اشتراک گذاری

تعمیر تبلت سامسونگ S4

اگر به دنبال مرکزی معتبر برای تعمیر تبلت سامسونگ S4 هستید، ما به شما نمایندگی تعمیرات تبلت سامسونگ را معرفی می کنیم. این نمایندگی مرکزی معتبر و تخصصی است که در حوزه تعمیرات تبلت سامسونگ به صورت تخصصی و اختصاصی خدمات ارائه می دهد. تبلت ها در ظاهر شباهت های زیادی با موبایل ها دارند، حتی از لحاظ ساختاری و قطعات سخت افزاری و برنامه های نرم افزاری هم شبیه به هم هستند، اما در نهایت باید به صورت جداگانه و مستقل بررسی شوند.

زیرا با همه این شباهت ها، تفاوت هایی نیز دارند که هنگام تعمیر حتما باید در نظر گرفته شود. در تعمیر تبلت سامسونگ S4 مرحله عیب یابی مرحله بسیار مهمی است. بد نیست بدانید که بسیاری از تعمیرکاران برای شناسایی عیب تبلت از محیط safe mode استفاده می کنند. با ورود به محیط safe mode ایراد و عیب موجود شناسایی و مسیر تعمیر انتخاب و اجرا می شود. این محیط حتی درباره اتفاقاتی که در تبلت افتاده است، اطلاعات خوب و مفیدی به کاربر می دهد. این مسیر برای رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری بسیار مفید است.

تعمیر تبلت سامسونگ S4

بعضی از خدمات مربوط به تعمیر تبلت سامسونگ S4

تعمیر و تعویض گلس تبلت سامسونگ S4

تعویض گلس تبلت سامسونگ یکی از خدمات سخت افزاری در حوزه تعمیر تبلت سامسونگ S4 است که در این نمایندگی با بهترین و بالاترین کیفیت انجام می شود. برای تعویض گلس باید بررسی های دقیقی انجام شود؛ زیرا سالم بودن تاچ و ال سی دی در نحوه تعمیر گلس بسیار موثر و مهم است. اگر تاچ و ال سی دی سالم باشد، تعویض گلس تبلت سامسونگ S4 سریع تر و ساده تر انجام می شود و نیازی به تعویض تاچ ندارد.

تعمیر و تعویض برد تبلت سامسونگ  S4

برای تعمیر تبلت سامسونگ S4 باید مشکلات مربوط به برد تبلت با دقت و وسواس عمل بیشتری بررسی شوند. خرابی برد می تواند اختلالات زیادی را دامن بزند. معمولا قطعه برد با تعویض می تواند عملکرد صحیح تبلت سامسونگ را تضمین کند. تعویض نیز باید با استفاده از یک نمونه اورجینال و اصل انجام شود.

تعویض باتری تبلت سامسونگ S4

یکی دیگر از خدمات مربوط به تعمیر تبلت سامسونگ S4، تعویض باتری این دستگاه است. اگر تبلت شما شارژ نمی شود، اگر باتری را شناسایی نمی کند، اگر شار می شود ولی خیلی سریع شارژ را خالی می کند، اگر باتری تبلت سامسونگ S4 باد کرده است و … بهترین کار این است که باتری را با یک نمونه اصل و اورجینال تعویض کنید. برای بهبود عملکرد باتری تبلت سامسونگ خدماتی مانند اجرای تغییرات در تنظیمات دستگاه برای کاهش مصرف انرژی، کالیبره کردن باتری تبلت، نصب نرم افزار بهینه سازی مصرف باتری، احیای باتری، شوک باتری تبلت و … نیز ارائه می شود.

تعمیر تاچ تبلت سامسونگ S4

تاچ یکی از پرکاربردترین قطعات در تبلت است و چون این قطعه بر سطح بیرونی دستگاه قرار دارد، بیشتر از سایر اجزا در معرض آسیب است. تعمیر تبلت سامسونگ S4 در بخش تاچ در دو بخش سخت افزار و نرم افزار انجام می شود. اگر تبلت شما ضربه خورده باشد، سقوط کرده باشد یا دچار آبخوردگی شده باشد، درگیر مشکلات سخت افزاری خواهد شد و اگر با نصب نرم افزاری متوجه اختلال در تاچ تبلت خود شده اید، می توانید پس از بررسی های نرم افزاری، مشکلات تاچ را برطرف کنید.

رایج ترین مشکلات تبلت S4 سامسونگ

 • اختلال در دوربین تبلت S4
 • مشکل در مموری کارت تبلت سامسونگ S4
 • اختلال در ویبره تبلت سامسونگ S4
 • اختلال تاچ، ال سی دی و گلس تبلت S4
 • اختلال در بلوتوث تبلت سامسونگ
 • اختلال در سوکت و کابل USB تبلت
 • مشکلات آنتن دهی و عدم شناسایی شبکه تبلت
 • اختلال در مدار TXوRX تبلت
 • اختلال در مدار پاور و تغذیه تبلت S4
 • مشکلات ناشی از ضربات شدید و خفیف وارد شده به تبلت
 • اختلالات مربوط به باتری تبلت سامسونگ S4

نمایندگی سامسونگ درگاهی معتبر است که در خصوص تمام محصولات سامسونگ خدمات تخصصی ارائه می دهد. این نمایندگی با همکاری مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است و امکانات و تسهیلات فراوانی در بخش فروش، پس از فروش و تعمیرات سامسونگ برای کاربران تدارک دیده است. تمام سرویس ها و خدمات نمایندگی سامسونگ در بخش فروش و تعمیرات همراه با گارانتی های معتبر است. این نمایندگی تمام محصولات سامسونگ را در بخش فروش و تعمیر پشتیبانی می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری