اشتراک گذاری

آموزش تعمیر تبلت سونی

تعمیر تبلت و گوشی های هوشمند کاری نیست که به راحتی و بدون آموزش بتوان انجام داد. برای انجام این فرایند باید دوره های ویژه آموزشی را گذرانده و در زمینه تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری تبلت مهارت کسب کنید. نمایندگی تعمیرات موبایل در مرکز سخت افزار ایران با هدف تربیت نیروی ماهر و متخصص اقدام به برگزاری دوره های آموزش تعمیر تبلت سونی کرده است. در این دوره ها قطعات مختلف تبلت معرفی شده و روش ها و مراحل ترمیم یا تعویض هریک از آنها آموزش داده می شود.

همچنین کارآموزان با روش های ترمیم نرم افزاری تبلت آشنا می شوند تا توانایی رفع این مشکلات را نیز داشته باشند. هم کاربران هادی و هم تعمیرکاران می توانند در این دوره ها شرکت کرده و دانش فنی و مهارت خود را ارتقا دهند. در ادامه نکات بیشتری را در خصوص آموزش تعمیر تبلت سونی به شما همراهان عزیز ارائه خواهیم داد. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این مقوله و دوره های آموزشی هم می توانید با نمایندگی تعمیرات موبایل در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

آموزش تعمیر تبلت سونی

دوره آموزش تعمیر تبلت سونی

مرکز سخت افزار ایران جزء مجریان طرح آموزش تعمیرات موبایل و پرورش تعمیرکاران متخصص می باشد. نمایندگی تعمیر موبایل در این مجموعه ضمن برخورداری از مجوزهای لازم، دوره های آموزش تعمیر تبلت سونی را در دو سطح عمومی و تخصصی برگزار می کند. دوره عمومی برای کاربرانی مناسب است که می خواهند اطلاعات عمومی خود را در این زمینه افزایش دهند. در این دوره شما با قطعات تبلت و کلیات تعمیر آنها آشنا می شوید تا مشکلات سطحی را برطرف کنید.

این در حالی است که دوره های تخصصی برای تعمیرکاران تبلت و افرادی که در این زمینه فعالیت دارند مناسب است. تکنسین ها با شرکت در این دوره ها می توانند دانش فنی خود را بروز کرده و روش های نوین تعمیرات تبلت را فرا بگیرند. تعمیر برد تبلت سونی، تعویض گلس ال سی دی، تعمیر و تعویض ال سی دی، تعویض باتری، بروزرسانی سیستم عامل، فلش کردن تبلت، ویروس کشی و … بخشی از سرفصل هایی هستند که در دوره آموزش تعمیر تبلت سونی به کاربران آموزش داده می شوند.

سرفصل های آموزش تعمیرات تبلت سونی

اصلی ترین سرفصل های دوره آموزشی تعمیر تبلت sony عبارتند از:

 • آموزش تعمیرات تخصصی انواع مدل های تبلت سونی
 • آموزش تعمیرات تخصصی سخت افزاری تبلت
 • آموزش تعمیر یا تعویض ال سی دی
 • آموزش ترمیم مشکلات اسپیکر تبلت
 • آموزش تعمیر میکروفن در دوره آموزش تعمیرات تبلت سونی
 • آموزش تعمیرات تخصصی تاچ گوشی تبلت سونی
 • آموزش تعمیرات باتری تبلت
 • آموزش تعمیر و تعویض قاب تبلتsony
 • آموزش تعمیرات نرم افزاری تبلت
 • آموزش بازیابی اطلاعات تبلت سونی با برنامه ها و ابزار پیشرفته
 • آموزش نصب، اجرا و بروزرسانی آنتی ویروس
 • آموزش تعویض قطعات معیوب تبلت
 • آموزش تعویض گلس تبلت

آموزش تعویض گلس ال سی دی تبلت سونی

یکی از سرفصل های مهم آموزش تعمیر تبلت سونی ، آموزش نحوه تعویض گلس است. وقتی گوشی جدید می خرید یک گلس هم برای آن تهیه می کنید تا ال سی دی را در برابر خط و خش محافظت کند. اما همه تبلت ها و گوشی های هوشمند یک گلس شیشه ای هم دارند که توسط کارخانه روی نمایشگر پرس شده است. این گلس روی سطح ال سی دی پرس شده و به همین دلیل هم جدا کردن آن کار راحتی نیست. گلس ال سی دی در بیشتر موارد از شکستن این قطعه جلوگیری می کند. برای تعویض این گلس باید به ترتیب زیر عمل کنید:

1- پیش از هر چیز، باید یک گلس اورجینال مطابق با مدل تبلت مورد نظرتان خریداری کنید.

2- تعویض گلس باید در محیطی تمیز و بدون گرد و غبار انجام گردد.

3- دستگاه لمینیت را روشن کنید.

4- دکمه ی ایست اضطراری را بچرخانید تا دکمه بالا برود.

5- استارت را انتخاب کنید.

6- دمای دستگاه لمینیت را روی 40 درجه و به مدت 180 ثانیه تنظیم کنید.

7- دکمه ی تایید را انتخاب کنید.

8- گزینه ی بازگشت را انتخاب کنید.

9- درجه ی دستگاه لمینیت را روی 35 صدم مگاپاسکال قرار دهید.

10- برای تعویض گلس ال سی دی تبلت سونی باید ال سی دی را در جایگاه مخصوصش در دستگاه قرار دهید.

11- درب دستگاه لمینیت را ببنیدید.

12- گزینه استارت را انتخاب کنید تا فرایند مکش شروع شود.

13- بعد از تمام شدن زمان تعیین شده، سینی لیمینت به پایین هدایت می شود.

14- با باز شدن درب وکیوم، پروسه ی تعویض گلس به پایان خواهد رسید.

نمایندگی تعمیرات تبلت تبلت سونی یکی از بخش های تخصصی و پر رفت و آمد نمایندگی تعمیرات تبلت در مرکز سخت افزار ایران است که خدمات تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری این محصول را به کاربران ارائه می دهد. چنانچه از هریک از مدل های تبلت sony استفاده می کنید، برای تعمیرات آن کافی است به این نمایندگی مراجعه کرده و خدمات مورد نظرتان را دریافت کنید.

مشکلاتی مثل کاهش سرعت پردازش، دانلود نکردن، عدم نصب یا عدم اجرای برنامه ها، حذف شدن برنامه ها، خرابی یا سوختن برد، ویروسی شدن، شکستن صفحه نمایش، از کار افتادن تاچ، کار نکردن دوربین و … از جمله ایرادات و معایبی هستند که در این مرکز به شکل حرفه ای برطرف می گردند. گفتنی است نمایندگی تعمیرات تبلت سونی، برای ارتقا کیفیت خدمات خود از پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه های روز دنیا استفاده می کند.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری