اشتراک گذاری

بهبود سرعت سنسور اثر انگشت گوشی اندروید

حتما سرعت حسگر اثر انگشت گوشی یا تبلت شما کاهش پیدا کرده که در جستجوی گوگل، به این صفحه هدایت شده اید. مسیرتان را عوض نکنید چون در این صفحه قرار است کامل ترین راهنمای بهبود سرعت سنسور اثر انگشت گوشی اندروید را مطالعه کنید. سنسور اثر انگشت این روزها جزء جدایی ناپذیر گوشی ها و تبلت هاست و نوعی آپشن کاربردی و جذاب تلقی می شود. با استفاده از این حسگر، کاربر می تواند قفل دیوایس خود را در کسری از ثانیه باز کند. اما گاهی سنسور اثر انگشت کند می شود یا اثر انگشت کاربر را به درستی تشخیص نمی دهد.

اما چطور می توان این مشکل را حل کرد؟ نگران نباشید؛ تیم تعمیرات موبایل ایسوس کنار شما هستند تا ترفندی کاربردی و موثر را برای این منظور به شما آموزش دهند. این ترفند به شما کمک می کند که ضمن بهبود سرعت سنسور اثر انگشت گوشی اندروید خود، با اطمینان بیشتری از این قابلیت امنیتی استفاده کنید.

بهبود سرعت سنسور اثر انگشت گوشی اندروید

بهترین روش بهبود سرعت سنسور اثر انگشت گوشی اندروید

همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم، گاهی حسگر اثر انگشت گوشی یا تبلت درست کار نمیکند. معمولا در این شرایط، چندین بار پیغام عدم شناسایی اثر انگشت به نمایش در می آید. در این صورت، بهترین کار این است که اسکن های بیشتری از انگشت خود را برای دستگاه تعریف کنید تا درصد خطای آن به حداقل برسد. به این ترتیب، شاهد بهبود سرعت سنسور اثر انگشت گوشی اندروید خود خواهید بود. قابلیتی تحت عنوان افزودن چند اثر انگشت، به شما کمک می کند که کاربری بهتر و روان تری با حسگر گوشی ایسوس خود داشته باشید. البته راز این مسئله آن است که به جای افزودن اثر انگشت های متفاوت، یکی را چندین بار به ثبت برسانید. برای این منظور کافی است مراحل زیر را به ترتیب اجرا کنید:

1- وارد منوی تنظیمات گوشی شوید.

2- گزینه مربوط به امنیت را انتخاب کنید.

3- گزینه Fingerprints را لمس کنید.

4- حالا باید رمز عبور خود را وارد کنید.

5- صفحه جدیدی باز می شود که باید در آن گزینه Add fingerprint را انتخاب کنید.

6- اثر انگشتی را که قبلا ثبت کرده بودید، یک بار دیگر اسکن کنید.

7- پس از طی کردن این مراحل، سرعت و دقت حسگر اثر انگشت بهتر می شود و احتمال مواجهه با خطای شناسایی به حداقل می رسد.

نکته:

برای بهبود سرعت سنسور اثر انگشت گوشی اندروید و استفاده هرچه بیشتر از ترفند آموزش داده شده، بهتر است حداقل سه اسکن از اثر انگشت خود را در گوشی به ثبت برسانید. در هر اسکن روی قسمت خاصی از انگشت تمرکز کنید تا مجموع اسکن ها همه بخش های اثر انگشت را شامل شوند. در نهایت این که امکان افزودن اثر انگشت بیشتر در گوشی های iOS هم موجود است. برای این منظور می توانید بخش Touch ID & Passcode را باز کرده و از قابلیت بهبود سنسور اثر انگشت استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیرات گوشی ایسوس در تهران

اگر به دنبال مرکزی هستید که خدمات ترمیم گوشی های هوشمند ایسوس را به صورت تخصصی به شما ارائه دهد، نمایندگی تعمیرات گوشی ایسوس در تهران بهترین گزینه برای شما می باشد. واحدهای این مرکز، ضمن برخورداری از آخرین تجهیزات تعمیری روز دنیا، ترمیم انواع مشکلات این محصول را در برنامه ی کاری خود قرار داده اند. حضور کارشناسان مجرب و دوره دیده را نیز می توان به عنوان یکی دیگر از عوامل ارائه ی خدمات حرفه ای در این مرکز به شمار آورد. مجموعه ی این موارد در کنار استفاده از نمونه های اورجینال در فرایند تعویض قطعات، سطح کیفی خدمات تعمیری در نمایندگی موبایل در تهران را به میزان قابل توجهی ارتقاء بخشیده است. کاربران با مراجعه به این واحد و طرح مشکلات گوشی خود، شاهد تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه در سریع ترین زمان و در تخصصی ترین سطح خواهند بود.

Rate this post
اشتراک گذاری