نمایندگی ال جی در شهرستان ها

نمایندگی ال جی در شهرستان ها به ایرانیهایی که در دیگر شهرهای کشور ساکن میباشند ارائه خدمت مینماید. نمایندگی ال جی با توجه به نیاز شهرستانیهای عزیز و جهت رفع نیاز آنان واحدی را برای عرضه خدمات ریکاوری راه اندازی نموده است. نوید دهنده این مژده به هموطنان خود هستیم که دیگر نیاز نیست دغدغه ای برای تعمیرات ال جی در شهرستان ها داشته باشند. کاربران با بروز هر گونه مشکل در دستگاه میتوانند طی روندی که در این صفحه ذکر خواهد شد، آن را به نمایندگی ارسال کرده و پس از طی مراحل بازیابی آن را سالم تحویل بگیرند.

به دلیل درخواستهای مکرر کاربران برای بازیابی محصولات ال جی و نگرانی آنها در خصوص کالای آسیب دیده خویش، امکانات لازم جهت ارسال کالا به محل را فراهم آوردیم. مدیریت نمایندگی ال جی در شهرستان ها کادری از برترین مخصصین را جهت تعمیرات برگزیده است. شما عزیزان ساکن هر شهری که هستید، میتوانید کالای خود را ارسال کرده و در کمترین زمان تحویل بگیرید.

نمایندگی lg در شهرستان ها برای خدمت رسانی خود هیچ حد و مرز خاصی قرار نداده است. محدوده ی سرویس دهی این مجموعه کلیه ی شهرهای بزرگ و کوچک کشور عزیزمان را پوشش می دهد. برای دریافت خدمات تخصصی نمایندگی ال جی در تبریز کافی است یک تماس کوچک با شماره های مربوطه بگیرید و درخواست خود را مبنی بر تعمیر و بازیابی یکی از دستگاه های ال جی ثبت نمایید. کارشناسان واحد پشتیبانی شما را در مسیر بسته بندی استاندارد و پروسه ی ارسال سیستم معیوب به نمایندگی مرکزی یاری خواهند کرد. ما به شما این اطمینان را می دهیم که دستگاه ناکارآمد پس از مدت زمان کوتاهی به بهترین شکل ممکن تعمیر شود و به آدرس منزل شما ارسال گردد.

اینکه هر کاربری برای تعمیر سریع دستگاه های دیجیتال به مراکز تعمیراتی حضوری مراجعه کند، امری طبیعی است. اما متاسفانه این مسئله در یزد و دیگر شهرستان های کشور ریسک بالایی دارد. افراد سودجو و تعمیرکاران مبتدی می توانند به طور کامل باعث مرگ دستگاه های معیوب شوند. بنابراین مراجعه به مراکز ناشناس را فراموش کنید و برای تعمیر و بازیابی تبلت ها و موبایل های ال جی از نمایندگی ال جی در شهرستان ها یاری بگیرید. غیرحضوری بودن خدمات این مجموعه هیچ خلائی در راستای کیفیت بازیابی و تعمیرات سیستم های گوناگون ال جی ایجاد نمی کند. تمامی مراحل تعمیراتی در نمایندگی رسمی ال جی براساس پارامترهای استاندارد شکل گرفته و به همراه گارانتی های معتبر عرضه می شوند.

نمایندگی ال جی در شهرستان ها امکانی را فراهم ساخته است که بتوانید به راحتی از ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری احتمالی در تبلت ها و موبایل های ال جی رهایی بیابید. البته این سیستم ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به ندرت با مشکلات سیستماتیک دردسرساز روبه رو می شوند. اما به هر حال هیچ دستگاهی مصون از خرابی نیست. تعمیر تبلت ها و موبایل های ال جی را به ما بسپارید. فرقی ندارد که نوع، مدل و سال ساخت دستگاه مورد نظر شما چیست، نمایندگی ال جی ریزترین اختلالات ساختاری محصولات ال جی را برطرف خواهد کرد. جهت دریافت سرویس های این دپارتمان در شهر زیبای شیراز فقط باید در بسته بندی استاندارد و صحیح دستگاه برای ارسال آن دقت کنید. باقی مسیر تعمیر را با خیالی آسوده به کارشناسان ما محول سازید. کارشناسان نمایندگی مرکزی ال جی پس از دریافت سیستم معیوب با استفاده از قطعات جانبی اورجینال و تجهیزات فنی پیشرفته تمامی مشکلات موجود در دستگاه را حل کرده و در عرض مدت زمان کمی سیستم بازیابی شده را به درب منزل شما ارسال می نمایند.

نمایندگی ال جی در مازندران نیز قادر به ارائه ی سرویس های ویژه و تخصصی خود می باشد. تفاوتی نمی کند که شما در کدام شهر سر سبز استان مازندران سکونت دارید؛ در هر کجا که باشید، نمایندگی ال جی همراه شماست. نمایندگی ال جی در شهرستان ها شعبه ی فیزیکی ندارد، اما با همکاری نمایندگی مرکزی تهران به فعالیت خود ادامه می دهد. لازم به ذکر است که اگر در پروسه ی تعمیر و ترمیم تبلت های هوشمند و موبایل های lg  نیاز به تعویض قطعه ی از کار افتاده ای شناسایی گردد، کارشناسان و تکنسین های مجرب ما از نمونه های اورجینال و سازگار با ساختار دستگاه مورد استفاده خواهند کرد. با حضور در نمایندگی ال جی استفاده ی دوباره از کیفیت اولیه ی دستگاه های ناکارآمد ال جی دور از تصور نخواهد بود.

