونیک تغییر یافت.به ضرس قاطع می توانیم بگوییم محصولات نمایندگی مجاز ال جی در ایران طرفداران بی شماری دارند .

کادر فنی مرکز تعمیرات ال جی با حضور در دوره های آموزشی معتبر صاحب دانشی به روز گشته اند . این افراد با بکارگیری تکنولوژی نوین و استفاده از ابزارآلات ترمیم و لحیم کاری درجه یک تمامی خدمات مربوط به ترمیم و بازیابی محصولات نمایندگی مجاز ال جی را انجام می دهند . کیفیت خدمات تعمیر در نمایندگی رسمی این کمپانی به حدی بالا است که ، کاربران نیازی برای مراجعه به سایر مراکز تعمیر پیدا نمی کنند .

محصولات نمایندگی مجاز ال جی
ال جی Candy

ال جی Candy

موبايل G6 H870S

موبایل G6 H870S

تبلت ال جی G Pad 8.3

تبلت ال جی G Pad 8.3

انواع محصولات نمایندگی مجاز ال جی

نمایندگی رسمی ال جی علاوه بر تعمیر محصولات نمایندگی مجاز ال جی به فروش قطعات این دستگاه ها نیز مبادرت می ورزد . شکیبایی و صبر تکنسین های این مجموعه حین پروسه ی تعمیر یکی از دلایل موفقیت این مرکز می باشد . لازم به ذکر است ، کارشناسان ما درصورت لزوم به راهنمایی کاربران در زمینه ی دستگاه تعمیر شده اقدام می نمایند .

تعمیرات محصولات نمایندگی مجاز ال جی در این نمایندگی با تکیه بر تخصص و مهارت تکنسین ها انجام می شود . از ویژگی های بارز پرسنل این مرکز که موجبات فعالیت آن ها را در نمایندگی ال جی فراهم کرده است می توان به مهارت ، چیره دستی ، خلاقیت ، خبرگی و تسلط بر دانش روز اشاره کرد .

درواقع این خصایص پرسنل دلیلی است . بر قرار گرفتن نمایندگی ال جی در جایگاهی چشمگیر .نمایندگی ال جی با بکارگیری مهندسین ماهر و زبده از جمله شرکت های موفقی است که در زمینه ی ارائه ی خدمات تعمیر فعالیت می کند .

معرفی محصولات نمایندگی مجاز ال جی

نمایندگی ال جی علاوه بر تعمیر دستگاه های تولید شده توسط کمپانی ال جی به معرفی محصولات نمایندگی مجاز ال جی نیز مبادرت می ورزد . این دستگاه ها عبارتند از : موبایل و تبلت . کاربران نمایندگی ال جی می توانند با آسودگی خاطر دستگاه معیوب خود را به دست مهندسین این مرکز بسپارند . تخصص کارشناسان این مرکز با شرکت در آزمون های متعدد علمی مورد ارزیابی قرار گرفته است . به یقین به این مطلب اشاره می نماییم که کادر فنی مرکز تعمیرات ال جی قادر به رفع ایراد دستگاه هایی هستند که سایر نمایندگی ها از انجام آن ناتوانند .

تعمیر محصولات نمایندگی مجاز ال جی در این مرکز با ارائه ی گارانتی انجام می شود .ضمنا تعمیرات محصولات نمایندگی مجاز ال جی در منزل و یا محل کار شما به صورت تخصصی در کمترین زمان ممکن توسط تکنسین های خبره ی این مرکز انجام می شود . لازم به ذکر است ، نمایندگی ال جی علاوه بر ارائه ی خدمات ترمیم و بازیابی تبلت و موبایل اقدام به فروش قطعات جانبی این دستگاه نیز می نماید . کیفیت بالای خدمات موجب شده افراد زیادی تمایل به دریافت خدمات از نمایندگی ال جی داشته باشند . همین امر دلیلی است بر پایین بودن نرخ تعمیرات در این مرکز نسبت به سایر مراکز تعمیر .

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی تا کنون به واسطه ی کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته ، موفقیت های ارزنده ای را به دست آورده است .مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان ، دو اصل عمده در این نمایندگی می باشد . تمامی خدمات صورت گرفته در نمایندگی ال جی ، به همرا ارائه ی گارانتی انجام می شود .

این مرکز ، وارد کننده ی قطعات اورجینال نیز می باشد . از این رو کاربران می توانند با آسودگی خاطر ، دستگاه خودرا جهت تعمیر به دست تکنسین های این مجموعه بسپارند . برای اثبات مهارت و علم پرسنل نمایندگی ال جی باید به این مطلب اشاره نماییم که ، تمامی پرسنل این مجموعه پس از گذراندن چندین مرحله آزمون علمی ، برای فعالیت در این شرکت انتخاب شده اند .

نمایندگی ال جی به ارئه ی خدمات نرم افزاری و ارائه ی تمامی خدمات تعمیر تخصصی کلیه ی قطعات می پردازد . این نمایندگی در راستای کسب رضایت مشتریان با استفاده از کادری مجرب ، پاسخگوی سوالات و مشکلات دستگاه معیوب شما عزیزان نیز می باشد . لازم به ذکر است ، مدیریت این مرکز بر نحوه ی عملکرد پرسنل نظارت سختگیرانه و دقیقی دارند .

محصولات ال جی و دیگر واحدهای تعمیرات ال جی

محصولات نمایندگی مجاز ال جی در پارت های تعمیر مجزا در این نمایندگی عیب یابی و تعمیر می گردند . بدیهی است مجزا بودن کارگاه های فنی موجب افزایش دقت و تمرکز تکنسین ها حین تعمیر و بالا رفتن راندمان کار می گردد . به دلیل مجزا بودن واحدهای تعمیر ، کاربران گرامی برای دریافت خدمات باید به واحد مرتبط با محصول خود مراجعه نمایند .

امروزه مهمترین وسیله در دست مردم تلفن همراه و تبلت می باشد . متخصصین باتجربه ی نمایندگی ال جی با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت دنیا ، دستگاه به ظاهر از کار افتاده تان را سالم و بی عیب و نقص به شما بازمی گرداند . درموقع تحویل دستگاه به نمایندگی رسمی ال جی تمامی قطعات دستگاه اعم از کارت حافظه ی جانبی ، باتری و … به شما تحویل داده می شود تا اطلاعات شخصی شما در امنیت باقی بماند. و امانت داری از موبایل و تبلت و اطلاعات شخصی شما به بهترین شکل ممکن انجام شود .

خاطر نشان می سازیم ، محصولات نمایندگی مجاز ال جی مطابق با آخرین متدهای دنیا در این مرکز تعمیر می گردد . رضایت شما تنها هدف ما در این مجموعه است .