اشتراک گذاری

کدهای مخفی گوشی سونی

کدهای مخفی گوشی سونی همچون سایر کدهای طراحی شده برای گجتهای گوناگون، کارهایی انجام می‌دهند که در شرایط عادی امکان انجام آن‌ها وجود ندارد. بدون اغراق باید بگوییم که گوشی‌های سونی و البته سایر گوشی‌های هوشمند، پیشرفت خارق‌ العاده‌ای یافته‌ اند تا به انجا که امکان افزودن کدهای مخفی متعددی به این دستگاه‌ها فراهم شده است؛

کدهایی که به شکل ارقام و سمبل‌هایی به کاربر اجازه می‌دهند به تظیمات سیستمی دسترسی پیدا کرده و کارهای مختلف روی آن انجام دهید. اگر از کاربران گوشی‌های هوشمند سونی هستید می‌توانید با مراجعه به بخش زیر با برخی از کد های مخفی گوشی سونی آشنا شوید. در بخش زیر رایج‌ترین و متداول‌ترین کدهای مخفی گوشی سونی و کاربرد هر یک از آنها قرار داده شده است.

انواع حافظه موبایل

نکته مهم در ارتباط با کدهای مخفی گوشی سونی

در صورت مراجعه به کد های مخفی گوشی سونی ارائه شده در بخش زیر به این مسئله توجه داشته باشید که بعضی از این کدها ممکن است روی دستگاه‌ شما کار نکرده و دستگاه شما هیچ‌‌گونه واکنشی را به این کدها و دستورالعمل ها نشان ندهد. برای اطمینان از این مسئله که کدهای قرار داده شده در بخش زیر در ارتباط با کدام گوشی‌ها قابل استفاده است، لیستی از گوشی‌های مرتبط قرار داده شده است. این لیست به شما نشان می‌دهد که کدام گوشی به کد های مخفی گوشی سونی عکس العمل نشان داده و پاسخگو خواهد بود.

Sony Xperia Z، Sony Xperia J، Xperia P، Xperia U، XperiaION، Xperia S، Xperia E، Xperia L، Xperia tipo، Xperia arc and Xperia zola

لیست کدهای مخفی گوشی سونی

در بخش زیر لیست کد های مخفی گوشی سونی قرار داده شده است. همانگونه که پیش از این نیز ذکر شده دقت نمایید که این کدهای مخفی تنها در برخی از گوشی‌ها قابل استفاده و اجراست. لیست این گوشی‌ها در بخش پیش ارائه شده است.

  •  ۳۸۵۵#*۲۷۶۷*: این مورد از کدهای مخفی گوشی سونی برای ریست فکتوری استفاده می‌شود. توجه داشته باشید که با این کار قفل صفحه و همه اطلاعات گوشی حذف خواهد شد
  • *#*#۷۳۷۸۴۲۳#*#* : این مورد از کد های مخفی گوشی سونی هم جهت فکتوری ریست و هم جهت ریست گوشی قابل استفاده است. دقت کنید در صفحه قفل گوشی در قسمت پایین ابتدا تماس اضطراری را انتخاب نمایید. پس از وارد کردن کد بالا، صفحه‌ای شبیه به صفحه مقابل برای شما به نمایش در می‌آید. در این صفحه جهت فکتوری ریست بایستی از قسمت Customization Setting فکتوری ریست را انتخاب کنید.
  • *#*#۲۶۶۴#*#* : جهت تست تاچ گوشی می‌توان از این کد مخفی استفاده کرد.
  • *#*#۱۲۳۴#*#* : تیم کد مخفی گوشی سونی نیز جهت نمایش اطلاعات مربوط به رام (فریم ور) گوشی کاربرد دارد.
  • *#*#۳۴۹۷۱۵۳۹#*#* : نمایش اطلاعات کامل دوربین گوشی با این کد مخفی قابل مشاهده است.
  • *#*#۳۲۶۴#*#* : ورژن رم گوشی با گرفتن این مورد از کد مخفی گوشی سونی قابل مشاهده است.
  • *#*#۱۴۷۲۳۶۵#*#* : جهت تست سریع GPS گوشی می‌توان این مورد از کدهای مخفی گوشی سونی را امتحان کرد.
  • *#*#*#۰*#* : جهت تست صفحه نمایش گوشی سونی می‌توان از این کد استفاده کرد.
  •  *#*#*۲۷۳۲۸۳*۲۵۵*۶۶۳۲۸۲*#*#* : این مورد از کدهای مخفی گوشی سونی جهت بکاپ گیری سریع از فایلهای چندرسانه ای (عکس و فیلم) کاربرد دارد.
  • *#*#۲۳۲۳۳۸#*#* : این مورد از کدهای مخفی گوشی سونی جهت نمایش آدرس مک گوشی به کار می‌رود.

نمایندگی تعمیرات گوشی سونی

نمایندگی تعمیرات گوشی سونی ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم‌افزاری مرتبط با این دستگاه به متقاضیان است. کاربران کلیه گوشی سونی می‌توانند با بروز هر گونه اشکال در دستگاه مورد استفاده‌شان، به نمایندگی تعمیر موبایل سونی مراجعه کرده و تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری را دریافت نمایند.

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات گوشی سونی منحصر به موردی خاص نیست و کلیه سرویس‌های مرتبط با گوشی‌های تلفن همراه نظیر رفع مشکلات سیم کارت، تعمیر و تعویض گلس گوشی، تعمیر و یا تعویض باتری، انجام تست‌های مربوط به تغذیه قطعات، شوک‌ باطری، تست اسپیکر گوشی و اصلاح مشکلات آن، اصلاح نواقص موجود در دوربین‌ و مواردی از این دست را شامل می‌گردد.

مراجعان محترم، پس از حضور در نمایندگی تعمیرات گوشی سونی بسته به نوع اشکال پیش آمده در دستگاه‌شان، به یکی از دو پارت تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری راهنمایی می شوند تا سرویس های تخصصی مورد نیاز بر موبایل معیوب‌شان اعمال گردد.

4.2/5 (5 امتیاز)
اشتراک گذاری