اشتراک گذاری

چگونه فایل های دانلود شده در آیپد را پیدا کنیم؟

بسیاری از کاربران ممکن است بعد از دانلود کردن فایل های مختلف در آیپد نتوانند آنها را پیدا کنند و ندانند دقیقا این فایل ها بعد از دانلود شدن در چه قسمتی ذخیره می شوند. بنابراین قطعا به دنبال پیدا کردن فایل های دانلود شده آیپد ممکن است دچار سردرگمی شوند. گاهی مدت ها گشتن برای یافتن فایل های دانلود شده آیپد راه به جایی نمی برد و کاربران نمی توانند این فایل ها را پیدا کنند. به همین دلیل در این آموزش می خواهیم به بررسی نحوه پیدا کردن فایل های دانلود شده آیپد بپردازیم.

پیدا کردن فایل های دانلود شده آیپد

پیدا کردن فایل های دانلود شده آیپد در Files

درست مانند گوشی ها و تبلت های اندرویدی، در گوشی های آیفون و آیپدها نیز یک بخش به خصوص برای ذخیره کردن فایل های دانلود شده وجود دارد که در این دستگاه ها این بخش، قسمت Files است. برای پیدا کردن فایل های دانلود شده آیپد کافی است در بخش سرچ گزینه Files را جست و جو کرده تا آن را بیابید. حالا روی آن کلیک کنید. در این بخش شما دو گزینه مجزا را خواهید یافت که یکی از آنها On My iPhone  و دیگری iCloud Drive است. برای مشاهده فایل هایی که دانلود کرده اید می توانید به حافظه دستگاه بروید و در دسته بندی های مختلف آن بخش با رفتن به قسمت Downloads، فایل های دانلود شده را پیدا کنید.

علاوه بر این برای یافتن فایل های دانلود شده آیپد بسته به نوع فایل ( آهنگ، عکس یا نرم افزار ) می توانید وارد اپ مربوط به هر یک شده و فایل های دانلود شده را در آن بخش ها بیابید. برای مثال در گالری آیپد می توانید عکس ها و تصاویر دانلود شده را پیدا کنید. در صورت نیاز به مشاوره با ما در مرکز تعمیر آیپد تماس بگیرید.

آیا می دانید: چگونه روی آیپد برنامه نصب کنیم؟

Rate this post
اشتراک گذاری