اشتراک گذاری

اتصال ایرپاد به اندروید

اپل را میتوان یکی از برترین تولید کنندگان و پیشگامان عرصه ی تولید لوازم الکترونیکی و هوشمند به شمار آورد. این کمپانی نام آشنا همواره در صدد افزودن به تنوع و کیفیت محصولات تولیدی خود بوده و هست که در این خصوص می توان ایرپاد ها را مثالی درخشان دانست. این هدفون ها برای اولین بار در سال 2001 به بازار عرضه شدند و البته از نظر امکانات بسیار ابتدایی تر از نمونه هایی بودند که امروز مشاهده می شوند. با توسعه و ارتقای این هدفون ها حالا با ایرپاد هایی روبرو هستیم که با حجم کم و بدون سیم می توانند علاوه بر پخش صوت، امکانات دیگری چون شتاب سنج های دوگانه ، حسگرهای مادون قرمز برای به کار اندازی هدفون به محض قرار گرفتن در گوش کاربر ، میکروفون دوم برای حذف نویز را در اختیار کاربران خود قرار دهند.

چنانچه شما عزیزان نیز راغب به خرید این ایرپادهای جذاب شده اید، لازم است با چگونگی اتصال ایرپاد به دستگاه خود آشنایی داشته باشید. سوالی که بسیار مطرح میشود، این است که آیا ایرپادها امکان اتصال به گوشی های اندروید را هم دارند ؟ باید گفت که این امکان از سوی اپل فراهم شده است. در همین خصوص قصد داریم به آموزش اتصال ایرپاد به اندروید بپردازیم.

اتصال ایرپاد به اندروید

نحوه ی اتصال ایرپاد به اندروید

  • ایرپاد را آماده به کار کنید 

 برای اتصال ایرپاد به اندروید لازم است دکمه ی پشت کیس را به مدت چند ثانیه نگه دارید تا ایرپاد آماده به کار شود. توجه داشته باشید که هر گاه رنگ دکمه ی نشان دهنده به سفید در آمد، یعنی ایرپاد آماده به کار است.

  • گوشی را آماده به اتصال کنید 

 پس از آماده کردن ایرپاد گوشی خود را بردارید و با ورود به بخش تنظیمات بلوتوث آن را روشن کنید تا آماده ی اتصال شود.

  • اسکن دستگاه 

 پس از آن که بلوتوث موبایل روشن شد و هر دو دستگاه آماده ی جفت سازی با هم شدند، بلوتوث شروع به اسکن موارد قابل اتصال میکند. توجه داشته باشید، در صورتی که عملیات جستجو به صورت خودکار در گوشی موبایل شروع نشد میتوانید از دکمه‌ی Scan یا Search Devices برای اتصال ایرپاد به اندروید خود کمک بگیرید.

  • شناسایی ایرپاد 

 پس از این که گوشی موبایل از طریق بلوتوث اسکن لازم را انجام داد، نام ایرپاد خود را میتوانید در لیست اسکن های انجام شده و آماده به اتصال مشاهده کنید. در صورتی که اسامی مطابقت داشت، می توانید با لمس گزینه ی مورد نظر فرایند اتصال را به پایان برسانید. توجه داشته باشید که برای جلوگیری از بروز مشکل حتما به ایرپاد خودتان وصل شوید و سایر اسامی را حذف نمایید.

  • تست ایرپاد 

 در این مرحله اتصال ایرپاد به دستگاه اندرویدی شما به انجام رسیده است. میتوانید برای اطمینان از اتصال صحیح ایرپاد خود را تست کنید. چنانچه ایرپاد بر روی گوشی شما کار نکرد، یک بار دیگر مراحل را تکرار کنید و اگر همچنان موفق به اتصال آن نشدید، از یک گوشی دیگر برای بررسی بهتر کمک بگیرید. با انجام این کار می توانید متوجه شوید که مشکل به گوشی اندرویدی شما مربوط میشود یا ایرپاد مورد نظرتان.

نمایندگی تمیرات آیفون ، با هدف سرویس رسانی هر چه تخصصی تر و ارائه ی خدمات جامع تر از مدت ها قبل به گسترش دامنه ی فعالیت های آموزشی خود می پردازد. این نمایندگی برای دوره های جدید آموزش تعمیرات آیفون ، ثبث نام به عمل می آورد. گسترش کاربرد گوشی های اپل و سایر برندهای مشابه، حوزه ی تعمیر این تجهیزات را به یکی از مشاغل حساس و پر اهمیت بدل ساخته است.

به سبب استقبال و نیاز کاربران، دوره های آموزش تعمیرات موبایل اپل ، به یکی از پرطرفدارترین دوره های آموزشی در صنعت تعمیرات محصولات عرصه ی تکنولوژی، نیز بدل شده است. آموزشگاه تعمیر موبایل، با برگزاری دوره های عمومی و تخصصی آموزش تعمیر موبایل اپل ، نقش بسیار موثری را در این حوزه ایفا میکند. به طور کلی این کلاس ها شامل دوره های تعمیر انواع مدل و نسخه های آیفون، میشود. هنرجویان گرامی پس از گذراندن موفقیت آمیز این دوره ها، میتوانند در این حوزه به فعالیت بپردازند.

Rate this post
اشتراک گذاری