اشتراک گذاری

تعمیر سوکت شارژ گوشی

سوکت شارژ گوشی موبایل تنها درگاهی ست که در این تجهیزات فرایند شارژ باتری را ممکن میسازد و نقش اساسی را در این زمینه به عهده دارد. خرابی این سوکت ممکن است فرایند شارژ گوشی را با اختلال روبرو کند و دردسرهایی را برای کاربر به دنبال داشته باشد. چنین مشکلی میتواند هر گوشی موبایلی را به خود درگیر کند و محدود به مدل و برندی خاص نیست. دلایل متعددی میتواند به خرابی و عدم کارکرد صحیح سوکت شارژ موبایل منجر شود. خوشبختانه خرابی سوکت یک مشکل حاد و پیشرفته نیست و در بسیاری از مواقع توسط مرکز تعمیر معتبر به راحتی و به سرعت حل خواهد شد و هیچ گونه نگرانی برای کاربران به جای نمیگذارد. اما چه دلایلی منجر به خرابی سوکت شارژ گوشی میشود و تعمیر سوکت شارژ گوشی چگونه انجام میشود ؟

با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی همین مسائل بپردازیم و هر گونه ابهام در این خصوص را مرتفع سازیم.

خرابی دکمه پاور گوشی

چه دلایلی ما را مجبور به تعمیر سوکت شارژ گوشی میکند ؟

همانطور که گفته شد ، سوکت شارژ گوشی ممکن است بنا به دلایلی مختلف با خرابی مواجه شود. آن چه سلامت سوکت شارژ را به خطر می اندازد و کارایی آن را با ضعف همراه میسازد، نوع نگهداری کاربر است. به طورعمده،  کشیدن ناگهانی و پرفشار سیم شارژر از گوشی میتواند این قطعه را دچار اختلال کند. استفاده از شارژرهای تقلبی و نامرغوب نیز از دیگر دلایل خرابی سوکت شارژ است که لازم است مورد توجه قرار گیرد. از دیگر عوامل مخرب که کاربران را مجبور به تعمیر سوکت شارژ میکند، وارد شدن ضربات فیزیکی و یا نفوذ آب و سایر مایعات به گوشی است.

چطور از خرابی و تعمیر سوکت شارژ گوشی جلوگیری کنیم ؟

پس از آشنایی با عوامل مخرب در کارایی سوکت شارژ احتمالا حدس زده اید که جلوگیری از این امور به چه صورت انجام میگیرد. در این راستا میتوان گفت: مهم ترین راه برای جلوگیری از بروز مشکل و خرابی سوکت شارژ موبایل ، استفاده از کابل اورجینال است. شارژرهای به کار رفته در گوشی های موبایل انواع مختلفی دارند، از این رو توصیه میشود حتما از شارژر متناسب با مدل گوشی برای شارژ استفاده کنید. لازم است بدانید که هر کدام از شارژها بنا به مدل و ساختار خود به میزان قابل توجهی بار الکتریکی به دستگاه موبایل وارد میکنند که به آن نرخ شارژ گفته میشود.

شارژهای بی کیفیت ممکن است میزان بار وارده را با نوسان به موبایل وارد کنند و هر گونه نوسان در میزان بار وارده به دستگاه، میتواند علاوه بر سوکت، سلامت باتری را هم تهدید نماید. پس توصیه میشود که کاربران حتما از نرخ شارژ باتری موبایل خود آگاهی داشته باشند. بی توجهی نسبت به این مسئله میتواند به استهلاک سوکت شارژ نیز منجر شود و کاربر را متحمل هزینه های تعمیر سوکت شارژ گوشی موبایل خود کند. همچنین توصیه میشود شارژر گوشی موبایل را به دقت و با فشار کم به دستگاه وارد و یا از آن خارج سازید.

تعمیر سوکت شارژ گوشی را به کجا بسپاریم ؟

تعویض یا تعمیر سوکت شارژ گوشی یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات گوشی موبایل ال جی است که با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و کارآمدترین ابزار و در سریع ترین زمان ممکن انجام می پذیرد. مرکز تعمیرات موبایل ال جی از مدت ها قبل در تلاش است تا با همکاری تیمی از کارشناسان و متخصصان دوره دیده و با تجربه ی خود و با بکارگیری مجموعه ای از تجهیزات پیشرفته، هر گونه خرابی و ناکارآمدی در سوکت شارژ گوشی های این کمپانی را شناسایی کرده و اقدامات لازم برای تعمیر و تعویض آن را با نهایت دقت به عمل آورد.

تعمیرات موبایل ال جی یکی از تخصصی ترین خدماتی ست که نمایندگی تعمیر موبایل ال جی  به مشتریان و کاربران خود ارائه میدهد. این خدمات که شامل کلیه ی سرویس های پشتیبانی از جمله تعویض و تعمیر سوکت شارژ موبایل میشود، در شعب مختلف این نمایندگی اعم از تهران، کرج و شهرستان ها انجام میگیرد. کلیه ی سرویس های ارائه شده از سوی این نمایندگی با تکیه بر دانش و تجربه ی بالای متخصصین و برخورداری از لوازم و قطعات اورجینال ال جی امکان پذیر است. نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی، برای اطمینان بالای کاربران خود، تمامی خدمات خود را به صورت گارانتی شده و به همراه ضمانت نامه ی کتبی ارائه میدهد.

Rate this post
اشتراک گذاری