اشتراک گذاری

نمایندگی اپل در ایران

نمایندگی اپل جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به کاربران خویش ، پیشرفته ترین تجهیزات و مجهزترین امکانات روز دنیا را در اختیار کادر فنی و کارشناسان حاضر در این مرکز قرار داده است و در تلاش است که با رفع نواقص و اشکالات مطرح شده از سوی کاربران و مشتریان گرامی بالاترین سطح کیفی خدمات را به آنان ارائه نمایند. 

نمایندگی اپل در  قسمت فروش ارائه کننده تمامی خدمات مرتبط با عرضه و فروش تولیدات اپل و در بخش تعمیرات ارائه کننده تمامی خدمات مرتبط با تعمیر، بازیابی، بازسازی و ترمیم دستگاه های اپل است.

نمایندگی اپل در ایران

خدمات تخصصی نمایندگی اپل

خدمات تخصصی نمایندگی اپل منحصر به دستگاهی خاص نیست و دارندگان کلیه دستگاه ها، اعم از آیفون، مک بوک، آی مک، آیپد و … می توانند پس از حضور در نمایندگی مجاز اپل به  قسمت تعمیرات مرتبط با محصول خویش مراجعه کرده و تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند.

برای تعمیرات موبایل اپل خود کلیک کنید

تعمیرات و خدمات مربوط به اپل

همانطور که شما هم اطلاع دارید ، کمپانی اپل تاکنون اجازه راه اندازی یک نمایندگی رسمی در کشور ما را صادر نکرده است. به همین جهت  یچ مرکزی نمی تواند مدعی باشد که نمایندگی رسمی اپل را دارا است. نمایندگی تعمیرات اپل جهت رفع این نقصان درصدد برآمده است تا کلیه خدمات مورد نیاز کاربران اپل را در زمینه تعمیر و ترمیم دستگاه هایشان همانند نمایندگی اپل در سایر نقاط به آنها ارائه نماید. 

به عبارتی دیگر نمایندگی تعمیرات اپل به منظور تأمین نیازها و درخواست های آندسته از کاربرانی راه اندازی شده است که دارنده یکی از محصولات اپل هستند و دستگاه آنها در حال حاضر دچار مشکل و نقص گشته است. چنین کاربرانی می توانند با مراجعه به نمایندگی مجاز اپل تمامی خدمات تخصصی مورد نیاز خویش را دریافت دارند.

مهارت کارشناسان نمایندگی اپل در کنار بهره‌مندی از به‌روزترین امکانات تعمیر و ابزارآلات ترمیم ، زمینه‌ای فراهم کرده تا پویایی و کیفیت، دو ویژگی لاینفک خدمات ارائه شده در بخش های فروش و تعمیرات اپل گردند. نمایندگی اپل در تلاش است تا روز به روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیکتر ساخته و خدماتی شایسته نام اپل به کاربران ارائه دهد. 

برخی از ویژگی های نمایندگی اپل عبارتند از: روحیه بالای همکاری ، تصمیمات تیمی و گروهی ، بکارگیری به روزترین ابزار جهت تعمیر و ترمیم ، استفاده از پیشرفته ترین متدها جهت عیب یابی صحیح دستگاه، تعهد به کیفیت خدمات و …. .

واحدهای تعمیرات اپل

انجام تعمیرات بر روی دستگاه های اپل در این مرکز با استفاده از تجهیزاتی انجام می پذیرد که سازگاری آنها با تولیدات اپل پس از آزمون و خطاهای بسیار به تأیید رسیده است. هزینه بالای خرید در محصولات اپل سبب گشته تا در نمایندگی مجاز اپل تمامی امکانات جهت بهبود دستگاه معیوب به کار گرفته شود و از تحمیل هزینه های جانبی به صاحب دستگاه پیشگیری گردد.

