اشتراک گذاری

تعمیر هارد تبلت ال جی

هارد بخش مهمی از سیستم های رایانه ای و دیجیتالی امروزی است. همان طور که می دانید تبلت برای بسیاری از کاربران عادی جایگزین لپ تاپ و کامپیوترهای شخصی است. این مسئله در میزان حجم اطلاعات هارد تبلت ال جی و یا سایر برندهای موجود در بازار کاملا تاثیرگذار است. متاسفانه هارد قطعه ی حساس و آسیب پذیری است که در اثر عوامل متعددی کارایی خود را از دست می دهد. در ادامه شما را با کلیه ی جوانب تعمیراتی هارد تبلت LG آشنا می سازیم.

تعمیر هارد تبلت ال جی

دلایل از کار افتادگی هارد تبلت LG

اصلی ترین علت خرابی هارد تبلت ال جی و یا سایر برندهای موجود در بازار، عبور ولتاژهای غیر استاندارد از درون دستگاه است. درصد پیدایش چنین اتفاقی زمانی بالاست که تبلت در حال شارژ را خاموش و روشن کنید. به طور کلی بهتر است استفاده از تبلت متصل به شارژر را فراموش نمایید. اصابت ضربه، نفوذ مایعات شیمیایی و آب خوردگی نیز از دیگر عواملی هستند که در ناکارآمدی هارد تبلت LG نقش دارند.

دقت داشته باشید که تداوم استفاده از تبلت آسیب دیده می تواند باعث مرگ کامل سیستم و غیر قابل تعمیر شدن آن شود. اگر بنا بر هر دلیلی در اثر بی احتیاطی با مشکلات آب خوردگی و اصابت ضربه به بدنه ی تبلت رو به رو هستید؛ به سرعت دستگاه را خاموش کرده و نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

چگونه از خرابی هارد تبلت ال جی مطلع شویم؟

نشانه های خرابی هارد تبلت ال جی به سه دسته ی کلی زیر تقسیم می شوند:

  • خاموش شدن ناگهانی تبلت

یکی از علائم از کار افتادگی هارد تبلت ال جی و یا دیگر برندهای تولید کننده، خاموش شدن ناگهانی آن است. البته این خاموشی می تواند ریشه در خرابی باتری تبلت، آی سی های درونی و اختلالات ساختاری برد تبلت نیز داشته باشد. معمولا زمانی خاموش شدن تبلت به خرابی هارد آن ارتباط دارد که در حین اجرای یک بازی سنگین و حجیم رخ دهد.

  • گیر کردن تبلت بر روی لوگو و بالا نیامدن سیستم عامل آن

گیر کردن تبلت بر روی لوگو آن هم درست هنگامی که برای کار با تبلت عجله دارید، مشکل کلافه کننده ای است. در چنین شرایطی به هیچ عنوان به بدنه ی تبلت ضربه نزنید. با ضربه به تبلت می توانید باعث شدت یافتن ایرادات سخت افزاری هارد دستگاه شوید.

  • عدم واکنش تبلت نسبت به ثبت و ضبط اطلاعات جدید

گاهی اوقات خرابی جزیی هارد تبلت ال جی با عدم ثبت و ضبط دیتاهای جدید با وجود حجم خالی و آزاد حافظه نمایان می شود. در این حالت معمولا پاک کردن اطلاعات تبلت هم غیرممکن است. کارشناسان نمایندگی ال جی با بررسی ریزبینانه و دقیق سخت افزار و نرم افزار دستگاه این دسته از مشکلات تبلت را به بهترین شکل ممکن برطرف می سازند.

هزینه تعمیر هارد تبلت ال جی چه قدر می شود؟

هزینه تعمیر هارد تبلت ال جی بسته به میزان خرابی ها و نوع اختلالاتی که در دستگاه دیده می شود، متغیر است. ترمیم و بازیابی کارایی هارد تبلت دارای دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری است. در این بین اگر آی سی های هارد سوخته باشند، باید تعویض توسط تجهیزات فنی پیشرفته صورت پذیرد. نمایندگی رسمی ال جی به شما این اطمینان را می دهد که کلیه ی تداخلات ساختاری هارد تبلت های قدیمی و جدید ال جی طبق پارامترهای استاندارد تعمیر شوند. خدمات تخصصی این مجموعه دارای گارانتی بوده و در مناسب ترین تعرفه ی قیمتی امکان پذیر عرضه می گردد.

Rate this post
اشتراک گذاری