اشتراک گذاری

تعمیر و تعویض باتری تبلت ایسوس

آیا تبلت ایسوس شما به تازگی بدون استفاده ی زیاد به سرعت شارژ خالی می کند؟ به نظر می رسد دستگاه شما نیاز به بازبابی در بخش باتری خود داشته باشد. جای نگرانی نیست، چراکه یکی از خدمات تخصصی قابل ارائه در نمایندگی رسمی برند مطرح ایسوس، تعمیر و تعویض باتری تبلت ایسوس طبق استانداردهای جهانیست. تعمیر و تعویض باتری تبلت Asus در این دپارتمان تحت نظر دانش به روز مهندسان و متخصصین ماهر شکل می گیرد که باعث انجام این امر با کمترین خطای تعمیراتی ممکن می شود.

خاطرنشان می نماییم که چنانچه تعویض باتری تبلت جهت بازیابی کارکرد تبلت ایسوس ضرورت یابد، تعویض باتری معیوب با نمونه ی اورجینال مشابه انجام می شود. در ادامه به ذکر نکاتی چند در راستای شناسایی علائم پیدایش نیاز به تعمیر و تعویض باتری تبلت ایسوس و نحوه ی انجام این امر می پردازیم.

تعمیر و تعویض باتری تبلت ایسوس

علائم پیدایش نیاز به تعمیر و تعویض باتری تبلت ایسوس

خرابی باتری تبلت ایسوس و پیدایش نیاز به تعمیر و تعویض باتری تبلت ایسوس با نشانه های متفاوتی نمایان می شود که عبارتند از :

خاموش شدن ناگهانی و پی در پی تبلت

اگر تبلت شما ناگهان خاموش شده و دیگر روشن نگشته و یا مرتبا به صورت ناگهانی خاموش می گردد، باید به خرابی باتری آن شک کرد. در این صورت ممکن است دستگاه شما حتی با وجود اتصال به شارژر نیز روشن نمی شود. در این شرایط قطعا نیاز به تعمیر و تعویض باتری تبلت ایسوس پدید می آید.

روشن ماندن تبلت تنها در صورت اتصال به شارژر

یکی دیگر از اختلالات نیازمند به تعمیر و تعویض باتری تبلت ایسوس، روشن ماندن دستگاه تنها در زمان شارژ می باشد. بدیهی است که در صورت بروز مشکل در باتری، دستگاه توانایی استفاده از شارژ را ندارد. در این شرایط، ممکن است وقتی تبلت در حال شارژ شدن است، عملکرد خوبی داشته باشد، اما به محض جدا کردن آن از شارژر بلافاصله خاموش شود.

داغی بیش از حد پشت تبلت

معمولا باتری هایی که قابلیت شارژ شدن دارند، در طول فرآیند شارژ شدنشان کمی گرما تولید می کنند. این در حالیست که بخش اعظم این حرارت، توسط محافظ باتری ضبط شده و کاربر آن را احساس نمی کند. در صورت بروز اختلال در باتری تبلت، محافظ به درستی عمل نکرده و موجب داغ شدن تبلت ایسوس می گردد. در این حالت ممکن است راهی به جز تعویض باتری تبلت ایسوس وجود نداشته باشد.

خاموش شدن تبلت و تمام شدن شارژ باتری در مدتی بسیار کوتاه

ممکن است تبلت زمان کافی برای شارژ شدن را گذرانده باشد و حتی علامت شارژ بالای صفحه هم شارژ کامل را نشان دهد، اما تنها دقایقی پس از شارژ خاموش شود. البته اتمام شارژ تبلت می تواند ناشی از بازی ها، پخش موسیقی، روشن بودن دیتای اینترنت، روشن ماندن بلوتوث نیز باشد. اما اگر هیچ یک از این موارد وجود نداشت و دستگاه به سرعت شارژ خالی کرد، احتمالا زمان بررسی دستگاه در جهت تعمیر و تعویض باتری تبلت ایسوس رسیده است.

چه زمانی نیاز به تعویض باتری تبلت ایسوس خود داریم؟

فرا رسیدن زمان تعویض باتری تبلت ایسوس بسته به عوامل متعددی دارد که نیازمند بررسی و عیب یابی تخصصی کارشناسان حوزه ی تعمیرات تبلت می باشد. برای مثال اگر باتری تبلت شما فقط 40 درصد از ظرفیت اولیه ی خود را دارد و در نرم‌افزارهای بررسی سلامت باتری فرسودگی 60 درصدی نمایان گردد، نیازی به تعویض نیست.

آنچه که در تعیین زمان تعویض باتری تبلت Asus مهم است، نوع استفاده شما از دستگاه نرم افزارهای نصب شده بر روی تبلت و میزان پاسخگویی باتری دستگاه است. توصیه می شود در صورت مشاهده ی هرگونه اختلال در روند کاری باتری تبلت ایسوس خود با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی تبلت ایسوس تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی های متخصصین ما بهره مند شوید.

نمایندگی مجاز ایسوس یکی از پیشرفته ترین و جامع ترین مراکز ارائه ی خدمات فروش و تعمیر انواع تولیدات کمپانی محبوب ایسوس است. این سرویس ها بدون هیچ گونه محدودیتی در اختیار متقاضیان گرامی قرار می گیرد و شامل انواع مختلف تبلت ها و تلفن های هوشمند ایسوس می شود. این دپارتمان با استفاده از دانش به روز کارشناسان و متخصصان امر فروش و تعمیر خود، بدل به یکی از معتبرترین شعب تعمیراتی در سطح کشور شده است که هم اکنون در شعب مختلفی در تهران، کرج و شهرستان های کشور به فعالیت می پردازد.

لازم به ذکر است که کلیه ی سرویس های فروش، عیب یابی، تعمیر، ترمیم و تعویض قطعات با گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی همراه است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در راستای نحوه ی بهره مندی از خدمات نمایندگی رسمی ایسوس با ما تماس بگیرید.

Rate this post
اشتراک گذاری