اشتراک گذاری

گیر کردن تبلت روی لوگو

گیر کردن تبلت روی لوگو ممکن است به دلایل مختلفی از جمله خرابی نرم‌افزاری، ویروسی شدن یا خرابی سخت‌افزاری اتفاق بیفتد. در صورتی که تبلت شما در هنگام روشن شدن یا استفاده از آن گیر کرده باشد، ابتدا سعی کنید آن را خاموش کنید و دوباره روشن کنید.

در صورتی که مشکل حل نشود، می توانید از راهنمایی تخصصی تعمیرکاران تبلت استفاده کنید و یا در صورت داشتن تجربه، خودتان سعی در رفع مشکل نمایید. به هر حال، بهتر است در صورت بروز مشکل، تا جایی که امکان دارد از خرید تبلت‌های با کیفیت و با نشان تجاری معتبر استفاده کنید تا از اینگونه موارد جلوگیری کنید.

گیر کردن تبلت روی لوگو

رفع مشکل گیر کردن تبلت روی لوگو

گیر کردن تبلت روی لوگو معمولا به دلیل بروز مشکل در سیستم عامل دستگاه رخ می‌دهد. در اینجا چندین راهکار برای رفع این مشکل آموزش داده خواهد شد:

1-  راه اندازی مجدد تبلت (Reboot): 

با فشردن دکمه Power و همچنین دکمه (Volume Down )یا( Volume Up) به صورت همزمان دستگاه را خاموش و سپس روشن کنید. در اکثر موارد، این کار به حل مشکل گیر کردن تبلت روی لوگو کمک می‌کند.

راه اندازی مجدد تبلت

2. پاک کردن داده های کارخانه (Factory Reset):

اگر راهکار اول نتیجه ندهد، شما می‌توانید داده‌های کارخانه را پاک کنید. این کار باعث پاک شدن همه داده‌ها و تنظیمات شما می‌شود، بنابراین پیش از انجام این کار، اطلاعات خود را پشتیبان گیری کنید.

پاک کردن داده های کارخانه تبلت

3-بروزرسانی سیستم عامل (Update):

گاهی مشکلاتی در سیستم عامل وجود دارد که با بروزرسانی آن‌ها حل می‌شوند. بنابراین، در صورت امکان، نرم‌افزار سیستم عامل را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید. برای آپدیت تبلت این مطلب را بخوانید.

بروزرسانی سیستم عامل تبلت

4 – تعمیر تخصصی:

اگر همه راهکارهای فوق برای شما کاربرد نداشتند، بهتر است به تعمیرکار متخصص مراجعه کنید و مشکل را به صورت حرفه‌ای برطرف کنید.

فیلم آموزشی تعمیر مشکل گیر کردن تبلت روی لوگو

باید توجه داشت که انجام روش های فوق به تنهایی  نمی تواند مشکل را به طور قطعی حل کند. در صورتی که مشکل برطرف نشده و تبلت همچنان بر روی لوگو گیر کرده باشد، احتمال خرابی سخت افزاری به طور جدی باید در نظر گرفته شود. در بخش ذیل چگونگی رفع مشکل توسط کارشناس آموزش تعمیر تبلت شرح داده شده است.

4.7/5 (3 امتیاز)
اشتراک گذاری