اشتراک گذاری

راهنمای خرید کیف مناسب برای تبلت

خرید کیف مناسب برای تبلت، از شکستن و آسیب دیدگی این دستگاه جلوگیری می کند تا ناچار به پرداخت هزینه های سنگین تعمیر و تعویض قطعات آن نباشید. درواقع هزینه ای که صرف خریدن کیف تبلت می کنید، نوعی سرمایه گذاری بلند مدت است! با این کار تبلت شما در مقابل ضربه و دیگر عوامل تهدید کننده محفوظ می ماند. اما چطور می توان یک کیف مناسب برای تبلت خریداری کرد؟ در ادامه این مقاله مهم ترین نکات خرید کیف مناسب برای تبلت و انواع کیف را به شما معرفی می کنیم. با در نظر گرفتن این نکات و معیارها، می توانید بهترین کیف را برای تبلت خود تهیه کنید تا هیچ گونه آسیبی نبیند.

راهنمای خرید کیف مناسب برای تبلت

معیارهای خرید کیف مناسب برای تبلت

پیش از خریدن کاور یا کیف برای تبلت، بهتر است چند نکته را مد نظر داشته باشید. بسیاری از کاربران بدون توجه به این معیارها مبلغ قابل توجهی برای خرید کیف تبلت هزینه می کنند. درحالی که کیف خریداری شده عملا کاربرد نداشته و مناسب دستگاه نیست. این درحالی است که خرید کیف مناسب برای تبلت با توجه به معیارها و نکات زیر، ساده تر، درست تر و به مراتب به صرفه تر است.

جنس کیف

بسیار مهم است که کیف تبلت، از جنس پارچه یا چرم ضدآب باشد. به ویژه اگر تبلت را در کوله پشتی، کنار بطری آب و نوشیدنی قرار می دهید، بهتر است حتما از کیف های ضد آب برای نگهداری آن استفاده کنید.

ضربه گیر بودن

ویژگی دیگری که باید هنگام خرید کیف مناسب برای تبلت به آن توجه کنید، ضربه گیر بودن کیف است. مهم ترین هدف خرید کاور مناسب برای تبلت، جلوگیری از ضربه خوردن این دستگاه است. برخی از کیف ها با تکنولوژی aircell ساخته شده اند و قدرت ضربه گیری آنها بسیار بالاست.

دوخت منظم

نکته دیگر در مورد خرید کیف مناسب برای تبلت، دوخت آن است. اگر کیفی که انتخاب کرده اید دوخت منظم و با کیفیتی ندارد، قطعا مقاومت آن پایین است و نمی توانید روی آن حساب زیادی باز کنید.

سازگاری با برند و مدل تبلت

یکی دیگر از معیارهای خرید کیف مناسب برای تبلت، سازگاری آن با مدل و برند دستگاه است. برخی از برندها، کیف و کاور هم تولید می کنند و می توانید از کاور همان برند برای تبلت خود استفاده کنید. برندهای متفرقه هم کاورهایی مناسب برای انواع مدل های تبلت، تولید و عرضه می کنند.

انواع کیف تبلت

کیف کلاسوری برای تبلت

در صورت نیاز به خرید کیف مناسب برای تبلت، کیف های کلاسوری را فراموش نکنید. مدل کلاسوری جزو محبوب ترین کیف ها برای تبلت و موبایل است و از پشت و روی دستگاه محافظت می کند. مزیت دیگر کیف کلاسوری این است که برای کار کردن با تبلت، ضرورتی ندارد که دستگاه را از آن بیرون بیاورید. همچنین کافی است در روی تبلت را برگردانید تا تبدیل به استند شده و دستگاه را نگه دارد که راحت تر فیلم ببینید.

کیف کلاسوری برای تبلت

کیف هوشمند تبلت

 کیف هوشمند، گزینه دیگری است که می توان هنگام خرید کیف مناسب برای تبلت، آن را انتخاب کنید. کیف های هوشمند، شبیه مدل های کلاسوری هستند؛ اما طوری طراحی شده اند که با باز کردن درب رویی تبلت، صفحه دستگاه روشن شده و با گذاشتن کاور روی صفحه، خاموش شود. به این ترتیب لازم نیست صفحه را با دکمه روشن و خاموش کنید و عملا در مصرف باتری هم صرفه جویی می شود.

کیف هوشمند تبلت

کیف کیبورددار تبلت

کیف کیبورددار هم می تواند گزینه خوبی هنگام خرید کیف مناسب برای تبلت باشد. این کیف دارای صفحه کلید است تا هروقت لازم شد، آن را به تبلت وصل کرده و تایپ سریع تر و راحت تری انجام دهید. جالب است بدانید که این مدل کیف ها هم دارای استند هستند و شرایط استفاده از تبلت به عنوان لپ تاپ را فراهم می کنند.

کیف کیبورددار تبلت

بامپر تبلت

بامپر اگرچه کیف محسوب نمی شود، اما اگر نیاز به خرید کیف مناسب برای تبلت دارید، انتظارات شما را تا حدی برآورده می کند. این مدل تنها لبه‌ های تبلت را پوشش می‌ دهد و به همین دلیل می توان گفت که مقاومت چندان بالایی ندارد. درواقع بامپر برای کاربرانی مناسب است که نمی خواهند ظاهر تبلتشان با کاور پوشانده شود.

بامپر تبلت

کیف زیپی تبلت

کیف زیپی، تقریبا کامل ترین گزینه هنگام خرید کیف مناسب برای تبلت است. با خیال راحت می توانید تبلت خود را در این کیف قرار داده و از آن محافظت کنید. البته در صورت نیاز به کار کردن با تبلت، باید دستگاه را کاملا از کیف بیرون بیاورید. کیف های زیپی مدل های متنوعی دارند و برخی از آنها دارای چندین جیب و جای اضافه هستند تا وسایل دیگری از جمله گوشی و یا کابل شارژ را هم در آن قرار دهید.

کیف زیپی تبلت
5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری