اشتراک گذاری

چگونه روی آیپد برنامه نصب کنیم؟

نصب برنامه روی آیپد برای کاربرانی که به تازگی از iOS استفاده می کنند کمی چالش برانگیز است. معمولا افرادی که تجربه استفاده از تبلت های اپل را نداشته اند، برای نصب کردن اپلیکیشن در این دستگاه با مشکلاتی مواجه می شوند. البته اپ استور شرایطی را فراهم کرده است که کاربران به سادگی برنامه های مورد نظرشان را دانلود کرده و در تبلت خود نصب کنند.

با این حال برای این که در این زمینه با هیچ مشکلی مواجه نشوید، در ادامه نحوه نصب برنامه روی آیپد و نکات مهم این کار را به شما آموزش می دهیم. برای بهره مندی از مشاوره رایگان میتوانید با نمایندگی اپل در ارتباط باشید

نصب برنامه در آیپد

نحوه نصب برنامه در آیپد

قبل از هرگونه اقدامی برای نصب کردن برنامه در آیپد، باید اپل آیدی  داشته باشید. اپل آیدی، یک حساب کاربری اختصاصی است که داشتن آن برای دریافت برنامه ها و بروزرسانی های دستگاه های این برند ضروری است. اگر هنوز این اکانت را نساخته اید، در اولین فرصت آن را ایجاد کرده و پس از آن، مراحل زیر را برای نصب برنامه در آیپد اجرا کنید:

 • اول وارد اپ استور شوید تا به اپ های مختلف دسترسی داشته باشید.
 • در اپ استور، به تب Search که با آیکن ذره ‌بین مشخص شده است، وارد شوید.
 • حالا باید نوار جستجو را در بالای صفحه لمس کنید.
 • در ادامه، نام اپلیکیشن مورد نظر را در این قسمت تایپ کرده و روی کلید Search در گوشه پایینی کیبورد بزنید.
 • در این مرحله نصب برنامه در آیپد، عناوین نزدیک به عبارت مورد جستجو نمایش داده می شوند.
 • شما باید روی آیکون اپ مورد نظرتان ضربه بزنید تا به صفحه مربوطه وارد شوید.
 • در صفحه اختصاصی هر برنامه می توانید اطلاعات بیشتری درباره آن از جمله قیمت (در صورت پولی بودن)، اسکرین شات‌ها و توضیحات را ببینید.
 • برای نصب کردن برنامه، روی کلید Get در بالای صفحه بزنید تا فرایند دریافت آن شروع شود.
 • گزینه Get تنها برای برنامه های رایگان فعال است و اگر نیاز به پرداخت هزینه باشد، این گزینه دیده نمی شود.
 • بعد از نصب شدن برنامه در آیپد، ممکن است دستگاه از شما پسورد اپل آیدی را بخواهد؛ آن را وارد کنید.
 • بعد از پایان عملیات دانلود، کلید Get به کلید Open تبدیل می شود؛ کافی است این گزینه را لمس کنید تا اپلیکیشنی که نصب کرده اید اجرا شود. شما می توانید برای دریافت راهنمایی تخصصی و مشاوره رایگان با نمایندگی تعمیر تبلت در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.
نحوه نصب برنامه در آیپد
نصب برنامه در آیپد اپل
نحوه نصب برنامه در آیپد

نصب مجدد اپلیکیشن های حذف شده در آیپد

حالا که با نحوه نصب برنامه در آیپد آشنا شدید، بد نیست بدانید که چطور می توان اپ های حذف شده را مجددا نصب کرد. برای این کار هم باید وارد اپ استور شده و این بار، روی تصویر پروفایل کاربری خود در گوشه صفحه ضربه بزنید. در قسمت بالایی صفحه، وارد بخش Purchased شوید.

در ادامه باید تب Not on this iPhone را انتخاب کنید تا لیستی از برنامه هایی که در گذشته دانلود کرده ‌اید، اما در حال حاضر روی دستگاه فعلی نصب نشده ‌اند را ببینید. حالا کافی است روی آیکن دانلود در مقابل آن ضربه بزنید تا فرایند دریافت و نصب برنامه شروع شود.

5/5 (2 امتیاز)
اشتراک گذاری