اشتراک گذاری

چه طور گوشی ال جی را آپدیت کنیم؟

یکی از مشکلات رایجی که در اسمارت فون های امروزی برای کاربران دردسرساز می شود، کندی عملکرد سیستم عامل است. اصلی ترین راه برای رهایی از کندی سیستم عامل ها به روزرسانی گوشیست. البته گاهی نیز تنها جهت استفاده از قابلیت های نرم افزاری جدید، کاربران تمایل به آپدیت گوشی خود خواهند داشت. در هر حال گوشی های ال جی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نیاز به آپدیت گوشی ال جی نیازی غیر قابل انکار برای دارندگان انواع این تلفن های همراه است. در ادامه به شناسایی روش های به روز رسانی گوشی LG می پردازیم.

آپدیت گوشی ال جی

آپدیت گوشی ال جی به صورت اتوماتیک و یا OTA

این روش آپدیت گوشی ال جی قطعا آسان ترین روش برای به روز رسانی یک گوشی هوشمند است. برای انجام این کار به سادگی به بخش تنظیمات گوشی خود بروید و به قسمت به روزرسانی وارد شوید. با اتصال به وای فای می توانید پس از مدتی به صورت اتوماتیک یا OTA شاهد آپدیت سیستم گوشی خود باشید. این روش در عین حال که کاربردیست، گاهی می تواند مشکل ساز نیز باشد، چراکه علاوه بر طول کشیدن انجام پروسه ی آپدیت، ممکن است بسیار دیر گزینه ی به روزرسانی جدید در سیستم گوشی شما ظاهر گردد و با وجود نسخه ی جدید آپدیت تا مدت ها مجبور به استفاده از سیستم عامل قبلی باشید.

آپدیت گوشی ال جی به صورت دستی

آپدیت گوشی ال جی به صورت دستی سرعت بالاتری نسبت به روش به روزرسانی اتوماتیک دارد. با استفاده از این روش دیگر نیازی به صبوری در راستای پیدایش اتوماتیک گزینه ی آپدیت در گوشی خود نخواهید بود. جهت انجام فرآیند به روز رسانی گوشی LG طبق مراحل زیر عمل کنید:

  • آخرین نسخه ی فایل آپدیت گوشی ال جی را دانلود کنید:

اولین مرحله در آپدیت دستی گوشی ال جی، دریافت آپدیت مخصوص گوشی مورد نظر است که با کمی سرچ می توانید از وب سایت های معتبری و یا از سایت رسمی کمپانی سازنده ی موبایل آن را تهیه کنید.

  • رایانه و گوشی خود را آماده ی به روزرسانی گوشی LG کنید.

در این مرحله ابتدا گزینه ی USB Debugging را در گوشی خود فعال کنید. این گزینه را می توانید در Setting موبایل بیابید. سپس به دانلود و نصب نرم افزارهایی چون LG Bridge و LG UP در کامپیوتر پرداخته و درایور گوشی را بر روی سیستم کامپیوتر بسازید.

  • از اطلاعات مهم گوشی بک آپ تهیه کنید.

ممکن است پس از شکل گیری فرآیند آپدیت گوشی ال جی، اطلاعات موبایل شما به طور کامل پاک شود و در واقع دستگاه ری استارت گردد. بنابراین تهیه ی بک آپ را فراموش نکنید.

  • نرم افزار LG UP را اجرا کنید.
  • گوشی خود را با کابل به کامپیوتر متصل نمایید.
  • داخل نرم افزار LG UP از قسمت Process گزینه ی Upgrade را تیک بزنید.
  • فایل آپدیت را وارد سازید.

در این مرحله باید از بخش File Type که در صفحه ی اصلی نرم افزار LG UP مشاهده می شود، فایل آپدیتی را که دانلود و اکسترکت کرده اید را به برنامه وارد نمایید.

  • گزینه ی Start را بزنید و منتظر بمانید.

با زدن گزینه ی Start مراحل به روزرسانی گوشی LG آغاز می گردد و پس از مدتی آپدیت گوشی انجام می شود.

همواره می توانید جهت کسب راهنمایی های بیشتر در هر یک از مراحل ارائه شده با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی ال جی تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیر موبایل ال جی همگام با پیشرفت موبایل های کمپانی نام آشنای ال جی آماده ی خدمت رسانیست. خدمات تخصصی این مرکز به تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های باکیفیت ال جی اختصاص یافته و براساس پارامترهای استاندارد شکل می گیرد. دانش به روز کارشناسان ما ضمن بهره گیری از تجهیزات مدرن موجب بازیابی گوشی های معیوب در حداقل زمان مصرفی می گردد.

لازم به ذکر است که نمایندگی رسمی تعمیر موبایل ال جی جهت کسب اعتماد هرچه بیش تر کاربران گرامی با ارائه ی گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی، کلیه ی خدمات و سرویس های ویژه ی خود را تضمین می نماید.

2/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری