اشتراک گذاری

نمایندگی Apple

نمایندگی Apple از جمله مراکز معتبر و مجازی است که با ارائه خدمات گوناگون توانسته است نظر کاربران را به خود جلب کند. تکنسین های بخش های مختلف فروش، مشاوره و تعمیرات خدمات مورد نیاز کاربران را بررسی می کنند تا به بهترین نحو آن را  ارائه دهند. کار مشاوره به کارشناسانی سپرده شده که بی طرف، زوایای پیدا و پنهان انواع محصولات اپل را به خریدار نمایش دهند.

بخش فروش نمایندگی اصلی Apple با هدف مشتری مداری انواع محصولات اپل را در بخش های جداگانه به مشتریان عرضه می کنند. واحد نمایندگی تعمیرات اپل عرضه کننده کلیه خدماتی است که در بخش فروش به مشتری تضمین می شود. خدماتی از قبیل: تعمیر تبلت و موبایل، تعمیر مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری، گارانتی های معتبر تعویض، تعمیر و قطعات، سرویس در محل محصولات Apple و … از جمله تسهیلاتی است که برای آسایش حال مشتریان راه اندازی شده اند.

نمایندگی Apple

خدمات نمایندگی Apple

• بررسی و عیب یابی نرم افزاری و سخت افزاری گوشی و موبایل اپل

• تعمیر و تعویض قطعات مختلف آیپد و گوشی

• تعویض قطعات با نمونه ی اصل و اورجینال

• تست دستگاه به وسیله ی فناوری های مدرن دستگاه های تعمیراتی

• نصب برنامه بدون جلبرینگ کردن در نمایندگی Apple

• تحلیل ارورهای مختلف انواع گوشی و تبلت اپل

• ارائه ی ضمانت نامه های معتبر برای خرید، تعمیر یا تعویض قطعات

• رفع مشکل مربوط به قرمز شدن صفحه

• آنلاک کردن نرم افزاری محصولات Apple

• عیب یابی، تعمیر و تعویض برد الکتریکی

• عیب یابی، تعمیر و تعویض پلیت آنتن

• عیب یابی، تعمیر و تعویض اسپیکر در نمایندگی Apple

• عیب بابی، تعمیر و تعویض تاچ

• عیب یابی، تعمیر و تعویض ال سی دی

• عیب یابی، تعمیر و تعویض باتری

• عیب یابی، تعمیر و تعویض میکروفن

• عیب یابی، تعمیر و تعویض دوربین

تعمیر گوشی Apple

تعمیر گوشی اپل در کارگاه های مجهز نمایندگی Apple انجام می گیرد. کمپانی اپل هر روزه بر فناوری و تکنولژی به کار رفته در محصولات خود می افزاید. به همین دلیل دانش های تعمیراتی آیفون و آیپد باید بر اساس متدهای روز دنیا به روزرسانی شوند. آیفون محصولی است که برای تعمیر و تعویض قطعات مختلف نیاز به تخصص فراوان دارد.

اگر گوشی Apple شما نیاز به تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری داشته باشد، بهترین گزینه نمایندگی رسمی اپل خواهد بود. تکنسین هایی که در مرکز نمایندگی Apple مشغول به کار اند دوره های تخصصی تعمیرات را زیر نظر برترین تعمیرکاران بین المللی گذرانده اند. این کارشناسان، در کنار تجربه و مهارت بسیار بالا همچنین گذراندن دوره های آموزشی، به جدیدترین دستگاه های عیب یابی مجهزاند تا کار تعمیر گوشی Apple را به خوبی انجام دهند.

تعمیر آیپد

تعمیر آیپد باید توسط کارشناسانی انجام بگیرد که به جدیدترین دستگاه های عیب یابی و تعمیر مجهز باشد. آیپد یا تبلت اپل از جمله دستگاه های الکترونیکی پر طرفداری است که هر روزه به قابلیت ها و ویژگی های آن افزوده می شود. تکنسین های نمایندگی Apple با تلاش های فراوان توانسته اند که به روزترین ابزارالات ترمیم، تعمیر و تعویض قطعات آیپد را تهیه کرده و در روند تعمیرات به کار ببرند.

این کارشناسان دوره دیده و کارآزموده ابتدا به بررسی همه جانبه دستگاه می پردازند. در ادامه به برررسی نرم افزاری سپس سخت افزاری آیپد مبادرت کرده تا مشکلات مربوطه را در کوتاه ترین زمان با صرف کم ترین هزینه و ارائه ی بهتر کیفیت برطرف کنند. اگر تکنسین های مرکز مجاز نمایندگی Apple در روند تعمیرات متوجه شوند که دستگاه نیاز به تعویض قطعه دارد، با جایگزینی نمونه ای اصل و اورجینال عملکرد اولیه دستگاه را باز می گردانند.

نمایندگی Apple در تهران و شهرستان ها

نمایندگی های اپل در تهران و شهرستان ها، زیر نظر نمایندگی Apple مشغول به کاراند. این مراکز، جدیدترین محصولات اورجینال کمپانی یاد شده را در معرض دید و خرید کاربران قرار داده اند. همچنین خدمات پس از فروش از قبیل گارانتی معتبر و مدت دار، سرویس در محل، رفع مشکلات نرم افزاری، تعمیر و تعویض ایرادات سخت افزاری را در بخش های کاملا مجهز به فناوری های تعمیری روز دنیا انجام می دهند.

تکنسین هایی که در واحد های مجزا و مستقل نمایندگی های انحصاری Apple مشغول به کار می باشند دوره دیده بوده و تجربه ی چندین سال مشاوره، فروش و تعمیر را در رزومه خود دارند. کاربران عزیز در سراسر ایران می توانند کار تعمیر یا تعویض قطعات ریز و درشت محصول اپل خود را با اطمینان خاطر به این تعمیرکاران بسپارند.

تعمیرات Apple

تعمیرات اپل از تیمی حرفه ای تشکیل شده است که دوره های آموزشی بین المللی را با کسب نمرات برتر و گواهی نامه های معتبر گذرانده اند. این تیم حرفه ای در سه واحد کاملا مجزا و مستقل به ارائه ی خدمات تخصصی خود می پردازند. واحد مشاوره توسط کارشناسانی اداره می شود که اطلاعات زمینه ای و قابل توجهی در مورد زوایای پیدا و پنهان، نحوه ی استفاده، نشانه های عدم کارکرد نادرست و … دارند و آن ها را در اختیار کاربران قرار می دهند.

تکنسین های واحد فروش، با فراهم آوردن شرایط مناسب برای مشتری، مدرن ترین و قدیمی ترین محصولات اورجینال کمپانی Apple را در معرض دید و خرید کاربران قرار داده است. در بخش تعمیرات رسمی Apple، خدمات پس از فروش از قبیل گارانتی معتبر، عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات اورجینال، سرویس در محل ارائه شده در واحد فروش، در اختیار کاربران قرار می گیرد.

Rate this post
اشتراک گذاری