اشتراک گذاری

مشکلات تبلت ال جی

تبلت برند ال جی، از پرطرفدارترین و پرمتقاضی ترین تبلت ها است. از ویژگی های تبلت ال جی می توانیم به  صفحه نمایشگر اشاره کنیم که کامل ضد خش می باشد. نمایشگر تبلت ال جی به وسیله ی شیشه ای یک پارچه پوشانده شده که ظاهر این دستگاه را جذاب کرده است. در بالاترین قسمت از تبلت لوگو ال جی و دوربین سلفی قرار گرفته است که به جذابیت طراحی ال جی افزوده است. کلید پارو و کم و زیاد کردن صدا در تلبت ال جی معمولا در کنارها قرار می گیرد و به خوش دستی تبلت می افزاید. با وجود طراحی زیبا و کابرد فراوان این دستگاه هم ممکن است دچار مشکلاتی شود. در این مقاله قصد داریم درباره مشکلات تبلت ال جی و راه حل تعمیر تبلت ال جی بپردازیم.

درباره نمایندگی رسمی ایسوس

شرح مشکلات تبلت ال جی

از مزایای تبلت ال جی می توانیم به کارآیی فوق العاده، قیمت مناسب و سرعت بالای آن اشاره کنیم و از معایب تبلت های ال جی، عمر کوتاه شارژ باتری و افت اتن دهی در تبلت ال جی است که ما برای هریک از مشکلات تبلت ال جی راه حلی را به شما معرفی می کنیم.

خالی شدن سریع باتری تبلت ال جی

 برای رفع این مشکل ابتدا علت زود خالی شدن باطری تبلت را بررسی کنید برنامه ی که باعث خالی شدن باتری می شود فعال نباشید و در صورت فعال بودن آن را ببنید. در فضایی که نور خورشید مستقیم به تبلت می خورد از آن استفاده نکنید، همچنین تلبت خود را درمکان های که  حرارت زیادی دارد قرار ندهد.

مشکل افت انتن دهی در تبلت ال جی

 ابتدا بررسی کنید که مشکل ازسرویس دهی اپراتور خط شما است یا خیر؟ در صورتی که مشکل پوشش دهی اپراتور نبود، وارد منوی settings شوید از گزینه Gsm را فعال کنید.

روشن نشدن تبلت ال جی

یکی از مشکلات تبلت های ال جی خاموش شدن ناگهانی آنها است. معمولاً در مواقعی که گوشی به صورت ناگهانی خاموش می شود دیگر به راحتی روشن نمی شود. روشن نشدن تبلت ممکن است به دلیل ایراد در کابل USB یا پورت شارژر باشد که نیاز به بررسی دارد. از دلیل دیگری، می توان به مشکلات نرم افزاری اشاره کرد. این مشکلات معمولا مربوط به ویجیت ها، به روز رسانی و برنامه های معیوب است. داغ شدن گوشی نیز موجب ایجاد مشکل در گوشی های همراه می شود. برای حل این مشکل بهتر است تمام برنامه های (auto sync) ببندید و پس از خنک شدن دوباره تبلت را راه اندازی کنید.

تعمیرات تلفن های همراه ال جی  کاری فوق تخصصی، بسیار پیچیده و حساس است. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم برای مدیریت هزینه ها و اطمینان از پروسه ی تعمیر تبلت خود حتما به نمایندگی مجاز ال جی مراجعه کنید. زیرا دفاتر نمایندگی تشکیل شده از بهترین تیم تخصصی تعمیرات، و همچنین استفاده از قطعات اصلی تبلت های ال جی به شما کابران عزیز کمک می کند تا با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت، گوشی و تبلت ال جی خود را تعمیر کنید. خدمات تعمیری در نمایندگی شامل: تعمیر تاچ تبلت ال جی، باتری، اسپیکر، دوربین ، تعویض گلس تبلت ال جی  و….است.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری