اشتراک گذاری

گوشی هوشمند ال جی با سه دوربین سلفی

گوشی هوشمند ال جی با سه دوربین سلفی ، پتنت جدیدی است که این کمپانی در دست تولید دارد. این گوشی برای طرفداران عکاسی سلفی می تواند یک ابزار حرفه ای و کارآمد به حساب آید. اگر نمی دانید منظور ما از پتنت چیست، برای شما شرح می دهیم؛ پتنت همان امتیاز حق ثبت اختراع است که درباره محصولات هوشمند به شرکت هایی که طرحی جدید برای تولید یک محصول جدید دارند، اهدا می شود.

خبر های موجود حاکی از این موضوع است که کمپانی ال جی به تازگی پتنت (حق ثبت اختراع) گوشی هوشمندی با سه دوربین جلو (سلفی) و سه دوربین اصلی را در WIPO (دفتر مالکیت معنوی جهانی) ثبت کرده است. فعلا فقط در همین حد می دانیم که در این گوشی هوشمند سه دوربین در بالای گوشی وجود دارد؛ هنوز درباره عملکرد دوربین‌ ها خبری منتشر نشده است. با این ‌حال، می‌توان حدس زد این سه دوربین شامل یک لنز استاندارد و یک لنز فوق‌ عریض و لنزی مجهز به حسگر ToF خواهند بود.

رقابت گوشی هوشمند ال جی با سه دوربین سلفی با دیگر مدل ها

با در نظر گرفتن اطلاعات هر چند اندک درباره این پتنت، می توان اینگونه حدس زد که به احتمال قوی گوشی هوشمند ال جی با سه دوربین سلفی جایگزین LG V50 می ‌شود؛ زیرا با توجه ‌به تصاویر منتشر شده طراحی آن بی‌ شباهت به LG V50 نیست. در تصاویر منتشر شده از این گوشی هوشمند، سمت چپ آن دکمه‌ اختصاصی ویژه‌ دستیار هوشمند گوگل و سمت راست آن دکمه‌ ولوم و محل قرار دادن سیم ‌کارت و کارت حافظه دیده می ‌شود.

تعمیر اسپیکر گوشی ایسوس

سایر ویژگی های پتنت جدید ال جی

در تصاویری که از گوشی هوشمند ال جی با سه دوربین سلفی موجود است، به جز این دوربین ها که البته از ویژگی های شاخص دستگاه است، خبری از جک هدفون نیست. شاید این بدین معنا است که ال‌ جی هم می خواهد جک هدفون را کنار بگذارد و با آن خداحافظی کند و به سراغ هدفون های بی سیم برود. هنوز نمی توانیم به طور قطع درباره این موضوع نظر بدهیم، زیرا تصاویر منتشر شده فقط طرح کلی این گوشی هوشمند را نشان می دهد و همیشه از طرح تا عمل فاصله بسیار است.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که گوشی هوشمند ال جی با سه دوربین سلفی قرار است چه زمانی روانه بازار شود و در تولید آن از چه فناوری ها و تکنولوژی هایی استفاده می شود و نهایتا چه تغییراتی را تجربه خواهد کرد.

کاربر گرامی گوشی ال جی، اگر تا امروز نمی دانستید که برای تعمیر موبایل خراب خود باید به کجا مراجعه کنید، از حالا دیگر جایی برای نگرانی و سردرگمی وجود ندارد، زیرا نمایندگی تعمیر گوشی ال جی با همکاری مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است تا صفر تا صد مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری شما را رفع و رجوع کند. این نمایندگی همه خدمات و سرویس های خود را همراه با تضامین معتبر و کارت گارانتی ارائه می دهد.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری