نمایندگی سونی در شهرستان ها

نمایندگی سونی در شهرستان ها به عیب یابی و رفع ایراد دستگاههای معیوب شهرستانیهای عزیز میپردازد . ترمیم و بازیابی تبلت و موبایل باید در کارگاههای مجهز توسط تعمیرکاران متخصص انجام شود . کادرفنی این مرکز با حضور در دوره های آموزشی بین المللی صاحب دانشی به روز گشته اند . از این رو کاربران میتوانند با اسودگی خاطر دستگاه معیوب خود را بدست تعمیرکاران ما بسپارند .تخصص مهندسین ما با شرکت در آزمونهای متعدد علمی مورد ارزیابی قرار گرفته است .

کادر مجرب مرکز تعمیرات سونی قادر به رفع ایراد دستگاههایی هستند که سایر نمایندگیها از انجام آن ناتوانند . کیفیت بالا و سرعت ارائه خدمات در نمایندگی سونی در شهرستان ها کاربران بسیاری را مایل به دریافت خدمات از این مرکز کرده است . مرکز تعمیرات سونی امکانات لازم جهت ارسال کالا به محل را مهیا ساخته است . . به همین دلیل کاربران شهرستانی سونی دیگر دغدغه ای برای تعمیر نشدن دستگاه خود نخواهند داشت .

نمایندگی تعمیرات سونی در شهرستان ها

تعمیرات از اصلی ترین حوزه های فعالیت نمایندگی سونی میباشد. به همین جهت، با احداث نمایندگی تعمیرات سونی در شهرستان ها ، به صورت مجزا و تخصصی تر بر انجام این امر، متمرکز شدیم. این مجموعه با در اختیار داشتن تیم کارشناسی قوی، تعمیر محصولات مختلف سونی، از جمله گوشی های موبایل و تبلت ها را به عهده گرفته و با گسترش دامنه ی کاری خود، فعالیتش را در قالب شعب مختلف تهران و شهرستان، دنبال میکند. تعمیر محصولات سونی، به جهت حساسیت و ظرافت قطعات به کار رفته در این محصولات، دقت و تخصص بسیار بالایی را طلب میکند و هر گونه اقدام ناشیانه در طول مراحل تعمیر، میتواند منجربه خرابی بیشتر و غیرقابل جبرانی برای گوشی و تبلت های این کمپانی شود.

این تجهیزات، مانند تمامی تجهیزات الکترونیکی در سراسر جهان، از عمر مفیدی برخوردارند. اما آن چه حائز اهمیت است، این است که با رعایت اصول استفاده و تعمیرات صحیح و حتی تعویض قطعات معیوب، میتوان این عمر مفید را برای مدت بیشتری تمدید کرد. این مجموعه نمایندگی، با رسیدگی صحیح به تمام مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری در واحد های مجزا و اختصاصی، قادر است هرگونه مشکل را با کمترین خطا شناسایی کرده و آن را مرتفع سازد. چنانچه از کاربران گوشی و تبلت های سونی هستید، این مژده را به شما میدهیم که با انتخاب نمایندگی تعمیرات سونی در شهرستان ها ، از خدمات ویژه و منحصر به فردی در راستای صرفه جویی در وقت و هزینه ی خود، بهره میبرید.

گستره ی خدمات نمایندگی سونی در شهرستان ها از جمله شهر یزد بسیار وسیع بوده و تمامی نسخه های قدیمی و جدید  موبایل ها و تبلت های هوشمند سونی را در بر می گیرد. کارشناسان و تکنسین های ما در نمایندگی مرکزی با کلیه ی مشکلات احتمالی این دسته از محصولات دیجیتال سونی آشنا می باشند. هر یک از ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری موجود در دستگاه های سونی به بهترین شکل ممکن براساس به روزترین تکنیک های فنی ترمیم می شوند. در این میان اگر نیاز به تعویض قطعه ی خاصی نیز لازم باشد، فرآیند تعویض و جایگزینی با نمونه های اورجینال مشابه انجام شده تا هیچ گونه افت کیفیتی شامل حال سیستم نگردد. اصالت و کیفیت قطعات تعویضی با گارانتی های معتبر قابل اثبات هستند.

تبلت ها و موبایل های سونی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. این کیفیت بالا در سراسر جهان از جمله کشور عزیزمان طرفداران بسیاری داشته و بر فروش روزانه ی محصولات سونی افزوده است. بنابراین گستردگی استفاده از محصولات سونی در شهر تبریز نیز امری کاملا طبیعی می باشد. متاسفانه فاصله ی زیادی که شهرهای بزرگ کشور با تهران دارند، حمل و نقل دستگاه های از کارافتاده ی سونی و مراجعه ی حضوری به شعب تهران نمایندگی سونی را غیر ممکن ساخته است. اما جای نگرانی نیست؛ نمایندگی سونی در شهرستان ها نیز خدمت رسانی می کند. این مجموعه با همکاری نمایندگی مرکزی کلیه ی اختلالات ریز و درشت محصولات سونی را به بهترین شکل ممکن برطرف می سازد.

تبلت ها و گوشی های سونی در حدی محبوبیت دارند که افراد سودجو و تعمیرکاران مبتدی بدون داشتن تخصص کافی در زمینه ی بازیابی و ترمیم این تجهیزات، برای کسب درآمد دست به کار می شوند. متاسفانه اینگونه اشخاص قول تعمیر مشکلات سیستماتیک با هزینه های به ظاهر ناچیز را به کاربر می دهند. اما با تعمیرات غیر اصولی رسما دستگاه معیوب را به سمت کما می برند. این قضیه به شدت می تواند برای سیستم کاری دستگاه های سونی مضر باشد؛ در حدی که دستگاه کاملا غیر قابل تعمیر شود. بنابراین مراجعه به مراکز تعمیراتی ناشناس را فراموش کنید و با یک تماس کوچک از خدمات و سرویس های نمایندگی سونی در شهرستان ها استفاده کنید. این مجموعه امکانی را فراهم ساخته است که در شهر زیبای شیراز بتوانید به صورت غیر حضوری از خدمات تخصصی نمایندگی مرکزی سونی در تهران بهره مند شوید.

نحوه ی خدمت رسانی نمایندگی سونی در شهرستان ها به صورت غیر حضوری است، اما این مسئله کوچک ترین اختلالی در پروسه ی سرویس دهی این دپارتمان تخصصی ایجاد نمی کند. کافی است طی تماس با نمایندگی سونی از نحوه ی بسته بندی صحیح دستگاه معیوب آگاه شوید و فرآیند ساده ی ارسال را طی کنید.  پس از مدت زمان بسیار کوتاهی دستگاه مورد بحث کامل بی نقص درب منزل شما تحویل داده می شود. در هر کجای مشهد مقدس که سکونت داشته باشید؛ نمایندگی رسمی سونی سیستم بازیابی شده را همراه با گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی به دست شما می رساند. البته اگر مشکل موجود در دستگاه مورد استفاده تان به نظر جزیی می رسد، می توانید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و با استفاده از راهنمایی ها و مشاوره های رایگان و تخصصی آن ها ایراد دستگاه را برطرف کنید. به هر حال ما همواره در کنار شما هستیم.

ویژگی های نمایندگی سونی در شهرستان

بارزترین خصوصیات نمایندگی سونی در شهرستان ها عبارت است از : نمایندگی سونی در شهرستان ها برای جذب کارشناسان مجرب تمامی تلاش خود را انجام داده است . کارشناسان و تعمیرکاران این مرکز مسلط به تعمیر تمامی محصولات تولیدشده توسط کمپانی سونی هستند . برخی از مهمترین ویژگیهای کارشناسان نمایندگی سونی در شهرستان ها عبارت است از : خلاقیت ، مهارت ، دانش ، پویایی و خبرگی . مدیریت مرکز تعمیرات سونی با مدیریت صحیح و تلاشی مستمر توانسته تمامی ویژگیهای یک سازمان مشتر‌ی‌ مدار را در نمایندگی رسمی سونی پیاده‌ کند .

