اشتراک گذاری

تعمیر ال سی دی گوشی ال جی

تعمیر ال سی دی گوشی ال جی با توجه به نوع خاص ساختارش بسیار حساس می باشد. به دلیل حساست در تعویض و تعمیر ال سی دی گوشی ال جی مقاله ای تحت عنوان همین موضوع در نظر گرفته شده است. عوامل متعددی می تواند موجب ایجاد اختلال در عملکرد این قطعه شود. البته نباید فراموش کرد که همه ی این موارد قابل تعمیر نبوده و  در بیشتر اوقات، نیاز به تعویض ال سی دی می باشد. در ادامه به بررسی مواردی می پردازیم که می تواند منجر به خرابی و در نتیجه، تعمیر ال سی دی گوشی ال جی شوند.

تعمیر ال سی دی گوشی ال جی

مشکلات رایج در ال سی دی موبایل ال جی

همانطور که اشاره شد، عوامل بسیاری ممکن است منجر به ایجاد مشکل در کاردکرد ال سی دی موبایل شوند. چنانچه این قطعه دچار شکستی و یا مشکلات جدی سخت افزاری گردد، تنها راه تعمیر آن، تعویض می باشد. مشکلات رایج این بخش حساس موبایل به شرح ذیل می باشد.

  • کم شدن نور صفحه
  • کند شدن سرعت گوشی
  • کم شدن نور صفحه
  • کند شدن سرعت گوشی
  • داغ شدن ال سی دی
  • شکستن ال سی دی

تعمیر ال سی دی گوشی ال جی

به طور کلی با توجه به اینکه در اغلب موارد، تعمیر ال سی دی موبایل ال جی ممکن نبوده و نیاز به تعویض این قطعه وجود دارد، توصیه می کنیم تا حد امکان در نصب برنامه های جدید دقت کنید تا مشکلی برای این قطعه ایجاد نشود. همچنین بهتر است دستگاه خود را با گلس و کاور مناسب محافظت نمایید تا از نفوذ مایعات و یا شکستگی ال سی دی جلوگیری به عمل آید. لازم به ذکر است که تعویض این قطعه، بسیار هزینه بر بوده و دردسرهای زیادی دارد.

نمایندگی ال جی و واحدهای تعمیرات ال جی

نمایندگی ال جی با تکیه بر تخصص و مهارت کارشناسان خود، توانسته است در طول سال‌های اخیر بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینه فروش و خدمات پس از آن به مشتریان و مشترکان ال جی عرضه دارد. چیره‌دستی کارشناسان این مجموعه در کنار بهره‌مندی از به‌روزترین امکانات تعمیر و ابزارآلات ترمیم، زمینه‌ای فراهم کرده تا پویایی و کیفیت، دو ویژگی لاینفک خدمات ارائه شده در نمایندگی ال جی گردند.

نمایندگی ال جی در «بخش فروش»، بر فروش و عرضه تمامی محصولات کمپانی ال جی تمرکز دارد. در این بخش تمامی محصولات با ضمانت اصل و گارانتیِ اورجینال بودن به مشتریان گرامی عرضه می‌گردند. خدمات مرتبط با آموزش تعمیرات نیز در پارت های آموزشی این مرکز به علاقمندان ارائه می گردد.

شما کاربران گرامی در صورت نیاز به هریک از خدمات ارائه شده در این مرکز نظیر تعمیرات ال جی، بازیابی اطلاعات، سرویس در محل تلویزیون، تعمیر اسپیکر موبایل ال جی و … می توانید با در این مرکز حضور یافته و پس از مراجعه به پارت مربوطه آنها را دریافت نمایید. (ارائه سرویس در محل تلویزیون در این مرکز از طریق تماس تلفنی و ثبت درخواست امکانپذیر است). سایر واحدهای تعمیرات ال جی در بخش زیر معرفی می گردند.

شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به سایر صفحات وب سایت، اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول را دنبال نمایید.

Rate this post
اشتراک گذاری