اشتراک گذاری

آموزش تعمیر دکمه هوم سامسونگ

یکی از مشکلاتی که ممکن است کاربران سامسونگ با آن مواجه شوند، خرابی دکمه ی هوم است. این دکمه در گوشی های سامسونگ کارایی فراوانی دارد و اصلی ترین وظیفه ی آن خروج سریع از برنامه ها است. اگر دکمه هوم گوشی شما از کار افتاده باشد، باید به بررسی علت آن بپردازیم. شکستگی، گیرکردن و کارنکردن از دلایل اصلی در خرابی دکمه ی هوم است.

با این وجود برخی مواقع با فشار وارد کردن بر روی دکمه ممکن است کار کند. اما ما به شما پیشنهاد می کنیم برای حل مشکل گوشی خود حتما به نمایندگی های مجاز سامسونگ مراجعه کنید. تعمیرکاران در شعب نمایندگی سامسونگ به بررسی ایراد به وجود آمده می پردازند . آموزش تعمیر دکمه هوم سامسونگ جزئی از آموزش تعمیرات گوشی در واحد تعمیرات موبایل سامسونگ است.

آموزش تعمیر دکمه هوم سامسونگ

علت خرابی و روش تعمیر دکمه هوم گوشی سامسونگ

در گوشی های سامسونگ تنها دکمه موجود روی صفحه نمایش، دکمه هوم است که خرابی آن گوشی ما را فلج می کند و بسیاری از عملیات در گوشی انجام نمی شود. اگر قصد دارید درباره جزئیات و آموزش تعمیر دکمه هوم سامسونگ اطلاعات کسب کنید با ما همراه باشید.

  • مشکل کار نکردن کلید هوم: باید از اتصال کلید هوم به برد مطمئن شویم اگه اتصال مشکلی نداشت و مشکل برطرف نشد باید قطعه را تعویض کنیم.
  • با فشار کار کردن: بعد از سرویس کردن و چک کردن اتصالات اگر مشکل حل نشد باید دکمه هوم را تعویض کنیم.
  • هنگ کردن و خودکار بود دکمه هوم: خود به خود کار کرد این دکمه، کاربران را خسته می کند. تعمیرکاران علت را جستجو می کنند در صورتی که رفع نشد قطعه باید تعویض شود.

مراحل آموزش تعویض دکمه هوم سامسونگ

دکمه هوم کاربرد فراوانی در گوشی های سامسونگ دارد و خراب شدن آن باعث ناقص شدن گوشی هوشمند ما می شود. گاهی دکمه هوم گیر می کند و نیاز به تعمیر جزئی پیدا می کند اما گاهی دکمه از کار افتاده و نیاز به تعویض دارد. در این پست قصد داریم شما را با مراحله آموزش تعمیر دکمه هوم سامسونگ آشنا کنیم.

 • قبل از شروع هر کاری باید گوشی سامسونگ خود را خاموش کنید.
 • برای خاموش کردن گوشی بهتر است، چند ثانیه دکمه پاور نگهدارید و بعد Turn off را لمس کنید.
 • به وسیله قاب باز کن، از قسمت مشخص شده قاب گوشی را باز کنید.
 • به وسیله اسپودگر پلاستیکی یا همان قاب باز کن باتری،سیم کارت و کارت حافظه را از موبایل را خارج کنید.
 • به وسیله پیچ گوشتی چهار سوی مخصوص پیچ های موجود در پشت گوشی را باز کنید.
 • به وسیله اسپودگر به آرامی از بالا، پایین و مرکز قاب را بکشید تا از گوشی جدا شودو به بخش اصلی گوشی درسترسی پیدا کنید.
 • با استفاده از اسپودگر دروبین جلو را به ارامی باز کنید و از گوشی جدا کنید.
 • کابل صفحه نمایش، پلاگین جک ها(در صورتی که سامسونگ شما پلاگین جک داشت) و دکمه های جلو با اسپودگر باز کنید. این مرحله از مرحله مهم در آموزش تعمیر دکمه هوم سامسونگ است.
 • با استفاده از پیچ گوشتی چهارسو، بورد منطقی (لاجیک بورد) باز کنید و به ارامی از دستگاه جدا کنید تا به کارت آسیبی نرسد زیرا بسیار شکننده است.

 • در این مرحله باید صفحه ی نمایشی را برای جداسازی اماده کنید و برای این کار لازم است به مدت 3 تا 5 دقیقه صفحه را با سشوار گرم کنید. به طور که گرما به تمام بخش های صفحه به طور یکنواخت برسد.
 • ساکشن (کاپ مکنده) به آرامی بر روی صفحه نمایش بکشید و یک اسپودگر را نیز در زیر قسمت بالای سمت راست صفحه نمایش قرار دهید.

 • حال اسپودگر را از سمت چپ به پایین حرکت دهید. سپس قسمت سمت راست و پایین صفحه نماش را جدا کنید.

 • به آرامی ساکشن را بکشید و صفحه نمایشی را جدا کنید. حساس ترین مرحله آموزش تعمیر دکمه هوم سامسونگ است. دقت کنید هنگام جدا کردن صفحه به آن آسیب نزنید. زیرا صفحه ی نمایشی بسیار شکننده است.
 • با یک پنس یا مو چین دکمه هوم را بردارید.

 • اگر دکمه قابل تعمیر بود آن را تعمیر می کنیم و جاگیزین می کنیم. در غیر این صورت دکمه جدید را جایگیزین می کنیم.

نمایندگی سامسونگ

یکی از معتبر ترین مراکز برای خرید و خدمات پس از فروش محصولات سامسونگ، نمایندگی سامسونگ است که ویژگی های منحصر به فردی دارد و طی سالیان متمادی فعالیت خود توانسته رضایت کامل  مشتریان را جلب کند. بزرگترین هدف نمایندگی مجاز سامسونگ ارتقاء سطح کیفیت در جهت کسب رضایت مشتریان است و به همین منظور، تیم تخصصی در  زمینه مشاوره ی پیش از فروش و خدمات پس از فروش در تمامی شعب نمایندگی سامسونگ به کار گرفته شده است.

مراکز نمایندگی سامسونگ برای رفاه حال شما عزیزان برآن شدند تا آموزش تعمیرات گوشی های هوشمند سامسونگ را توسط مختصصین و اساتید کاردان و با تجربه ارائه دهند. نمایندگی رسمی سامسونگ با سرلوحه قرار دادن بینش مشتری‌محور، ویژگی‌های منحصر به فردی را در زمینه ارائه خدمات فراهم ساخته است و از این‌ طریق توانسته رضایت هموطنان را بیش از پیش جلب نماید.

نمایندگی سامسونگ چه در امر عرضه محصولات و چه در ارائه خدمات پس از فروش، به دلیل همکاری تعدادی از مجرب‌ترین کارشناسان این حوزه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات گشته است و به اذعان بسیاری از همکاران، در حال حاضر یکی از معدود مراکزی است که توانسته خود را به استانداردهای جهانی نزدیک سازد نمایندگی سامسونگ برای دستیابی به مفهوم واقعی خدمات متمایز به سازماندهی خویش ادامه می‌دهد. بدین منظور کارشناسان این مرکز همگی، طی دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای، گزینش شده‌اند و با تمامی قطعات و محصولات قدیمی و جدید سامسونگ آشنایی دارند.

تماس با نمایندگی موبایل سامسونگ »
4.5/5 (4 امتیاز)
اشتراک گذاری