اشتراک گذاری

بررسی قطع شدن تماس ها در سیستم عامل iOS 13

چندی پیش اپل آی او اس نسخه ی 13 خود را منتشر کرد. این نسخه اگر چه قابلیت های مختلفی را به همراه دارد و توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب نموده است اما آنقدر ها هم بی عیب و نقص نبوده است. به عنوان مثال یک باگ قابل تامل در آن وجود دارد که برای برخی از کاربران اپل دردسرهایی را به همراه داشته است. یکی از مشکلاتی که کاربران محصولات اپل در سیستم عامل iOS 13 از وقوع آن ابراز نگرانی کرده اند،  قطع شدن تماس در سیستم عامل iOS 13 است.

البته این بزرگ ترین و مهم ترین باگ این نسخه از آی او اس است و میتوان موارد دیگری از این دست را نام برد. کاربران iPad و iPhone سوالات فراوانی را در خصوص مرتفع سازی این مشکل مطرح نموده اند. لذا قصد داریم در این مقاله به بررسی قطع شدن تماس در سیستم عامل iOS 13 بپردازیم و نکات مهم در این خصوص را مرور کنیم.

در این بخش همچنین به بررسی چند راهکار ساده جهت رفع مشکل پیش آمده نیز خواهیم پرداخت که مطالعه ی آن به کاربران کمک بسیاری خواهد کرد. چنانچه شما نیز به تازگی با آپدیت سیستم عامل گوشی یا تبلت اپل خود با این مشکل مواجه شده اید، پیشنهاد میکنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

رفع مشکل قطع شدن تماس در سیستم عامل iOS 13

جزییات قطع شدن تماس در سیستم عامل iOS 13

همانطور که اشاره شد، قطع شدن تماس در سیستم عامل iOS 13 یکی از مهم ترین باگ های این نسخه از سیستم عامل بوده است که ناراحتی ها و انتقادهای بسیاری را به دنبال داشته است. اروری که برخی کاربران پس از آپدیت سیستم عامل اپل به نسخه ی 13 مشاهده کرده اند، Unable to Install Update an Error Occurred Installing iOS 13 بوده است. اما راه حل چیست؟ چطور میتوان از شر چنین خطایی خلاص شد؟ با ما همراه باشید تا راه حل این مشکل را بررسی کنیم.

برای تعمیر آیپد کلیک کنید !

رفع مشکل قطع شدن تماس در سیستم عامل iOS 13

برای رفع باگ قطع شدن تماس در سیستم عامل iOS 13 ، لازم است از مراحل زیر پیروی کنید :

  1.  وصل بودن دستگاه خود به اینترنت را بررسی کنید و از آن مطمئن شوید.
  2. برای ادامه ی کار لازم است گوشی یا تبلت اپل خود را فورس ریست کنید.
  3.  برای رفع مشکل پیش آمده لازم است آپدیتی که پیش از این اقدام به دانلود و نصب آن کرده اید را از دستگاه خود حذف نمایید. سپس آن را مجددا دانلود و نصب کنید.
  4. در ادامه باید فضای خالی بیشتری را بر روی iDevice دستگاه خود ایجاد کنید. توصیه میشود برای پیشروی روان مراحل حدف و نصب مجدد سیستم عامل همواره حداقل دو برابر حجم آن را در دستگاه خود به صورت خالی داشته باشید.
  5. ممکن است برخی از کاربران با پیروی از مراحل فوق الذکر موفق به انجام این فرایند نشده باشند. در این صورت لازم است انجام آن را از طریق iTunes پیش رو قرار دهند.
  6. در صورتی که همچنان موفق به انجام این پروسه نشدید میتوانید از نرم‌افزار ReiBoot کمک بگیرید. این نرم افزار میتواند مشکلات به روز رسانی سیستم عامل را رفع نماید.
بررسی قطع شدن تماس ها در سیستم عامل iOS 13

تعمیرات موبایل اپل در تهران و کرج و شهرستانها

نمایندگی آیفون

نمایندگی آیفون را میتوان یکی از مهم ترین و معتبر ترین مراکز ارائه ی خدمات و سرویس های پشتیبانی و تعمیر در کشورمان برشمرد. این نمایندگی فعالیت های مختلفی را در حوزه های مورد نیاز مشتریان و کاربران دنبال میکند که از مهم ترین آن ها میتوان به فروش و تعمیر انواع این گوشی های موبایل محبوب اشاره داشت. همچنین می توانید پرسش های خود را از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت باما مطرح نمایید.

همان گونه که در این مقاله به قطع شدن تماس در سیستم عامل iOS 13 پرداختیم تمامی پرسش های شما در مقالات پاسخگویی خواهد شد. کارشناسان و متخصصان حاضر در این مجموعه، با اشراف کامل نسبت به ساختار سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های موبایل اپل، قادرند پس از انجام عیب یابی دقیق و بی خطا، اقدامات لازم جهت تعمیر و بازیابی انواع این گوشی ها را به عمل آورند. لازم به ذکر است که نمایندگی موبایل اپل، برای کلیه ی سرویس های فروش و تعمیر خود، گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر نیز در نظر گرفته است.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری