اشتراک گذاری

علت داغ شدن گوشی سامسونگ چیست؟

یکی از مشکلاتی که همه کاربران گوشی‌های هوشمند بارها و بارها با آن دست و پنجه نرم کرده‌اند، داغ شدن گوشی است؛ همانطور که می‌دانید مشکل داغ شدن گوشی در فصل تابستان بیشتر می‌شود چراکه گرمای زیاد هوا هم تاثیر زیادی در بروز و تشدید این مشکل دارد؛ البته عوامل دیگری هم هستند که موجب داغ شدن گوشی می‌شوند به همین دلیل تصمیم داریم در ادامه این مطلب به علت داغ شدن گوشی سامسونگ اشاره کنیم، پس در ادامه این مطلب با ما باشید.

علت داغ شدن گوشی سامسونگ

بررسی دلیل داغ شدن گوشی سامسونگ

باتری گوشی را تا 100 درصد شارژ نکنید

به عقیده کارشناسان مهم‌ترین علت داغ شدن گوشی سامسونگ، شارژ کردن آن تا 100 درصد است؛ بنابراین بهتر است گوشی خود را تا 80 درصد شارژ کنید تا علاوه‌بر اینکه مانع از داغ شدن گوشی شوید به افزایش طول عمر باتری آن نیز کمک کنید.

از برخورد نور مستقیم آفتاب به گوشی خودداری کنید

همانطور که اشاره کردیم گرمای هوا تاثیر زیادی در داغ شدن گوشی دارد به ویژه در فصل تابستان؛ بنابراین بهتر است که از برخورد نور مستقیم آفتاب به گوشی خودداری کنید.

چندین اپلیکیشن را به صورت هم‌زمان بر روی گوشی باز نکنید

دیگر علت داغ شدن گوشی سامسونگ باز کردن چند اپلیکیشن به صورت هم‌زمان بر روی گوشی است. بهتر است هنگام کار با گوشی تنها اپلیکیشنی که به آن نیاز دارید را باز نگه دارید و سایر اپلیکیشن‌های باز را ببندید اینگونه میزان پردازشی که گوشی انجام می‌دهد کاهش پیدا کرده و درنهایت گوشی داغ نمی‌کند.

از حالت هواپیما یا Airplane Mode استفاده کنید

همانطور که اشاره کردیم رایج‌ترین علت داغ شدن گوشی سامسونگ، مصرف شارژ زیاد باتری این دستگاه است؛ برای جلوگیری از مصرف شارژ زیاد باتری موبایل می‌توانید آن را بر روی حالت هواپیما یا همان حالت Airplane Mode قرار دهید چراکه این قابلیت به کاهش مصرف شارژ باتری گوشی کمک بسیار زیادی می‌کند.

میزان روشنایی صفحه نمایش را کم کنید

بخش زیادی از شارژ باتری گوشی صرف روشنایی صفحه نمایش این دستگاه می‌شود؛ بنابراین بهتر است زمانی که خارج از منزل هستید برای جلوگیری از داغ شدن گوشی به ویژه در فصل تابستان، نور صفحه نمایش آن را کم کنید.

برای مدت طولانی از بلوتوث استفاده نکنید

استفاده از بلوتوث برای مدت طولانی موجب می شود که باتری گوشی شارژ بیشتری مصرف کرده و گوشی داغ شود از این‌رو بهتر است برای مدت زمان طولانی از بلوتوث استفاده نکنید.

تعمیر گوشی سامسونگ در نمایندگی رسمی موبایل سامسونگ

فرقی نمی‌کند که چه مشکلی برای گوشی شما به وجود آمده است؛ به هر حال تکنسین‌های متخصص و مجرب نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ با عیب‌یابی دقیق به بررسی مشکلات این دستگاه می‌پردازند و با تعمیرات تخصصی آن را برطرف می‌کنند؛ با این وجود می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکلی برای موبایل سامسونگ به یکی از شعبه‌های متعدد نمایندگی سامسونگ در تهران و کرج مراجعه کنید یا موبایل خود را جهت عیب‌یابی و تعمیرات به شعبه مرکزی نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در تهران ارسال کنید.

نمایندگی موبایل سامسونگ خدمات فروش و تعمیرات تخصصی انواع مدل‌های موبایل سامسونگ را به کاربران ارائه می‌دهد؛ بنابراین می‌توانید جهت استفاده از خدمات فروش و تعمیرات این مرکز به صورت حضوری به یکی از شعبه‌های نمایندگی موبایل سامسونگ مراجعه کنید یا اینکه موبایل آسیب‌دیده خودتان را برای تعمیر به شعبه مرکزی نمایندگی موبایل سامسونگ در تهران ارسال کنید؛ تکنسین‌های این مرکز پس از دریافت موبایل شما به صورت تخصصی به عیب‌یابی و تعمیرات آن می‌پردازند، درنهایت نیز با تست و بررسی نهایی از رفع مشکل آن اطمینان حاصل می‌کنند.

Rate this post
اشتراک گذاری