اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • آیپد پرو 11 اینچی اپل به نمایشگر OLED مجهز می شود.

آیپد پرو 11 اینچی اپل به نمایشگر OLED مجهز می شود.

این روزها که در وب سایت های مختلف نقدهای گوناگونی درخصوص اطلاعات ساختاری آیفون 12 دیده می شود، خبر انتشار آیپد پرو 11 اینچی اپل هم در سال 2021 منتشر شده است. طبق گزارش های وب ‌سایت The Elec، آی پد پرو 11 اینچی اپل مجهز به صفحه ‌نمایش OLED خواهد بود و به احتمال قوی در نیمه‌ دوم سال 2021 وارد بازار جهانی می شود. در ادامه به بیان کلیه حواشی منتشر شده می پردازیم.

آیپد پرو 11 اینچی اپل

اهمیت ارتقا وضعیت نمایشگرها از سوی اپل

بسیاری از برندهای تولید کننده هر سال برای عرضه تبلت های خود به دنبال ارتقا وضعیت صفحه نمایش نسبت به نسخه های پیشین هستند. اما اپل بهبود کامل نمایشگر محصولات خود را بارها و بارها ثابت کرده است. در واقع یکی از مسائلی که مرتبا در آیپدهای جدید اپل به روزرسانی می شود، کیفیت صفحه نمایش می باشد. هم اکنون علاقه اپل برای استفاده از نمایشگر مینی LED در آیپد پرو نمایان شده است. در سال گذشته بارها شایعات مختلف در راستای نوع نمایشگر آیپد پرو 11 اینچی اپل در گوشه و کنار اینترنت منتشر شد. طبق این شایعات، اپل به دنبال استفاده از نور پس زمینه LED در نمایشگرهای اپل بوده است. در نتیجه پیشرفت نمایشگر آیپد اتفاق جدیدی نیست و باید منتظر نمایان شدن این ارتقا کیفی در تبلت ipad pro جدید باشیم.

خدمات تخصصی نمایندگی تبلت: تعمیر فلت آیپد

عرضه دو آیپد در سال 2021

طبق ادعای وب‌ سایت کره‌ای The Elec، در سال 2021 قرار است کمپانی اپل دو نوع آیپد مختلف روانه بازار کند. آیپد پرو 12.9 اینچی با نور پس ‌زمینه Mini-LED و نسخه های جدید آیپد پرو 11 اینچی اپل در سال 2021 منتشر خواهند شد. به نظر می رسد سیاست تازه اپل انتشار دو ورژن متفاوت از آیپدهای امروزی و کاربردی با نمایشگرهای حرفه ای باشد.

امتیازات برتر آیپد پرو 11 اینچی اپل

آیپد پرو 11 اینچی اپل و یا نسخه دیگر تبلت ipad pro جدید که در سال 2021 عرضه می شوند، امتیازات برتر بسیاری نسبت به سایر آیپدهای اپل خواهند داشت. روشنایی بیشتر، کنتراست قوی تر و افزایش بازده انرژی باتری تبلت سه امتیاز اصلی تکنولوژی تازه طراحی و ساخت نمایشگرهای آیپد خواهند بود. علاوه بر آیپدها در حال حاضر فناوری OLED برای آیفون ها و اپل واچ های جدید نیز کاربرد دارد. 

پیش بینی میزان فروش آیپدهای اپل در 2021

براساس عقیده بسیاری از کارشناسان در سال 2020 آیپدهای اپل پیشرفت چندانی از لحاظ خصوصیات ساختاری نداشته اند. اما در عوض شاهد افزایش میزان فروش آن ها بوده ایم. این فروش چشم گیر به دلیل شیوع ویروس کرونا و دورکار شدن بسیاری از سازمان ها و کسب و کارهای شرکتی بوده است. پیش بینی می شود آیپد پرو 11 اینچی اپل نیز فروش خوبی در 2021 داشته باشد. چرا که این تبلت از ویژگی های ساختاری ایده آلی پیروی خواهد کرد و قابلیت های دیجیتالی را با وضوح بالایی به نمایش می گذارد.

Rate this post
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.