اشتراک گذاری

آموزش نحوه تغییر ایمیل اپل آیدی

کاربران محصولاتی از قبیل آیفون ها و آیپد ها و … برای بهره مندی از سرویس هایی که از سوی اپل برایشان در نظر گرفته شده است، نیاز به یک Apple ID معتبر دارند. این آی دی همان کارایی حساب Google را در گوشی ها و گجت هایی دارد که از آی او اس پشتیبانی می کنند. 

داشتن این اکانت شرط اساسی برای استفاده از امکانات و امتیازاتی از قبیل iCloud ، iTunes Store ، App Store، iWork و … محسوب میشود. برای ساخت Apple ID لازم است از یک ایمیل معتبر کمک گرفت. پس از تعریف اپل آی دی و اختصاص رمز مناسب به آن میتوان از کلیه ی امکانات گوشی، تبلت و سایر محصولات اپل استفاده کرد. حال ممکن است به دلایل مختلفی از قبیل واگذاری گوشی موبایل و یا تمهیدات امنیتی، کاربر تمایل به تغییر ایمیل اپل آیدی خود داشته باشد.

از آن جا که در این خصوص با سوالات مختلفی از سوی کاربران مواجه شده ایم، مقاله ای را تحت همین عنوان و برای آموزش این امر تهیه نمودیم و از شما میخواهیم تا انتهای آن همراه ما باشید.

آموزش نحوه تغییر ایمیل اپل آیدی

چگونگی تغییر ایمیل اپل آیدی

شما عزیزان در صورت تمایل به تغییر ایمیل اپل آیدی خود میتوانید از مراحلی که در ادامه به ذکر آن خواهیم پرداخت، پیروی نمایید.

  • Sign Out کردن اپل آیدی از دستگاه

پیش از به انجام رساندن تغییر ایمیل ، لازم است Apple ID خود را از هر کجا که در آن ثبت گردیده است، Sign Out نمایید. برای به انجام رساندن این مرحله لازم است به بخش Setting دستگاه خود مراجعه کنید و به گزینه هایی که اپل آیدی بر روی آن قرار گرفته است، وارد شوید. این گزینه ها شامل iCloud  و همچنین iTunes and app store میشود.

Sign Out کردن اپل آیدی از دستگاه
  • ورود به وبسایت appleid.apple.com

پس از خارج شدن از گزینه هایی که در مرحله ی قبل به آن ها اشاره نمودیم، لازم است وارد سایت appleid.apple.com شوید. این سایت از سوی شرکت اپل برای همین منظور در نظر گرفته شده است. با ورود به این سایت، لازم است اطلاعات اپل آی دی خود را درج کنید. چنانچه این اطلاعات به درستی به ثبت برسد، سایر مشخصات شما از سوی این سایت نمایش داده خواهد شد.

  • ورود به بخش اطلاعات شخصی

با ورود به گزینه ی Account  و انتخاب واژه ی ادیت ، اطلاعات شخصی شما به نمایش خواهد رسید.

  • تبدیل اپل ایدی به جیمیل

حال گزینه ی Change Email Address قابل مشاهده است. شما میتوانید برای تغییر ایمیل اپل آیدی خود آدرس ایمیل جدیدتان را در همین بخش وارد کنید. توجه داشته باشید که با آدرس ایمیل مورد نظر نباید هیچ اپل آی دی دیگری در گذشته ساخته شده باشد.

  • ارسال کد برای شما

پس از آن که ایمیل مورد نظر شما بررسی شد و مورد تایید قرار گرفت، لازم است گزینه ی Continue را لمس کنید. پس از آن یک کد 6 رقمی از سوی اپل برای ایمیل جدید شما ارسال میشود. لازم است به ایمیل خود وارد شده و این کد شش رقمی را در کادر مورد نظر در سایت مذکور وارد کنید. در این مرحله گزینه Verify را لمس کنید تا پروسه ی تغییر ایمیل به اتمام برسد.

نمایندگی تعمیرات اپل

نمایندگی تعمیرات اپل، یکی از جامع ترین مراکز ارائه ی خدمات و سرویس های تعمیر محصولات اپل در کشورمان ایران است. خدمات ارائه شده از سوی این نمایندگی تمامی تولیدات کمپانی اپل را در بر میگیرد و به تمامی مدل های گوشی های آیفون، آیپدهای اپل، آیپادها و ایرپاد ها و … اختصاص دارد. 

این نمایندگی با به کارگیری از امکانات ویژه ای که در اختیار دارد، قادر است هر گونه مشکل را در زمینه های سخت افزاری و نرم افزاری را در این محصولات شناسایی کند و بعد از آن، مراحل تعمیر، ترمیم، بازیابی را بر روی آن ها به اجزا در آورد.

کلیه ی خدمات نمایندگی تعمیرات اپل ، از گارانتی و ضمانت برخوردار است و به موجب این امر کاربران این محصولات با اعتماد بیشتری نمایندگی مجاز اپل را برای دریافت امور پشتیبانی خود ، انتخاب می کنند.

Rate this post
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.