اشتراک گذاری

iMessage آیفون

iMessage آیفون سرویسی از اپل است که به شما اجازه میدهد با دیوایس های اپلِ خود، از دیگران کاربران پیام هایی مثل اس ام اس و ام اس اس، عکس و فیلم را دریافت و یا ارسال کنید. بعلاوه با راه اندازی این سیستم می توان location , voice memo , contact را دریافت و یا ارسال کرد. جهت استفاده از این سیستم لازم است که در دستگاه های مک OS X 10.8 Mountain lion را داشته باشید. در آیفون، آیپد و آیپاد تاچ نیز می بایست iOS 5 به بالا وجود داشته باشد.

لازم به ذکر است که برای فعالسازی iMessage آیفون ، نیاز به ثبت شماره شما در دیتابیس های اپل و همچنین دریافت پیامک تایید از سوی این شرکت است. متاسفانه فعالسازی این سرویس بصورت عادی با مشکل مواجه است. نزدیک ترین مرکز به کشور ما ، انگلستان است. 

برای درخواست فعالسازی نیاز به ارسال پیامک به این مرکز است، اما از آنجایی که شماره های این مرکز از سوی ما مسدود شده اند و هیچکدام از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل امکان دریافت پیامک از این مرکز را ندارند.

چنانچه در زمان نمایش پیام فعالسازی iMessage گزینه تایید را انتخاب نمایید ، پیامکی جهت فعالسازی سازی به مرکز انگلستان ارسال می شود و مبلغ ۱۴۰ تومان برای شما هزینه دارد و بدلیل مسدود بودن این مرکز ، هرگز پاسخی دریافت نمی کنید و روند نمایش پیام فعالسازی و هزینه ها و عواقب ناشی از آن ادامه خواهد داشت.

iMessage آیفون

فعال کردن iMessage آیفون

  • ابتدا وارد settings شده و گزینه ی messages  را انتخاب می کنیم.
  • سپس imessage را on می کنیم و اگه اخطاری مشاهده کردیم ok  را می زنیم.
  • بعد روی گزینه use your apple id for imessage می زنیم
  • سپس اطلاعات مربوط به اپل ایدی و پسورد خود را وارد کرده و sign in را انتخاب می کنیم.
  • در این مرحله گزینه ی next  را انتخاب می کنیم.
  • وقتی به صفحه قبلی برگردید imessage شما فعال شده و گزینه های زیر اضافه می شود.
فعال کردن iMessage آیفون

آموزش غیر فعال کردن imessage در گوشی آیفون

به قسمت تنظیمات آیپد بروید، سپس به قسمت پیام‌ها بروید  iMessage را خاموش کنید.

 برای غیرفعال کردن FaceTime، به قسمت تنظیمات آیپد بروید و روی FaceTime ضربه بزنید، سپس FaceTime را خاموش کنید.

کاربرد iMessage آیفون

کاربردهای  iMessage آیفون  را در این قسمت شرح می دهیم. پس از فعال شدن آی مسیج send read receipts  که همان دلیوری پیشرفته است فعال خواهد شد. به این ترتیب که پس از ارسال پیام ، پیغام delivery و دریافت پیام توسط مخاطب را دریافت خواهید کرد. زمانی که sms  توسط مخاطب خوانده شود پیغام read  برای شما ارسال خواهد شد. 

از دیگر قابلیت های iMessage آیفون ، گزینه ی Send As SMS است. زمانی که این قابلیت را فعال کنید ، درصورت ارسال نشدن پیام ، گوشی به صورت اتوماتیک عملیات ارسال sms   را انجام خواهد داد.از طریق گزینه ی  Receive At می توانید مشخص کنید که طرف مقابل شماره شما را ببیند یا ایمیلتان را.  با گزینه ی show subject field همان طور که از نام آن مشخص است می توانید برای پیام خود یک موضوع انتخاب نمایید.

نمایندگی اپل و واحدهای تعمیرات اپل

دراین مقاله به معرفی iMessage آیفون ، شیوه های فعال سازی آن و کاربرد این سرویس پرداختیم. نمایندگی تعمیرات اپل با استخدام تیمی از برترین متخصصین کشور ، خدمات تخصصی تعمیر انواع مدل های آیفون را به کاربران گوشی های اپل ارائه می نماید. 

این مژده را به کاربران گرامی می دهیم که در صورت بروز هر گونه مشکل در محصولات اپل ، متخصصین مرکز تعمیرات گوشی آیفون و آیپد اپل ، پس از عیب یابی اولیه ، مشکل را در اسرع وقت رفع خواهند نمود. دراین قسمت به معرفی واحدهای مختلف تعمیرات اپل می پردازیم.

3.5/5 (4 امتیاز)
اشتراک گذاری