اشتراک گذاری

استفاده از تبلت های قدیمی

تبلت های هوشمند سال هاست که به دنیای تجهیزات رایانه ای اضافه شده اند. بنابراین کاملا طبیعی است در یکی از کشوهای اتاق خود تبلت قدیمی خاموش شده ای داشته باشید. تبلت های هوشمند روز به روز در حال پیشرفت هستند. استفاده از تبلت های قدیمی برای بسیاری از کاربران غیرممکن است. چرا که حتی گاهی بسیاری از تبلت های قدیمی با برنامه های ساده ای چون اینستاگرام نیز ست نمی شوند.

اما این موضوع به معنای عدم مفید بودن تبلت های قدیمی نیست. بهره گیری از تبلت های قدیمی و ساده می تواند بسیار دلچسب و جذاب باشد. تنها موضوعی که باید به آن دقت کنید، استفاده از تبلت های قدیمی برای عملکردهای متناسب است. در ادامه به معرفی 4 راه کاربردی در خصوص راه اندازی دوباره تبلت های قدیمی می پردازیم.

استفاده از تبلت های قدیمی و ساده

روش های استفاده از تبلت های قدیمی و ساده

جایگزینی تبلت به عنوان دوربین مدار بسته

اگر لازم است برای گوشه ای از پارکینگ کوچک منزل خود دوربین مدار بسته ای نصب نمایید؛ در هزینه های خرید دوربین صرفه جویی کرده و از دوربین تبلت قدیمی خود استفاده کنید. کافی است رم با ظرفیتی را درون تبلت قرار دهید، یک نرم افزار دسترسی و هماهنگی با رایانه در تبلت نصب کنید و سپس دستگاه را در بخش درستی از پارکینگ قرار دهید. تنها نکته ای که وجود دارد، توجه به فرآیند شارژ شدن تبلت است تا کارایی تبلت مختل نشود.

بهره گیری از تبلت قدیمی در آشپزخانه

با یک سرچ کوچک در محیط سایت ها و شبکه های اجتماعی می توانید انواع و اقسام دستورهای آشپزی را بیابید. برای تهیه ی غذاهای جدید بهتر است مرتبا فعالیت های خود را با رسپی اصلی چک کنید. اما تبلت ها شدیدا نسبت به نفوذ احتمالی ذرات آب حساس هستند.

تبلت قدیمی شما می تواند در آشپزخانه حضور داشته باشد و احتمال خرابی را از تبلت جدید  و گران قیمت دیگر شما به صفر برساند. استفاده از تبلت های قدیمی در اشپزخانه به منظور اجرای موسیقی حین آشپزی نیز ممکن است.

تبدیل تبلت به ریموت دوم تلویزیون و دستگاه های دیجیتالی

یکی دیگر از راه های استفاده از تبلت های قدیمی، تبدیل دستگاه به ریموت کنترل های اضافی برای دستگاه های مختلف است. کافی است نرم افزار مخصوص ریموت شدن تبلت را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید. راه اندازی این نرم افزارها معمولا بسیار ساده است. رابط کاربری آسان و قابل فهم نرم افزارهای ریموت برای افراد مسن که ممکن است در استفاده از کنترل پیچیده ی تلویزیون مشکل داشته باشند، انتخاب ایده آلی هستند.

تبدیل تبلت قدیمی به ساعت های دیجیتالی

خانه های امروزی به ساعت های زیبای دیجیتالی نیاز دارند. شما می توانید نرم افزارهای مختلفی با پس زمینه های زیبا و جذاب برای تبلت قدیمی خود برگزینید و در عرض چند دقیقه تبلت قدیمی خود را به ساعت هوشمندی تبدیل کنید. این موضوع یکی از کاربردی ترین راه های استفاده از تبلت های قدیمی است. جهت کسب راهنمایی های بیشتر با همکاران ما در نمایندگی تعمیرات تبلت مشورت کنید.

5/5 (1 امتیاز)
اشتراک گذاری