تعویض باتری تبلت

از خدمات تخصصی نمایندگی تبلت تعویض باتری تبلت و موبایل است. این خدمت توسط کارشناسان و تعمیرکاران خبره در واحد تعمیرات تبلت انجام می گیرد. شما عزیزان می توانید در صورت مشاهده عدم کارکرد صحیح در باتری تبلت خود و یا مشاهده ایجاد ظاهر غیرعادی در باتری تبلت خود به نمایندگی تعمیرات تبلت مراجعه کنید و مشکل باتری موبایل و تبل خود را رفع کنید. کارشناسان ما دستگاه شما را با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های موجود مورد آنالیز قرار می دهند. در صورتی که خرابی باتری برای کارشناسان ما مورد تایید قرار گرفت باتری تبلت شما تعویض می گردد.

کیفیت بالای باتری تعویضی به شما مشتریان گرامی تضمین می گردد. تلاش کارشناسان ما در استفاده از باتری اورجینال شرکت سازنده دستگاه شما است. در غیر این صورت در زمان تعویض با صاحب دستگاه مشورت شده و مساله با وی در میان گذاشته می شود. تلاش نمایندگی تبلت در استفاده از باتری اصل است اما اطلاع از ویژگی هر قطعه تعویضی در تبلت حق مشتری است. از خدمات صورت گرفته در واحد تعمیرات تبلت تنها تعویض باتری تبلت نیست بلکه خدمات مربوط به احیا باتری نیز در این مرکز صورت می گیرد. شما کاربران گرامی با مراجعه به نمایندگی تعمیرات تبلت و موبایل می توانید باتری گوشی خود را بازیابی و به باتری مرده خویش عمر و کیفیت دوباره ببخشید.

تعویض باتری تبلت

زمان تعویض باتری تبلت

عمر باتری تبلت به فاکتور های مختلفی بستگی دارد. بنابراین نمی توان یک عمر ثابت به باتری نسبت داد و تعیین کرد پس از یک زمان مشخص باتری باید تعویض گردد.از مواردی که عملکرد باتری شما را پایین می آورد وجود ویروس در دستگاه شما است. ویروس ها باعث پردازش مداوم در دستگاه شما می شوند. این پردازش باعث پایین آمدن توان مصرفی دستگاه می شود. بنابراین باتری دستگاه با سرعت بیشتری خالی می شود. حتی برنامه های کاربردی در دستگاه می تواند باعث تخلیه زود هنگام باتری شود. این دشارژ و شارژ مداوم باعث کوتاه شدن عمر باتری می شود. بنابراین استفاده شما از دستگاه خود در عمر باتری شما تاثیر گذار است. بنابراین نمی توان عمر ثابتی برای باتری مشخص کرد و عوامل زیادی در عمر باتری تاثیر گذار است.

شما می توانید برای تست باتری تبلت خود کارهای مختلفی انجام دهید. برای نمونه نرم افزار های مختلفی برای تست باتری وجود دارد. در این نرم افزار ها به پارامتر Wear Level باید توجه کرد. اگر در این نرم افزار ها این پارامتر میزان 60 درصد فرسودگی را نشان داد و باتری تبلت شما فقط از 40 درصد از ظرفیت اولیه خود بهره مند بود و شما مشکلی با عملکرد باتری دستگاه خود نداشتید، باتری دستگاه شما نیاز به تعویض ندارد.

از مواردی که احساس نیاز به تعویض باتری تبلت ایجاد می شود این است که ظرفیت مفید باتری تبلت به میزان 80 درصد باشد و در عین حال همین مقدار از باتری برای استفاده دستگاه شما نیاز باشد. توصیه ما در چنین مواردی استفاده از یک پاور بانک است. در چنین مواردی سعی کنید از تعویض باتری گوشی خود، خودداری کنید زیرا هنوز باتری شما قابل استفاده است.

برخی از خدمات واحد تعمیر و تعویض باتری تبلت

تست باتری تبلت

شوک باتری تبلت

احیا باتری تبلت

عیب یابی شارژر، دستگاه، مدار شارژ ، آداپتور و کابل

نصب نرم افزارهای بهینه سازی باتری

تغییر تنظیمات دستگاه برای کاهش مصرف

کالیبره کردن باتری

تعویض سلول باتری

تعویض باتری تبلت

نکات نگهداری از باتری تبلت

  • اگر هنگام شارژ یا استفاده از دستگاه باتری گرم شد، نگران نشوید.
  • بعد از خرید دستگاه باتری نو را به تعداد 4 یا 5 مرتبه و هربار به مدت 4 تا 8 ساعت شارژ کنید تا باتری کاملا پر شود.
  • از موارد مهمی که همواره به کاربران دستگاه های هوشمند توصیه می شود خاموش کردن وای فای و بلوتوث در صورت عدم استفاده از گوشی است.
  • به دلیل متفاوت بودن مقدار ولتاژ و شدت جریان در شارژ های مختلف از شارژ کردن دستگاه خود با شارژر دیگر خودداری کنید. این مساله می تواند به باتری شما آسیب برساند.
  • برای طولانی شدن عمر باتری خالی شدن کامل شارژ هر چند وقت یکبار لازم است. بنابراین باتری را هر دو یا سه هفته خالی کرده و دوباره شارژ کنید. البته در باتری های Li-Ion این عمل لازم نیست.
  • باتری نو به دلیل اینکه تا به حال به صورت کامل شارژ نشده است در مقابل شارژ شدن مقاومت می کند. بنابراین ممکن است پس از اتصال باتری نو، باتری در عرض 10 الی 15 دقیقه شارژ شود. در این حالت دستگاه خود را از برق جدا نموده و دوباره شارژ کنید. ممکن است این کار چندین مرتبه نیاز به تکرار داشته باشد و این تکرار کاملا طبیعی است.
نوشتهٔ بعدی
تعمیر اسپیکر تبلت
نوشتهٔ پیشین
تعمیر تبلت در تهران

مطالب مرتبط

تبلت های قدیمی

استفاده از تبلت های قدیمی

تعویض ال سی دی تبلت

تعویض ال سی دی تبلت

تعمیر تبلت در قم

تعمیر تبلت در قم

پرش صفحه تبلت

پرش صفحه نمایش تبلت

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+