محصولات نمایندگی مجاز سامسونگ

کمپانی سامسونگ یکی از بزرگترین شرکت‌ های خوشه ‌ای در کره جنوبی و یک شرکت چند ملیتی است که از تعداد زیادی شرکت تابعه و زیرمجموعه تشکیل شده‌است. این شرکت ‌ها در صنایع مختلف فعالیت می ‌کنند. گروه سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول در قالب یک شرکت بازرگانی تأسیس شد. در طول ۳ دهه نخست این گروه در حوزه‌های فناوری هوافضا ، نساجی، ارائه خدمات بیمه ، مبادلات اوراق بهادار و خرده ‌فروشی فعالیت داشته است.

گروه سامسونگ در اواخر دهه ۱۹۶۰ وارد عرصه ی الکترونیک و در اواسط دهه ۱۹۷۰ به صنایع کشتی ‌سازی  وارد شد . گسترش روزافزون محصولات نمایندگی سامسونگ و افزایش نیاز کاربران برای تعمیر ما را بر آن داشت تیمی تخصصی در حیطه ی تعمیر و بازسازی تشکیل دهیم . با سابقه ترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران تایید شده از سوی مراکز معتبر علمی ، پروسه ی تعمیر محصولات نمایندگی مجاز سامسونگ را انجام می دهند . از این رو کاربران همواره از دریافت خدمات از این مرکز استقبال می کنند . خاطرنشان می سازیم ، کارشناسان ما پس از اتمام پروسه ی تعمیر به ارائه ی گارانتی نیز می پردازند .

تعمیرات تبلت ال جی
سامسونگ Galaxy A7 2018

سامسونگ Galaxy A7 2018

ال جی Candy

ال جی Candy

نمایندگی تعمیر تبلت هوآوی

گوشی آیفون ایکس آر

آیفون Xs max

آیفون Xs max

تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A SM-T285

تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab A SM-T285

ایسوس مدل Zenfone 3 ZE520KL

ایسوس مدل Zenfone 3 ZE520KL

تبلت اپل iPad mini 4 WiFi

تبلت اپل iPad mini 4 WiFi

Xperia XZ1

Xperia XZ1

معرفی محصولات نمایندگی مجاز سامسونگ

در این بخش سعی داریم به معرفی محصولات نمایندگی مجاز سامسونگ بپردازیم . از این طریق سعی داریم گامی در جهت کسب رضایت هرچه بیشترتان برداریم . کارشناسان خبره ی ما با ذکر مشخصات فنی دستگاه کالای مورد نظر را بررسی می نمایند . پس از این مرحله به توضیح و شرح مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه مبادرت می ورزیم . با استفاده از این روش به صورت کامل دستگاه مربوطه را تعریف می نماییم .

علاوه بر این مهندسین و تکنسین های نمایندگی مجاز سامسونگ نقاط قوت و ضعف هر محصول را اعلام می نمایند . در واقع نمایندگی سامسونگ از این طریق به مهیا کردن شرایطی اهتمام می ورزد تا افرادی که قصد خرید دارند با آرامش خیال و اطمینان خاطر به انتخاب محصول بپردازند . مبرهن و آشکار است تمامی افراد  قبل از خرید با مطالعه ی ویژگی هر محصول می توانند انتخاب آگاهانه و صحیحی داشته باشند .

این مرکز با جذب توانمندترین تعمیرکاران کشور و به کار بردن مدرن ترین تجهیزات روز دنیا توانسته بازدهی واحد تعمیرات را به حد مطلوبی از کیفیت برساند . محصولات نمایندگی مجاز سامسونگ با استفاده از تکنیک های روز دنیا در نمایندگی رسمی و معتبر این کمپانی تعمیر می گردد .

محصولات نمایندگی مجاز سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ

کادر حرفه ای نمایندگی رسمی سامسونگ محصولات نمایندگی مجاز سامسونگ را در واحدهای تعمیر تفکیک شده ای تعمیر می نمایند . کارگاه های این مرکز به ابزارآلات مدرن تجهیز شده است . لازم به ذکر است ، این تجهیزات توسط مهندسین و تکنسین های حرفه ای تهیه و فراهم شده اند . ضمنا مدیریت این مجموعه با ورود ابزارآلات مدرن سعی در خریداری و به روز کردن تجهیزات نمایندگی را دارد . به دلیل مجزا بودن واحدهای تعمیر کاربران باید برای سرویس دستگاه خود به واحد مرتبط مراجعه نمایند .

این شرکت یکی از مراکز معتبر و باسابقه در زمینه ی تعمیرات تخصصی محصولات نمایندگی مجاز سامسونگ می باشد . شکیبایی و صبر تکنسین های این مجموعه حین پروسه ی تعمیر یکی از دلایل موفقیت این مرکز می باشد .لازم به ذکر است ، کارشناسان ما در صورت لزوم به راهنمایی کاربران در زمینه ی دستگاه تعمیر شده اقدام می نمایند .