نمایندگی سامسونگ در شهرستان

نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها به رفع ایراد محصولات سامسونگ شهرستانی های عزیزمی پردازد . کادر متبحر و حرفه ای مرکز تعمیرات سامسونگ ابتدا به آنالیز جزء به جزء دستگاه میپردازند . سپس بهترین و کوتاهترین راه را برای تعمیر برمی گزینند . بدیهی است از این طریق احتمال تعویض اشتباه قطعه به صفر میرسد . به دلیل حضور گسترده محصولات Samsung در کشور این مرکز به ارائه تمامی خدمات مرتبط با دستگاههای سامسونگ میپردازد .

همانطور که مستحضر هستید اشکالات پیچیده ای که در دستگاه بروز میکند باید توسط تکنسین ها و متخصصین ماهر با بکارگیری تجهیزات درجه یک برطرف شود . تمامی خدمات تعمیر که در نمایندگی Samsung در شهرستان به کاربران ارائه میگردد دارای گارانتی است.

کادر مجرب نمایندگی Samsung در شهرستان با ارائه خدمات بازیابی مطلوب توانسته دست مراکز غیرمجاز را از فعالیت کوتاه کند . زین پس کاربران شهرستانی سامسونگ نگرانی بابت تعمیر نشدن دستگاه خود نخواهند داشت . نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها امکانات لازم جهت ارسال کالا به محل را مهیا ساخته است . این مژده را به کاربران شهرستانی Samsung میدهیم که دستگاهشان پس از تعمیر همانند روز اول کار خواهد کرد.

ویژگی های نمایندگی سامسونگ در شهرستان

بارزترین خصوصیات نمایندگی Samsung در شهرستان عبارت است از : این مرکز ، مرکز فوق تخصصی تعمیرات با ارائه گارانتی است . لازم به ذکر است ف مرکز تعمیرات سامسونگ به وارد کردن قطعات اورجینال نیز میپردازد . به همین دلیل درصورت نیاز به تعویض قطعه کارشناسان مموعه از قطعه جایگزین اصل استفاده میکنند . برخی از مهمترین ویژگیهای کارشناسان نمایندگی سامسونگ در شهرستانها عبارت است از :

خلاقیت ، فراست ، مهارت ، دانش ، پویایی و خبرگی . مدیریت نمایندگی Samsung در شهرستان با برنامه ریزی دقیق و مدیریت اصولی توانسته تمامی ویژگیهای یک سازمان مشتر‌ی‌ مدار را در نمایندگی رسمی Samsung پیاده‌ کند . احترام به ارباب رجوع و پاسخگویی به سوالات تلفنی و حضوری آنها.

ارائه‌ خدمات پس از فروش به مشتریان و تلاش جهت اجرای آن در سطحی بین‌المللی، رسیدگی به شکایات مطرح شده از سوی مشتریان، انعطاف ‌پذیری در بخش تعمیرات سامسونگ و ارائه‌ راهکارهای متفاوت به مشتری، ، تلاش در جهت جذب و کسب رضایت مشتریان و ارائه‌ اطلاعات پیش ‌نیاز به صورت شفاهی و مکتوب از دیگر ویژگیهای نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها است.

سامسونگ برند نام آشنا و قدرتمندی است که گوشی ها و تبلت های پرفروش و باکیفیتی دارد. اما این کیفیت ساختاری بالا مصون از خرابی نبوده و ممکن است در اثر عوامل مخربی چون بی احتیاطی های کاربران پس از چند سال استفاده از عملکرد اولیه ی خود دور شود. جای نگرانی نیست. در هر شهری که سکونت داشته باشید، نمایندگی رسمی سامسونگ در کنار شماست. این مرکز امکانی را فراهم ساخته است تا تمامی مشکلات ریز و درشت تبلت ها و موبایل های هوشمند Samsung به بهترین شکل ممکن تعمیر گردند. اگر ساکن شهر زیبای شیراز هستید، برای دریافت این خدمات و سرویس های تعمیراتی مذکور کافی است با نمایندگی سامسونگ در شهرستان تماس بگیرید. سطح کیفی دستگاه تعمیر شده با ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه مدت دار تضمین می گردد.

نمایندگی سامسونگ در شهرستان به صورت غیرحضوری خدمت رسانی می کند. این مجموعه با همکاری نمایندگی مرکزی تهران سرویس های کاربردی خود را ارائه می نماید. البته اگر تنها برای رفع یک مشکل جزیی در تبلت و یا گلکسی خود نیاز به راهنمایی دارید هم می توانید با یک تماس تلفنی از مشاوره های رایگان کارشناسان و تکنسین های ما بهره مند شوید. اما چنانچه قصد تعمیر یکی از محصولات دیجیتال و هوشمند سامسونگ را دارید، باید فرآیند بسته بندی و ارسال دستگاه را طی کنید. ما در نمایندگی سامسونگ اصفهان کنار شما هستیم تا این پروسه را از شهر اصفهان به درستی انجام دهید.

