اشتراک گذاری

نکته ایی درباره هنگ کردن تبلت

تبلت ها بعد از مورد قبول واقع شدن در خانواده ی وسایل الکترونیکی، مشکل هایشان بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت. یکی از شایع ترین مشکل ها، هنگ کردن تبلت ها بود. تبلت ها پارادوکس عجیبی با رایانه ها پیدا کردند، هر دو شباهت ها و تفاوت هایی با یکدیگر دارند. 

راه حل هنگ کردن دستگاه در هردو متفاوت از یکدیگر است. اما در حالت کلی هنگ کردن می تواند به علت مشکل های سخت افزاری و نرم افزاری ایجاد شود. مشکلات نرم افزاری مانند نصب برنامه های ویروسی و مشکلات سخت افزاری مانند ضربه دیدن. مشکلات سخت افزاری با تعمیرگاه رفتن و با تعمیر یا تعویض قطعات قابل تعمیر است. مشکلات نرم افزاری با چند راه ساده قابل درست شدن است.

نکته ایی درباره هنگ کردن تبلت

دلایل هنگ کردن تبلت

مشکلات نرم افزاری شایع ترین دلایل بروز هنگ کردن تبلت است. بعضی از این دلایل عبارتند از: کمبود رم، گاهی اوقات گوشی ما به اندازه ی کافی فضای ذخیره سازی ندارد و ما بیش از ظرفیت رم، به نصب برنامه های مختلف اقدام می کنیم که این موضوع سبب هنگ کردن تبلت می شود. 

باز موندن چند برنامه به طور همزمان نیز در هنگ کردن بی تاثیر نیست. یکی دیگر از دلایل هنگ، اجرای یک نرم افزار ویروسی و یا نرم افزاری سنگین است که سبب هنگ کردن تبلت می شود. پایین بودن CPU نیز بی تاثیر نیست.

راهکارهایی برای رفع هنگ کردن تبلت

چرا تبلت هنگ می کند؟ سوالی است که در ذهن اکثر کاربران در حال چرخیدن است. اما این که به طور قطع می شود از این مشکل جلوگیری کرد، باید بگویم سخت در اشتباهید. با انجام دادن کارهایی فقط می توان این مشکل هنگ کردن را به حداقل رساند.اولین کار بستن تمام برنامه هاست. شاید علت این هنگ کردن اجرای نرم افزاری ویروسی است. برای همین پیشنهاد می شود تمام برنامه ها را ببندیم. گاهی انقدر این مشکل وخیم است که بهرین راه حل ممکن راه اندازی مجدد گوشی باشد.

اگر هنگ کردن تبلت شما حاد باشد به صورت معمولی نمی توان تبلت را راه اندازی کرد، پس نیاز به راه اندازی اجباری دارید. خارج کردن باتری راه حل نسبتا کارسازی است اما اگر جواب نداد، متاسفانه باید گوشی را به تنظیمات کارخانه ( ریست فکتوری ) برگردانیم. هرچند این کار باعث پاک شدن تمامی اطلاعات می شود. اما بهترین راه حل برای حل کردن مشکل است.

نمایندگی تبلت ایسوس

نمایندگی تبلت ایسوس قسمت بزرگی از مرکز را به بخش فروش و تعمیرات تبلت ایسوس اختصاص داده است. زیرا که این تبلت ها در سرتاسر جهان روز به روز طرفداران بیشتری را به خود جذب می کند. در واحد فروش نمایندگی تبلت ایسوس، کارشناسان به راهنمایی کاربران بر اساس بودجه و نیاز مورد نظر آن ها می پردازند. 

در بخش تعمیرات کارشناسان با استفاده از تجهیزات پیشرفته و فناوری های به روز به تعمیر و تعویض قطعات معیوب می پردازند. به این ترتیب با ارائه ی بهترین خدمات سعی در جلب رضایت کاربران خود دارند.

4.5/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری