اشتراک گذاری

آموزش بازیابی مخاطبین پاک شده در گوشی‌های اندرویدی

پیش از این به بازیابی مخاطبین پاک شده در گوشی آیفون پرداختیم و اکنون قصد داریم به آموزش 2 روش برای بازیابی مخاطبین پاک شده در گوشی‌ اندروید بپردازیم؛ پس چنانچه عمدا یا سهوا شماره‌ی مخاطبی را از گوشی اندروید خود حذف کرده‌اید و اکنون به آن شماره نیاز دارید، با ما در این مقاله همراه باشید تا بتوانید به سادگی اقدام به بازگرداندن مخاطبین حذف شده در گوشی‌ اندروید خود بپردازید.

آموزش بازیابی مخاطبین پاک شده در گوشی‌های اندرویدی

بازیابی مخاطبین پاک شده در گوشی‌ اندروید به کمک گوگل

در ابتدا باید بگوییم این روش بازیابی مخاطبین پاک شده در گوشی‌ اندروید تنها برای شماره‌هایی پاسخگو است که قبلا آن‌ها را در اکانت جیمیل خود وارد کرده‌اید. بنابراین اگر شماره‌ها بر روی سیم کارت ذخیره شده باشند، ریکاوری مخاطبین پاک شده در گوشی‌ اندروید با این روش نتیجه‌ای نخواهد داشت.

به این نکته هم توجه کنید که بسیاری از گوشی‌های اندروید به صورت خودکار مخاطبین شما را با اکانت Gmail متصل شده به گوشی، همگام سازی می‌کنند.

بازیابی شماره مخاطبین به کمک حساب جیمیل

به هر حال اگر شماره‌ یا شماره‌هایی که قصد بازیابی آن‌ها را دارید را قبلا به حساب جیمیلتان وارد کرده‌اید؛ با انجام عملیات زیر می‌توانید به بازگرداندن مخاطبین حذف شده در گوشی‌ اندروید خود بپردازید و چنانچه قصد بازگردانی مخاطبین ذخیره شده در سیم‌ کارت خود را دارید، روش دوم راه حلی برای شماست.

  • با استفاده از مرورگر یک کامپیوتر، وارد اکانت Gmail خود شوید.
  • در قسمت بالایی، سمت چپ روی گزینه‌ی Gmail کلیک کنید.
  • در منوی باز شده، بر روی گزینه‌ی مخاطبین (Contacts) ضربه بزنید.
  • در ادامه بر روی گزینه More (بیشتر) کلیک کرده و سپس گزینه Restore Contacts (بازگردانی مخاطبین) را انتخاب کنید.
  • در صفحه‌ی Restore Contacts می‌توانید دوره‌ی زمانی مورد نظر خود را انتخاب کنید؛ توجه داشته باشید که حداکثر می‌‌توانید مخاطبین حذف شده تا 30 روز گذشته را بازگردانی کنید.
  • پس از اتمام بازیابی مخاطبین پاک شده در گوشی‌ اندروید، گوگل پیغامی مبنی بر بازیابی موفق مخاطبان توسط ارسال می‌کند.
بازیابی شماره مخاطبین به کمک حساب جیمیل

همگام سازی مخاطبین بازیابی شده از جیمیل

پس از طی این مراحل نوبت به همگام سازی مخاطبین بازیابی شده از جیمیل با گوشی می‌رسد؛ برای اینکار لازم است به تنظیمات (Settings) دستگاه مراجعه کنید و سپس به قسمت Accounts بروید؛ در صفحه‌ی باز شده بر روی Google ضربه بزنید و حساب گوگل خود را انتخاب کنید.

همگام سازی مخاطبین بازیابی شده از جیمیل

در صفحه‌ی باز شده در قسمت بالا سمت چپ، روی 3 نقطه ضربه بزنید و گزینه‌ی sync now (همگام سازی) انتخاب نمایید؛ پس از چند دقیقه بازیابی مخاطبین پاک شده در گوشی‌ اندروید با موفقیت انجام خواهد شد.

همگام سازی مخاطبین بازیابی شده از gmail

بازیابی مخاطبین پاک شده در گوشی‌ اندروید با استفاده از نرم افزار

برنامه بازیابی اطلاعات سیم کارت Android EaseUS بهترین برنامه برای ریکاوری مخاطبین پاک شده در گوشی‌ اندروید در بین دیگر نرم افزار‌ها می‌باشد و دیگر مزیت آن برخورداری از رابط کاربری آسان برای استفاده‌ی عموم است.

پس به منظور بازگرداندن مخاطبین حذف شده در گوشی‌ اندروید ابتدا باید نرم افزار Android EaseUS را روی کامپیوتر خود نصب کنید؛ پس از نصب نرم افزار، گوشی خود را به وسیله‌ی کابل به کامپیوتر متصل کنید.

حالا برنامه را اجرا نموده و بر روی دکمه شروع کلیک کنید، تا نرم افزار شروع به شناسایی گوشی و اتصال به آن کند. نرم افزار به سرعت گوشی را اسکن کرده و اطلاعات حذف شده را پیدا می‌کند، برای اینکه نرم افزار به دنبال فایل مد نظر شما بگردد، باید فرمت فایل‌هایی که به دنبال آن‌ها هستید را مشخص نمایید.

پس از آن پیش نمایشی از فایل های قابل بازیابی به شما نشان داده خواهد شد و می‌توانید تمامی فایل‌ها را برای بازیابی انتخاب کنید و یا تنها مواردی را که قصد دارید بازگردانی آن‌ها را دارید، انتخاب نمایید. در انتها دکمه بازیابی را بزنید تا بازیابی مخاطبین پاک شده در گوشی‌ اندروید شما به اتمام برسد.

بازیابی اطلاعات گوشی در نمایندگی سونی

چنانچه با انجام دو روش ذکر شده برای بازیابی مخاطبین پاک شده در گوشی‌ اندروید، موفق به ریکاوری مخاطبین پاک شده در گوشی‌ اندروید خود نشده‌اید، با کارشناسان ما تماس بگیرید. توصیه می‌کنیم همیشه یک بکاپ از گوشی خود تهیه کنید تا پس از پاک شدن اطلاعاتتان راهی برای بازیابی آن‌ها باشد.

Rate this post
اشتراک گذاری