احترام به ارباب رجوع و پاسخگویی به سوالات تلفنی و حضوری آنها، ارائه‌ خدمات پس از فروش به مشتریان و تلاش جهت اجرای آن در سطحی بین‌المللی، رسیدگی به شکایات مطرح شده از سوی مشتریان، انعطاف ‌پذیری در بخش تعمیرات سونی و ارائه‌ راهکارهای متفاوت به مشتری، ، تلاش در جهت جذب و کسب رضایت مشتریان و ارائه‌ اطلاعات پیش ‌نیاز به صورت شفاهی و مکتوب از دیگر ویژگیهای نمایندگی سونی در شهرستان ها است .

مراحل ارسال کالا به نمایندگی سونی در شهرستان

 • بسته بندی دستگاه بدون لوازم جانبی آن .
 • شرح مشکل دستگاه داخل یک برگه که همراه دستگاه ارسال می گردد.
 • شرح مورد تعمیراتی درصورتی که قبلا دستگاه باز یا تعمیر شده است.
 • درج دقیق آدرس، شماره تلفن و کدپستی روی بسته ارسالی .
 • تحویل دستگاه توسط نمایندگی سونی در شهرستان ها .
 • ارسال شماره رسید( شماره ی پیگیری ) به شماره موبایل قید شده روی بسته ارسالی.
 • دریافت پیامک توسط مشتری، نشان دریافت کالا ازسوی نمایندگی سونی در شهرستان ها می باشد.
 • نگه داری شماره رسید تا پایان مراحل تعمیر ضروری است.
 • عیب یابی اولیه توسط کارشناسان نمایندگی سونی در شهرستان ها پس از دریافت کالا.
 • تماس با مشتری و اعلام مشکل به وجود آمده و هزینه تقریبی.
 • آغاز روند تعمیرات در صورت تمایل مشتری.
 • مراحل تعمیر و هزینه آن با توجه به مورد تعمیراتی و نوع دستگاه متفاوت است.
 • گزارش به مشتری در صورت نیاز به تعویض قطعه .
 • تست دستگاه زیرنظر کارشناس نمایندگی سونی در شهرستان ها، پس از پایان تعمیر و تایید کادر فنی.
 • ارسال هزینه توسط مشتری پس از اطمینان از سلامت دستگاه.
 • ارسال شماره حساب یا شماره کارت با توجه به درخواست مشتری جهت ارسال هزینه توسط مشتری.
 • دستگاه در صحت و سلامت کامل به آدرس مورد نظر ارسال خواهد شد.
 • ارائه گارانتی پس از تعمیر، با توجه به مورد تعمیراتی دستگاه در نمایندگی سونی در شهرستان ها.

نمایندگی سونی و واحدهای تعمیرات سونی

نمایندگی سونی در شهرستان ها در پارتهای تعمیر تفکیک شده به رفع ایراد دستگاه کاربران میپردازد . مجزا بودن واحدها موجب میگردد تعمیرکاران تمامی توجه خود را معطوف بر ریکاوری یک محصول نمایند . کارگاههای فنی این مرکز به ابزارآلات درجه یک تجهیز شده است . کارشناسان با بکارگیری این تجهیزات و تکیه بر مهارت خود باکیفیت ترین خدمات تعمیر را ارائه مینمایند . با همه گیر شدن استفاده از موبایل و تبلت در سالهای اخیر بروز اشکالات مختلف و خرابی برای این دستگاهها حقیقتی است اجتناب ناپذیر .

نبود خدمات پس از فوش مناسب و عدم حضور مستقیم کمپانیها در بازار موجب به وجود امدن تعمیرگاههای غیرمجاز زیادی شده است . ضمنا خدمات رسانی به مشتریان توسط مدیریت نمایندگی تعمیرات سونی در شهرستان ها به شدت کنترل میگردد .