ویژگی های نمایندگی ال جی در شهرستان

ویژگیهای نمایندگی ال جی در شهرستان ها شامل موارد زیر میباشد. بازیابی محصولات ال جی توسط مهندسین و تکنسینهای نمایندگی ال جی ، با استفاده از ابزارآلات مدرن انجام میگردد. مهندسین این مجموعه دارای بالاترین مدارک علمی معتبر میباشند. این افراد دوره‌های تخصصی و عمومی خود را زیرنظر اساتید بین ‌المللی گذرانده اند. مهمترین ویژگیهای مهندسین نمایندگی ال جی در شهرستان ها تخصص ، مهارت و اخلاق مداری است. مدیریت این مرکز تمامی تلاش خود را انجام داده است تا کلیه ویژگیهای یک سازمان مشتر‌ی‌ مدار را درواحد تعمیرات ال جی پیاده‌ نماید.

به همین دلیل کاربران مرکز تعمیرات ال جی، میتوانند تمامی ویژگیهای یک مرکز مشتری مدار را شاهد باشند. احترام به ارباب رجوع و پاسخگویی به سوالات تلفنی و حضوری آن ها، ارائه‌ خدمات پس از فروش به مشتریان و تلاش جهت اجرای آن در سطحی بین‌المللی، رسیدگی به شکایات مطرح شده از سوی مشتریان، انعطاف ‌پذیری در بخش تعمیرات ال جی و ارائه‌ راهکارهای متفاوت به مشتری، تلاش در جهت جذب و کسب رضایت مشتریان و ارائه‌ اطلاعات پیش ‌نیاز به صورت شفاهی و مکتوب از ویژگیهای نمایندگی ال جی در شهرستان ها است.

مراحل ارسال کالا به نمایندگی ال جی در شهرستان

 • آغاز روند تعمیرات در صورت تمایل مشتری.
 • مراحل تعمیر و هزینه آن با توجه به مورد تعمیراتی و نوع دستگاه متفاوت است.
 • گزارش به مشتری در صورت نیاز به تعویض قطعه .
 • تست دستگاه زیرنظر کارشناس نمایندگی ال جی در شهرستان ها، پس از پایان تعمیر و تایید کادر فنی.
 • ارسال هزینه توسط مشتری پس از اطمینان از سلامت دستگاه.
 • ارسال شماره حساب یا شماره کارت با توجه به درخواست مشتری جهت ارسال هزینه توسط مشتری.
 • دستگاه در صحت و سلامت کامل به آدرس مورد نظر ارسال خواهد شد.
 • ارائه ی گارانتی پس از تعمیر، با توجه به مورد تعمیراتی دستگاه در نمایندگی ال جی درشهرستان ها.
 • تماس با مشتری و اعلام مشکل به وجود آمده و هزینه ی تقریبی.
 • بسته بندی دستگاه بدون لوازم جانبی آن .
 • شرح مشکل دستگاه داخل یک برگه که همراه دستگاه رسال می گردد.
 • شرح مورد تعمیراتی درصورتی که قبلا دستگاه باز یا تعمیر شده است.
 • درج دقیق آدرس، شماره تلفن و کدپستی روی بسته ارسالی .
 • تحویل دستگاه توسط نمایندگی ال جی در شهرستان ها .
 • ارسال شماره رسید( شماره ی پیگیری ) به شماره ی موبایل قید شده روی بسته ارسالی.
 • دریافت پیامک توسط مشتری، نشان دریافت کالا ازسوی نمایندگی ال جی در شهرستان ها می باشد.
 • نگه داری شماره رسید تا پایان مراحل تعمیر ضروری است.
 • عیب یابی اولیه توسط کارشناسان نمایندگی ال جی در شهرستان ها پس از دریافت کالا.
 • تماس با مشتری و اعلام مشکل به وجود آمده و هزینه ی تقریبی.

نمایندگی ال جی و واحدهای تعمیرات ال جی

نمایندگی ال جی ، واحدهای تعمیرات ال جی را به صورت تفکیک شده راه اندازی کرده است . به همین دلیل کاربران برای رفع ایراد دستگاه باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند . کارشناسان ما ابتدا به آنالیز دستگاه میپردازند . سپس بهترین گزینه برای ریکاوری را برمیگزینند . بدیهی است از این طریق احتمال بروز خطا حین تعمیر به صفر میرسد . چنانچه با افت عملکرد در دستگاهتان مواجه شدید میتوانید با اطمینان خاطر به نمایندگی ال جی مراجعه نمایید .

مهندسین ما قادر به بازیابی دستگاههایی هستند که سایر تعمیرگاهها آنرا غیرقابل تعمیر تشخیص داده اند .نمایندگی ال جی در شهرستان ها، خدمات ریکاوری و ترمیم تمامی محصولات ال جی را به عهده دارد.