اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • انویدیا به زودی از پردازنده ی گرافیکی هفت نانومتری رونمایی میکند.

انویدیا به زودی از پردازنده ی گرافیکی هفت نانومتری رونمایی میکند.

انویدیا ضمن حضور در رویداد مهم Credit Suisse Annual Technology Conference 2019 اعلام کرد، به زودی از پردازنده ای گرافیکی رونمایی میکند که توجه تمام جهان را به خود جلب خواهد نمود. سخن‌گوی این شرکت در پاسخ به پرسشی درباره‌ی نقشه‌ی راه تراشه‌های هفت‌نانومتری پاسخ داد که Nvidiaترجیح می‌دهد خبری حیرت‌انگیز برای صنعت داشته باشد. این خبر توجه بسیاری از کارشناسان و علاقمندان را به خود معطوف ساخته است. پردازنده ی جدید، پردازنده ای هفت نانومتری است. این پردازنده ی گرافیکی هفت نانومتری تکمیل شده ی کاری ست که کمپانی رقیب، یعنی AMD، طراحی و ساخت آن را از مدت ها قبل آغاز نموده است.

اگر چه تا کنون اطلاعات دقیق و جامعی از ساختار و ویژگی های این پردازنده ی گرافیکی هفت نانومتری منتشر نشده است، اما به نظر میرسد، با توجه به استقبال زیادی که از این خبر به عمل آمده، به زودی شاهد اطلاعاتی در این زمینه باشیم.

پردازنده ی گرافیکی هفت نانومتری

تا کی منتظر اطلاعات بیشتر از پردازنده ی گرافیکی هفت نانومتری باشیم ؟

شاید این سوال برای شما هم مطرح شود که اطلاعات بیشتر از این پردازنده ی گرافیکی هفت نانومتری تا چه زمانی سرپوشیده می ماند ؟ به‌همین‌دلیل، یکی از تحلیلگران حاضر در کنفرانس Credit Suisse از انویدیا پرسید : شما همیشه بر مالکیت معنوی نرم‌افزاری تأکید دارید که به بازار عرضه می‌کنید و به ‌نوعی تمرکز زیادی روی مالکیت معنوی و طراحی بخش سخت‌افزاری و سیلیکونی ندارید. اخیرا کنفرانس Supercomputing 2019 برگزار شد و همه منتظر اطلاعات بیشتری از نقشه‌ی راه شما به‌سمت تراشه‌های هفت‌نانومتری بودند که البته هیچ اطلاعاتی منتشر نشد. چه زمانی می‌توانیم انتظار رسانه‌ای‌شدن اخباری درباره‌ی این موضوع را داشته باشیم؟ انویدیا در پاسخ به این پرسش گفت : ما همیشه مشغول ساخت و توسعه‌ی معماری کلی خود هستیم.

بهینه‌سازی معماری در همه‌ی حوزه‌ها از بازی تا کاربری حرفه‌ای بصری و محصولات مرکز داده انجام می‌شود؛ درنتیجه نگران نباشید؛ چون در حال کار روی فناوری خودمان هستیم. نوآوری و فناوری‌های پردازشی ما در سال‌های گذشته استثنائی بوده‌اند. پس در جریان بمانید. همیشه اخباری برای شما خواهیم داشت؛ اما ترجیح می‌دهیم با ارائه‌ی نقشه‌ی راه کلی، همه را شگفت‌زده کنیم.

مرکز کنونی ما به‌خاطر اولویت‌دهی به فعالیت‌ها روی قدرت‌های پردازشی کلی و توسعه‌ی کلی نرم‌افزار است. امروز می‌بینیم رقبا برای رویارویی با ما در همه‌ی بخش‌های پردازشی تلاش می‌کنند. پردازنده‌های ما در همه‌ی حوزه‌ها همیشه در فهرست برترین‌ها بوده‌اند. البته هنوز به بهینه‌سازی‌های زیادی نیاز دارند و چه در روش‌های تولیدی کنونی و چه روش‌های آتی در آینده‌ی نزدیک، بهینه‌سازی الزامی خواهد بود.

رویکرد انویدیا در خصوص پرسش های خبرنگاران

انویدیا در خصوص پرشس های مطرح شده در خصوص این پردازنده ی گرافیکی هفت نانومتری ، هیچ جواب روشنی نداده است. اما در میان پاسخ های سرپوشیده ی این شرکت به خوبی میتوان، تمایل انویدیا در خصوص تمایل به شگفت‌زده‌کردن مخاطبان، را متوجه شد. درنهایت، امروز می‌دانیم در فرایند تولید پردازنده ی گرافیکی هفت نانومتری Nvidia ، هنوز کارهای زیادی برای انجام هست. البته شاید برخی متعجب شوند غول دنیای پردازنده‌های گرافیکی در یکی دیگر از محصولات خود نیز از فرایند 12NFF استفاده خواهد کرد.

نمایندگی تعمیرات تبلت از بدو ورود تبلت ها، به بازارهای کشورمان، شروع به فعالیت نمود. این مجموعه که توسط مدیران و مهندسان زبده ی نرم افزار و سخت افزار، راه اندازی شد، با گسترش و پیشرفت تکنولوژی تبلت های مختلف و متنوع تر شدن مدل ها، این نمایندگی، دامنه ی فعالیت خود را وسعت چشمگیری بخشید و حالا پس از چندین سال تجربه ی مفید، در چندین شعبه در سراسر کشور، آماده ی خدمت رسانی به تمامی کاربران و دارندگان تبلت های مختلف است.

فعالیت های نمایندگی تعمیرات تبلت همانطور که از نامش پیداست، در حوزه ی اصلی تعمیر دنبال میشود. کادر فعال  این نمایندگی میتوانند راهنمایی و مشاوره های لازم را در خصوص انواع مشکلات و اختلالات تبلت های مختلف، در اختیار کاربران و متقاضیان قرار دهد.

Rate this post
اشتراک گذاری