اشتراک گذاری

4 ترفند کاربردی برای استفاده از تبلت های قدیمی

4 ترفند کاربردی برای استفاده از تبلت های قدیمی

استفاده از تبلت های قدیمی فارغ از برند سازنده ی آن ها می تواند برای کاربر کلافه کننده باشد. سیستم عامل های قدیمی تبلت های هوشمند بسیاری از آپشن های تبلت های جدید را ندارند. از طرفی صدای قابل پخش از چنین سیستم هایی معمولا با تبلت های به روز برندهای مطرح چون ال جی قابل مقایسه نیست. متاسفانه بسیاری از افراد تبلت های قدیمی را خاموش کرده و آن ها در کشوی اتاق خود دفن می کنند. اما بهره گیری از تبلت های قدیمی و ساده موضوع غیرممکنی نیست. ادامه ی مقاله ی را از دست ندهید تا شما را با 4 ترفند کاربردی برای بهره گیری از تبلت های هوشمند قدیمی آشنا سازیم.

4 ترفند کاربردی برای استفاده از تبلت های قدیمی

راه های استفاده از تبلت های قدیمی

1-تبدیل تبلت به دوربین امنیتی

اگر نیاز به یک دوربین امنیتی دارید، تبلت قدیمی شما گزینه ی مناسبی برای کاهش هزینه هاست. همان طور که اشاره شد، از دید بسیاری از کاربران استفاده از تبلت های قدیمی به دلیل کیفیت پایین در ثبت و ضبط تصاویر و ویدئوها غیر ممکن است. اما این موضوع زمانی صحت دارد که شما قصد عکس گرفتن یا فیلمبرداری از جشن ها و روزمرگی های خود داشته باشید.

یک تبلت قدیمی به عنوان دوربین مدار بسته کیفیت خیلی خوبی دارد. با  قرار دادن تبلت در جای مناسب و  نصب نرم افزار هایی  مانند  ip webcam یک  آدرس آی پی خاص در اختیار شما خواهد بود که با وارد کردن آن در مرورگر رایانه خیلی سریع می توانید تصویر رو به روی تبلت را مشاهده کنید. البته باید به موضوع شارژ تبلت دقت داشته باشید.

2-نصب تبلت قدیمی در آشپزخانه

آب خوردگی یکی از اتفاقات ناهنجاری است که همواره تبلت و یا سایر دستگاه های دیجیتالی را تهدید می کند. در نتیجه نصب تبلت جدیدتان در آشپزخانه غیرمنطقی است. اما اگر از آن دسته از افراد هستید که با نرم افزارهای آموزشی و دستورات مختلف موجود در وب سایت ها آشپزی می کنید، تبلت قدیمی و ارزان ال جی می تواند با ریسک کمی همراه شما در آشپزخانه باشد

3-بهره گیری از تبلت های قدیمی و ساده در نقش کنترل و ریموت

یکی از راه های استفاده از تبلت های قدیمی ال جی، تبدیل آن به کنترل و یا ریموت سایر دستگاه هاست. برای کنترل وسایلی چون ایکس باکس، تلویزیون، کولر، لباسشویی های هوشمند و حتی کامپیوتر می توان از تبلت استفاده کرد. کافی است یک نرم افزار تبدیل به ریموت نصب کنید و تبلت را به وای فای متصل نمایید. با یک سرچ کوتاه در گوگل پلی می توانید انواع و اقسام نرم افزارهای تبدیل تبلت به ریموت را مشاهده کنید. این نرم افزارها عموما رابط کاربری ساده ای دارند و برای افراد مسن که ممکن است در استفاده از کنترل پیچیده ی تلویزیون مشکل داشته باشند، انتخاب ایده آلی هستند.

4-تبدیل تبلت قدیمی ال جی به ساعت رومیزی مدرن

یک خانه ی هوشمند و لوکس امروزی با یک ساعت لوکس و دیجیتالی تکمیل می شود. یک پایه ی نگه دارنده به تبلت قدیمی خود وصل کنید و آن را به یک ساعت جذاب و شیک همراه با قابلیت پیش بینی وضعیت آب و هوا تبدیل کنید. نرم افزار dock clock plus والپیپرهای جذاب و ویجت های کاربردی را در اختیار شما قرار می دهد که نصب آن ها می تواند به زیبایی خانه ی شما بیافزاید. جهت کسب اطلاعات راه اندازی اپ مذکور با کارشناسان ما در نمایندگی رسمی ال جی تماس حاصل فرمایید.

Rate this post
اشتراک گذاری