اشتراک گذاری

مشکلات میکروفن گوشی سامسونگ

مشکلات میکروفن گوشی سامسونگ اکثر کاربران موبایلهای تولید شده توسط کمپانی سامسونگ را درگیر کرده است . هنگامیکه با مشکلات میکروفن گوشی سامسونگ مواجه میشوید بدین معناست که در یک تماس تلفنی صدای افراد را میشنوید اما آنها صدای شما را نمیشنوند. جایی برای نگرانی نیست . این مشکل آسانتر از آن چیزی که فکر میکنید قابل حل است. عدم کارکرد میکروفن دلایل متعددی دارد.

پیشنهاد میگردد قبل از اینکه موبایل را برای تعمیر ببرید، به مطالعه این مطلب بپردازید . در این متن متوجه میشوید که برای رفع مشکل میکروفن فقط به چند تنظیم ساده نیاز دارید. ابتدا مطمئن شوید دستگاه به هیچ هدست بلوتوث یا هدفون بی سیم متصل نباشد. زیرا این اتصال ممکن است در طول رفع ایراد مشکل ایجاد کند. بعد از قطع اتصال هدست میکروفن گوشی را تست کنید تا مطمئن شوید که هدست دلیل این مشکلات نباشد.

راه های رفع مشکلات میکروفن گوشی سامسونگ

برای رفع مشکلات میکروفن گوشی سامسونگ میتوانید موارد زیر را امتحان کنید.

  • گوشی را خاموش و روشن کردن کنید . با توجه به نوع موبایل اولین راه حل خارج کردن باتری است . کاربران موبایل S6 که امکان این کار را ندارند فقط میتوانند آن را خاموش نمایند  . باتری را خارج کنید و اجازه دهید گوشی حداقل به مدت ۳۰ ثانیه در این وضعیت بماند. در مرحله بعد باتری را در مکان خود قرار داده و گوشی را روشن کنید . امتحان کنید که آیا مشکل میکروفن رفع شده یا خیر.
  • نرم افزارهای متفرقه را حذف کنید  . جهت جلوگیری از احتمال ایجاد اختلال توسط این نرم افزارها، دستگاه را در حالت امن (safe mode) روشن کنید و میکروفن را در این حالت تست کنید.
  • آخرین راه رفع مشکلات میکروفن گوشی سامسونگ بازگشت به تنظیمات کارخانه است .

تعمیر مشکلات میکروفن گوشی سامسونگ

تعمیر مشکلات میکروفن گوشی سامسونگ مطابق با آخرین متد روز دنیا در نمایندگی مجاز سامسونگ صورت میگیرد . واحد تعمیرات موبایل سامسونگ با در دست داشتن مدرنترین تجهیزات زیرنظر مجربترین کارشناسان به فعالیت میپردازد . مشتری مداری و احترام به حقوق کاربران دو اصل عمده در این مرکز میباشد . مهمترین هدفی که ما دنبال میکنیم این است که کاربران بیشترین بهره را نسبت به هزینه ای که مینمایند دریافت کنند .

از مشتریان گرامی تقاضا داریم با درنظر گرفتن مزایا و معایب هر شرکت تعمیراتی دست به انتخاب مرکزی مورد اطمینان بزنند . تعمیرکاران ما پس از رفع مشکلات میکروفن گوشی به ارائه گارانتی نیز میپردازند . بدیهی است از این طریق قصد داریم موجبات رضایت هرچه بیشترتان را فراهم آوریم .

نمایندگی سامسونگ و واحد های تعمیرات سامسونگ

نمایندگی سامسونگ ، واحد های تعمیرات سامسونگ را مجزا راه اندازی کرده است . از این رو کاربران برای رفع ایراد پیش آمده در دستگاه باید به واحد مرتبط مراجعه کنند . مهمترین مزیت مجزا بودن واحدها این است که تعمیرکاران تمامی دقت و توجه خود را معطوف بر ریکاوری یک دستگاه مینمایند . همین امر موجب افزایش راندمان کار مجموعه میگردد . همانطور که مستحضر هستید ایرادات موبایل به دو دسته تقسیم میشود .

ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری . به همین دلیل اقدام به طراحی پارتهای تفکیک شده کرده ایم . کارگاههای فنی این مرکز مجهز به ابزارآلات تعمیر درجه یک میباشد . همین امر موجب گشته کیفیت خدمات ریکاوری در نمایندگی تعمیرات سامسونگ قابل مقایسه با سایر مراکز نباشد . مهندسین مجموعه نمایندگی سامسونگ با بهترین کیفیت مشکلات میکروفن گوشی سامسونگ را رفع مینمایند .

مرکز تعمیرات تبلت اپل

مرکز تعمیرات تبلت اپل

واحد تعمیرات موبایل اچ تی سی

واحد تعمیرات موبایل اچ تی سی

در دیگر صفحات سایت به مطالعه مقالات ، سوالات متداول ، محصولات و اخبار بپردازید .

4.3/5 (3 امتیاز)
اشتراک گذاری