کارشناسان این مرکز به دلیل بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر و حضور در دوره های تخصصی-آموزشی قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالاتی هستند که به هر دلیل در محصولات اپل ایجاد شده اند. صبر و حوصله‌‌ی کارشناسان نمایندگی تعمیرات اپل در حین کار و ارائه‌ راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از جمله دلایل موفقیت مرکز تعمیرات اپل در امر خدمات‌رسانی بوده‌اند. واحدهای تعمیرات اپل در بخش زیر معرفی می شوند.

نمایندگی فروش اپل

نمایندگی اپل تمام تلاش و امکانات خویش را به کار بسته تا با ارائه بهترین سطح کیفی در حوزه های تعمیر، فروش و آموزش تعمیرات اپل به کاربران و علاقمندان این برند مشتریان گرامی را راضی نماید. از آن جا که کمپانی اپل در ایران هنوز نمایندگی قانونی ندارد کاربران این برند در زمان خرید تولیدات آن ممکن است این دل نگرانی را داشته باشند که در صورت بروز مشکل در دستگاهشان، امکان بازیابی و ترمیم آن وجود نداشته باشد اما متخصصان ما در نمایندگی تعمیرات اپل تمام تلاش و توان خویش را به کار بسته اند تا این باور غلط را از ذهن مشتریان بیرون نموده و تمامی نیازها و درخواستهای کاربران اپل را با بالاترین کیفیت ارائه نمایند.

نمایندگی اپل به برررسی کارشناسان ما در نمایندگی مجاز اپل با معرفی و عرضه هر محصول جدید از سوی کمپانی اپل به بررسی و واکاوی آن پرداخته و به استخراج ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن می پردازند. این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر و بازیابی مرتبط با هر دستگاه گشته و سبب می گردد تا دستگاه های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت تعمیر و ترمیم شوند. 

در صورتی که ساکن تهران هستید می توانید از خدمات نمایندگی اپل در تهران و در صورتی که ساکن شهرستان هستید از خدمات نمایندگی اپل در شهرستان ها بهره مند خواهید شد .

فروشگاه نمایندگی اپل

  • ارائه‌ی اطلاعاتی در مورد تجهیزات دیگر با دستگاه (در برندهای دیگر) و مقایسه‌ی آن‌ها با یکدیگر
  • ارائه‌ی ضمانت‌نامه مبنی بر اصل و اورجینال بودن کالا
  • فروش تمامی تولیدات اپل در نمایندگی اپل
  • امکان خرید تمامی تجهیزات جانبی و مورد نیاز دستگاه در نمایندگی اپل
  • ارائه‌ی راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان عزیز به صورت شفاهی و مکتوب در قالب بروشور
  • امکان تجربه‌ی کار با دستگاه در محل فروش و آشنایی با قابلیت‌های آن
  • امکان کار با تجهیزات و تولیدات اپل به منظور تست دستگاه
  • آموزش‌های اولیه و ابتدایی در مورد کار با دستگاه

تعمیرگاه نمایندگی اپل

صاحبان دستگاه های اپل توجه داشته باشند که به دلیل سیستم و ساختار ویژه محصولات شرکت اپل، تعمیر دستگاه های این شرکت توسط افراد مبتدی و ناکارآمد نه تنها عیوب دستگاه را رفع نخواهد کرد بلکه ممکن است با وارد کردن آسیب‌ها و صدمات جدی به دیگر بخش‌های دستگاه باعث بوجود آمدن مشکلات عدیده ای شوند. جهت جلوگیری از چنین اتفاقاتی بهتر است کاربران با مراجعه به نمایندگی اپل تخصصی ترین خدمات مورد نیاز خویش را دریافت دارند.

نمایندگی اپل، جدیدترین  و مجهزترین امکانات روز دنیا  را در اختیار کارشناسان و متخصصان خود در تعمیرگاه اپل قرارداده تا خدمات پس از فروش محصولات این برند، به بهترین شکل، در کمترین زمان ممکن و با قیمت های مصوب به مشتریان گرامی عرضه شود. سرویس های ارائه شده در تعمیرگاه نمایندگی مجاز اپل، منحصر به دستگاهی خاص نیست و کلیه تولیدات این برند اعم از آیپد، آیفون، مک بوک و … را شامل می گردد.

Rate this post
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.