سامسونگ برند محبوبی است که نظر افراد سودجو را برای ارائه اقدامات تعمیراتی غیر استاندارد و ناشیانه جلب می کند. پرفروش بودن گلکسی ها و تبلت های این برند عامل اصلی تاسیس مراکز تعمیراتی نامعتبر است. این مسئله در جای جای کشور عزیزمان از جمله تبریز وجود دارد. فراموش نکنید که دستکاری های بی جا و تعویض قطعات اصلی با نمونه های تقلبی، آسیب های بسیار شدیدی به ساختار تبلت ها و گوشی های هوشمند سامسونگ وارد می سازد. این آسیب ها ممکن است در حدی پیشروی داشته باشند که دستگاه غیر قابل تعمیر شود. بنابراین مراجعه به مراکز تعمیراتی ناشناس تبریز را از یاد ببرید و برای تعمیر دستگاه های سامسونگ به نمایندگی سامسونگ در شهرستان مراجعه کنید. ما به شما این اطمینان را می دهیم که در صورت نیاز به تعویض قطعات معیوب، فرآیند جایگزینی با نمونه های اورجینال مشابه انجام شود.

گستره ی خدمات نمایندگی سامسونگ در شهرستان و شهر اهواز بسیار وسیع بوده و تمامی نسخه های قدیمی و جدید  تبلت ها و گوشی های سامسونگ را در بر می گیرد. فرقی نمی کند که مشکل تبلت و یا گوشی سامسونگ مورد استفاده ی شما چیست، کارشناسان و تکنسین های ما در نمایندگی مرکزی با کلیه ی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری این دسته از دستگاه های پرفروش سامسونگ آشنا بوده و با صرف مدت زمان کوتاهی قادر به تعمیر آن ها هستند. از آنجا که توجه به پارامترهای استاندارد و اصولی، سطح کیفی اقدامات تعمیراتی را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد، حتی کوچک ترین مرحله از تعمیرات محصولات سامسونگ در نمایندگی سامسونگ اهواز مطابق با فاکتورهای استاندارد شکل می گیرند.

مراحل ارسال کالا به نمایندگی سامسونگ در شهرستان

 • تماس با مشتری و اعلام مشکل به وجود آمده و هزینه تقریبی.
 • آغاز روند تعمیرات در صورت تمایل مشتری.
 • مراحل تعمیر و هزینه آن با توجه به مورد تعمیراتی و نوع دستگاه متفاوت است.
 • گزارش به مشتری در صورت نیاز به تعویض قطعه .
 • تست دستگاه زیرنظر کارشناس نمایندگی Samsung در شهرستان ها، پس از پایان تعمیر و تایید کادر فنی.
 • ارسال هزینه توسط مشتری پس از اطمینان از سلامت دستگاه.
 • ارسال شماره حساب یا شماره کارت با توجه به درخواست مشتری جهت ارسال هزینه توسط مشتری.
 • دستگاه در صحت و سلامت کامل به آدرس مورد نظر ارسال خواهد شد.
 • ارائه گارانتی پس از تعمیر، با توجه به مورد تعمیراتی دستگاه در نمایندگی Samsung در شهرستان .
 • بسته بندی دستگاه بدون لوازم جانبی آن .
 • شرح مشکل دستگاه داخل یک برگه که همراه دستگاه ارسال می گردد.
 • شرح مورد تعمیراتی درصورتی که قبلا دستگاه باز یا تعمیر شده است.
 • درج دقیق آدرس، شماره تلفن و کدپستی روی بسته ارسالی .
 • تحویل دستگاه توسط نمایندگی Samsung در شهرستان.
 • ارسال شماره رسید( شماره ی پیگیری ) به شماره موبایل قید شده روی بسته ارسالی.
 • دریافت پیامک توسط مشتری، نشان دریافت کالا ازسوی نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها می باشد.
 • نگه داری شماره رسید تا پایان مراحل تعمیر ضروری است.
 • عیب یابی اولیه توسط کارشناسان نمایندگی Samsung در شهرستان پس از دریافت کالا.

نمایندگی سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ

نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها واحدهای تعمیرات را مجزا راه اندازی کرده است . از این رو هر تعمیرکار به تعمیر یک دستگاه میپردازد . مهمترین مزیت این امر افزایش تمرکز کارشناسان حین پروسه تعمیر است . کارگاههای فنی نمایندگی تعمیرات Samsung مجهز به ابزارآلات مدرن و درجه یک میباشد . تمامی مراحل تعمیر با بکارگیری مدرنترین تجهیزات در کارگاههای مجهز صورت میگیرد .

مهمترین هدف نمایندگی سامسونگ در شهرستان ها این است که کاربران بیشترین بهره را نسبت به هزینه ای که مینمایند ببرند . مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان دو اصل عمده در این مرکز است . نمایندگی Samsung در شهرستان با جذب توانمندترین تعمیرکاران کشور و بکار بردن مدرنترین تجهیزات روز دنیا توانسته بازدهی واحد تعمیر را به حد مطلوبی از کیفیت برساند .