اشتراک گذاری

معرفی گوشی ZenFone 4

سایت رسمی ایسوس اعلام کرد از گوشی ZenFone 4  در مراسمی در روز ۱۷ آگوست برای عرضه در بازار جهانی رونمایی خواهد کرد. شنیده ها حاکی از آنست که شرکت ایسوس قصد دارد گوشی ZenFone 4 را در کشور فیلیپین معرفی کند. با این وجود سایت رسمی ایسوس اعلام کرد ، کنفرانس رونمایی از این اسمارت ‌فون در تایپه پایتخت تایوان برگزار میگردد. لازم به ذکر است ، این سایت ثبت ‌نام برای رویداد پیش ‌رو را آغاز کرده است . علاقمندان به حضور در این مراسم ، میتوانند با مراجعه به سایت این شرکت از تاریخ سوم تا ششم آگوست برای حضور در این رویداد نام ‌نویسی نمایند .

معرفی گوشی ZenFone 4

ویژگیهای گوشی ZenFone 4

تایوانی ‌ها برای گوشی ZenFone 4 یک دوربین اصلی دوگانه با طراحی دایره ‌ای شکل درنظر گرفته‌ اند . در کنار این دوربینها فلش LED قرار دارد. از دیگر مشخصات دوربین این موبایل،‌ می ‌توان به بهره‌ گیری از زوم اپتیکال ۲ برابر اشاره کرد. احتمالا نسخه رسمی گوشی ZenFone 4 برای بازار جهانی درنظر گرفته شده است . این دستگاه در مراسم کشور تایوان رونمایی میگردد. آنچه که از خصوصیات محصول جدید ایسوس پیداست ، بیانگر این است که کاربران بسیاری مایل به استفاده از آن میشوند.

نمایندگی ایسوس و واحد های تعمیرات ایسوس

نمایندگی ایسوس ، واحد های تعمیرات ایسوس را به صورت پارتهای تفکیک شده راه انداز کرده است . به همین دلیل کاربران چنانچه با افت عملکرد در دستگاه مواجه شدند باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند . مرکز تعمیرات ایسوس جهت کسب رضایت مشتریان فعالیت خود را بااستفاده از مدرنترین تجهیزات انجام میدهد . این ابزارآلات تعمیر توسط مجربترین کارشناسان فراهم و خریداری شده اند . نمایندگی ایسوس با ورود ابزارآلات مدرن سعی در خریداری و به روز کردن کارگاهها دارد . از این رو کارشناسان این مرکز با ارائه جدیدترین تجهیزات بهترین خدمات ریکاوری را ارائه مینمایند . امیدواریم با ارائه جدیدترین خبر از گوشی ZenFone 4توانسته باشیم گامی در جهت کسب رضایتتان برداریم .

در دیگر صفحات سایت میتوانید به مطالعه سوالات متداول ، محصولات ، اخبار و مقالات بپردازید .

اخبار ایسوس / جدیدترین اخبار ایسوس / اخبار جدید ایسوس / اخبار گوشی ایسوس / خبر موبایل ایسوس / خبر جدید ایسوس / خبر جدید ایسوس / جدیدترین اخبار ایسوس / اخبار موبایل / اخبار جدید تبلت / خبر جدید گوشی موبایل / جدیدترین خبر موبایل / asus

Rate this post
اشتراک گذاری