اشتراک گذاری

تعویض باتری موبایل ایسوس

خرابی باتری گوشی موبایل را میتوان یکی از متداول ترین مشکلات در انواع موبایل ها به شمار آورد. باتری به کار رفته در این گجت ها ساختار لیتیوم یونی دارد. باتری لیتیوم یونی علی رغم مزایا و امتیازات فوق العاده از قبیل چگالی انرژی بالا و جریان الکتریکی بیشتر در قیاس با سایر باتری یک ضعف بزرگ دارد و آن هم محدودیت عمر مفید آن است. همانطور که گفته شد، تمامی گوشی های موبایل در نهایت با چنین مشکلی مواجه می شوند. خرابی و ضعف باتری به مرور زمان میتواند تا به جایی پیش رود که گوشی موبایل بدون اتصال به برق قادر به روشن ماندن نباشد. خرابی باتری دردسرهای زیادی را برای کاربر به همراه دارد. در چنین مواقعی تنها راه حل بازیابی سلامت گوشی ، تعویض باتری موبایل ایسوس است که لازم است با استفاده از باتری اورجینال و با کیفیت ایسوس انجام بگیرد.

در ادامه به جزییات مهم در خصوص مشکلات باتری موبایل ایسوس و تعویض آن خواهیم پرداخت. همچنین می توانید مقاله ی دلایل خالی شدن باطری موبایل را مطالعه نمایید.

تعویض باتری موبایل ایسوس

چگونه بفهمیم زمان تعویض باتری موبایل ایسوس رسیده است ؟

افزایش زمان تخلیه ی شارژ باتری موبایل

 یکی از مهم ترین ویژگی های باتری های معیوب تخلیه ی سریع هنگام شارژ باتری است. این ویژگی خود را به خصوص در زمان استفاده از برنامه های سنگین، گشت زنی در اینترنت، استفاده از بازی و … بیشتر نشان میدهد. در چنین مواقعی لازم است تعویض باتری موبایل ایسوس در اولویت قرار بگیرد.

تولید گرما از باتری موبایل

 در حالت عادی باتری و سایر اجزای قرار گرفته در گوشی موبایل به هنگام اجرا و پردازش نرم افزارهای سنگین حرارت تولید میکنند. اما برخی مواقع بروز مشکل در باتری موبایل می تواند تولید این گرما را از حالت عادی خارج کند و ناراحتی های زیادی را در این خصوص برای کاربر به دنبال داشته باشد.

باد کردن باتری موبایل

از اصلی ترین ویژگی های یک باتری معیوب و رو به مرگ می توان باد کردن آن را نام برد. این تورم ممکن است به آهستگی و معمولا در طول هفته‌ها و ماه‌ها اتفاق بیفتد. باتری های جدا شدنی را میتوان مورد معاینه و بررسی دقیق قرار داد. هنگام مشاهده ی این مشکل لازم است تعویض باتری موبایل ایسوس در راستای کار قرار بگیرد.

خوردگی باتری موبایل

خوردگی باتری موبایل از دیگر نشانه هایی ست که خبر از فرا رسیدن زمان تعویض باتری موبایل ایسوس میدهد. گاهی اوقات، خوردگی باطری به آسانی روی سطح باتری قابل مشاهده است. باتری های لیتیوم یونی نیز از چنین قاعده ای مستثنی نیستند. این خوردگی ممکن است تا حدی پیشروی کند که پایانه‌های فلزی موبایل دیگر نتوانند به درستی کار کنند.

هزینه ی تعویض باتری موبایل ایسوس

تعمیر یا تعویض باتری موبایل ایسوس از آن دسته مشکلات پیچیده و بزرگ نیست که هزینه ی زیادی را در بر داشته باشد و کاربر را متحمل هزینه های زیاد کند. از این رو کاربران میتوانند با خیال راحتی نسبت به دریافت این سرویس اقدام نمایند. از آن جا که قیمت ها متغیر است، نمیتواند قیمت مشخصی را برای تعمیر یا تعویض باتری انواع این گجت ها مطرح نمود. از این رو کاربران میتوانند برای دریافت قیمت دقیق با واحد پاسخگویی و مشاوره ی نمایندگی تعمیر موبایل ایسوس تماس بگیرند.

خدمات تخصصی ارائه شده از سوی نمایندگی ایسوس تنها به تعویض باتری موبایل ایسوس اختصاص ندارد و شامل کلیه ی خدمات و سرویس های عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات این تجهیزات خواهد شد. این سرویس ها علاوه بر تعمیر گوشی های موبایل ایسوس به فروش و عرضه ی این انواع این گجت ها نیز اختصاص یافته است.

کارشناسان فروش و تعمیر نمایندگی ایسوس با مهارت چندین ساله و تجربه ی بالا در تمام زمینه های مرتبط ، خدمات مورد نیاز کاربران را در انواع مدل ها و تجهیزات ایسوس با استفاده از قطعات اصلی و لوازم اورجینال برند ایسوس و مطابق با استانداردهای این کمپانی، در اختیار مشتریان و کاربران عزیز این محصولات قرار میدهند. در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات مفید در مورد موبایل و تبلت ایسوس هستید صفحه مقالات ایسوس را مطالعه نمایید.

Rate this post
اشتراک گذاری