اشتراک گذاری

آموزش تعمیر موبایل سامسونگ

استفاده روز افزاون مردم از تلفن همراه سامسونگ، برخی از افراد را بر آن داشته تا به آموزش تعمیر موبایل سامسونگ روی آورند. در واقع تعمیرکاری موبایل امروزه از مشاغل پردرآمد بوده و ورود به این عرصه می تواند شما را از داشتن یک شغل ایده آل بی نیاز کند. مرکز سخت افزار ایران با برگزاری دوره های آموزشی تعمیر موبایل سامسونگ، تلاش دارد جوانان جویای کار را به یکی از بازارهای پرمشتری امروز وارد کرده و در کاهش آمار بیکاری نقش به سزایی داشته باشد. این دوره ها شامل دوره های نرم افزاری و سخت افزاری بوده و تعمیر انواع موبایل سامسونگ را در بر می گیرد. این کلاس ها زیر نظر مجرب ترین اساتید حوزه تعمیرات موبایل انجام شده و مطابق با استانداردهای جهانی برگزار می شوند.

جهت ارائه آموزش های تخصصی و حرفه ای، دو دوره تئوری و عملی برای کارآموزان برگزار می شود. در دوره تئوری، دانشجویان با مهمترین مفاهیم، قطعات و ساختار گوشی ها آشنا می شوند. در مرحله عملی نیز، تعمیر قطعات مختلف موبایل سامسونگ را در محیط کارگاهی انجام می دهند. در ادامه با دوره های آموزشی تعمیر موبایل سامسونگ بیشتر آشنا خواهیم شد.

آموزش تعمیر موبایل سامسونگ

آموزش تعمیر  انواع مدل های موبایل سامسونگ

آموزش تعمیر موبایل شامل تعمیر مدل های مختلف موبایل سامسونگ می شود. در واقع پس از شرکت در این دوره ها، شما قادر خواهید بود انواع مدل های گوشی سامسونگ را تعمیر کنید. این موضوع به شما کمک می کند مشتریان بیشتری داشته و در تعمیر انواع گوشی سامسونگ تخصص و مهارت لازم را داشته باشید.

تعمیر گوشی های سری گلکسی A، گلکسی J، گلکسی S و گوشی های سری نوت از جمله آموزش های عملی و تئوری به کارآموزان در آموزشگاه تعمیر موبایل می باشد. برای درک و یادگیری بهتر در این آموزشگاه تلاش شده تا آموزش تحت نظر بهترین اساتید کشور و بر روی جدیدترین گوشی های سامسونگ انجام شود تا کارآموزان پس از اتمام دوره آموزشی خود بتوانند با اعتماد به نفس بالا وارد بازار کار شوند.

مهمترین سرفصل ها در آموزش تعمیر موبایل سامسونگ

 • آشنایی با مفاهیم اولیه و مبانی الکترونیک جهت تعمیر موبایل
 • آشنایی با ابزار آلات و لوازم مورد نیاز تعمیرات موبایل سامسونگ
 • آموزش جدا کردن اجزای داخلی موبایل
 • تعمیر آی سی های مختلف موبایل
 • تعمیر برد انواع مدل های مختلف گوشی سامسونگ
 • آموزش تعویض تاچ و ال سی دی گوشی های جدید و قدیمی
 • آموزش تعمیر و تعویض اسپیکر و میکروفون گوشی های سامسونگ
 • آموزش تخصصی مدار تغذیه موبایل سامسونگ
 • آموزش نحوه عیب یابی دستگاه های موبایل
 • عیب یابی و تعمیر گوشی های خاموش و یا آب خورده
 • آموزش رفع مشکلات شارژ نشدن گوشی
 • آموزش تعمیرات نرم افزاری در دوره های آموزش تعمیر موبایل سامسونگ
 • آموزش تخصصی ترمیم سریال و بازکردن قفل شبکه
 • آموزش ترمیم بوت و ترمیم دستگاه های بریک شده سامسونگ
 • برگزاری دوره فلش کردن انواع مدل های موبایل سامسونگ
 • آموزش ویروس کشی موبایل
 • و ….

ویژگی های آموزشگاه تعمیر موبایل سامسونگ

آموزشگاه تعمیر موبایل مرکز سخت افزار ایران با دارا بودن چندین کارگاه مجزا و مجهز، فضایی را مهیا کرده تا کارآموزان ساعت ها بتوانند مراحل عملی تعمیر موبایل سامسونگ را در آنها فراگیرند. همچنین مدرسین دوره های سخت افزار و نرم افزار تعمیر موبایل، خود از تعمیرکاران حرفه ای موبایل بوده و با سالها سابقه کار در این حوزه توانسته اند، ترفندها و نکات ریزی را فرا گیرند که یک مدرس ساده الکترونیک از آنها مطلع نمی باشد. با این شرایط، کارآموزان ما در آخر یک تعمیرکار حرفه ای و فوق تخصصی خواهند شد.

از دیگر مشخصات این آموزشگاه مشخص کردن چارت درسی هر یک از دوره ها می باشد. این چارت کمک می کند، کارآموز کلیه اطلاعات لازم را در خصوص آموزش تعمیر موبایل سامسونگ به دست آورد. اما شاید مهمترین ویژگی این آموزشگاه اعطای مدرک رسمی تعمیر موبایل به کارآموزان برای ورود به بازارکار باشد.

مرکز تعمیرات تبلت اپل

مرکز تعمیرات تبلت اپل

واحد تعمیرات موبایل اچ تی سی

واحد تعمیرات موبایل اچ تی سی

مرکز سخت افزار ایران، پس از برگزاری دوره ها، به کارآموزانی که توانسته باشند با موفقیت کلاس ها را گذارنده باشند، مدرک رسمی تعمیر موبایل اعطا می کند. این مدرک از اعتبار زیادی برخوردار بوده و دانشجویان می توانند آن را به هر سازمان یا مجموعه ارائه دهند. مرکز سخت افزار ایران، خود یکی از معتبرترین و بهترین مراکز تعمیرات تخصصی موبایل می باشد که سال ها تجربه و تخصص، ثابت کرده می تواند تعمیرکاران حرفه ای را وارد این عرصه کند.

تکنسین های فنی این مجموعه از زبده ترین و با تجربه ترین مهندسین کشور بوده و آموزش های ویژه را در خصوص تعمیر موبایل گذرانده اند. در صورت شرکت در دوره های آموزش تعمیر موبایل سامسونگ، از مشاوره و راهنمایی این تکنسین ها نیز برخوردار می شوید.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.